Na to, aby ste si mohli kúpiť kvalitné kuchynské roboty, potrebujete mať aj správne a všetky informácie, ktoré vám pomôžu kúpiť si presne taký stroj, aký potrebujete. Mnohí ľudia idú do obchodu a zistia si informácie tam, priamo od predajcu, čo je jedna z tých správnych možností. Vzdelávať sa v tejto oblasti však môžete aj úplne sami. Na trhu nájdete bežné, jednoduchšie na šľahanie, ručné šľahače či ponorné mixéry. Aj to sú mixéry a kuchynské roboty, z ktorých môžete vybrať. Pravdupovediac, je to len zlomok toho, čo v skutočnosti na trhu nájdete. Kuchynský robot vám môže pri správnom výbere ušetriť čas a sily. Pri výbere tak dbajte na to, z akého materiálu výrobok je. Väčšina má komponenty z tvrdého plastu, ktorý síce nebudí práve najlepšie podozrenie, no je to kvalita, ktorá vám určite v mnohých smeroch. Príkon motora je tiež veľmi dôležitý a snáď najdôležitejší parameter. Nie každý typ motora sa hodí na mixovanie viacerých vecí, nie každý výrobok sa bude hodiť presne na to, čo potrebujete. Sledujte pri kúpe takisto aj spôsob pohonu. Jeden spôsob je spodný pohon, druhý za vrchný. Medzi ďalšie dôležité parametre, ktoré si musíte všímať, patrí napríklad rozšírená zostava, ktorá ponúka okrem šľahania a mixovania aj ďalšie zaujímavé funkcie. Takisto existujú aj zostavy pre náročných, ktoré majú ešte viac príslušenstva, ako tie predtým. Čím viac toho potrebujete, tým viac by ste si mali zakúpiť. Nezabúdajte ani na údržbu, ktorá by nemala byť príliš náročná, poistku proti prehriatu motora, pulzný spínač či poistka proti spusteniu.

V našich domácnostiach sa čoraz viac pečie a varí. Ľudia pochopili, že domáce jedlo, ktoré si pripravíte zo svojich surovín a presne tak, ako máte radi, je jedným z tých najchutnejších a najlepších, aké môžu jesť. Na prípravu dobrých pokrmov však potrebujete aj kvalitný stroj, ktorý vám s tým pomôže. Kuchynský robot je tak skvelým pomocníkom do každej domácnosti, v ktorej sa nielen pravidelne pečie, ale takisto aj varí. A ak náhodou patríte do domácnosti, v ktorej tak často napríklad počas týždňa nevaríte, nebojte sa! Kuchynský robot sa zíde vždy, a preto ho v určite veľmi radi oceníte v každom prípade.

Zjednoduší vám všetku prácu

Kuchynský robot Gorenje MMC1000W patrí medzi kuchynské roboty, ktoré by ste mali mať rozhodne doma aj vy. Odvedie za vás veľmi veľa práce a zjednoduší vám každú jednu prácu. Hravo zvládne všetko, čo mu dáte urobiť a uspokojí vás so skvelým výsledkom. Jeho motor má výkon neuveriteľných 1000 W so soft štartom s plynulým nábehom. Celý stroj tak pracuje plynule a veľmi ticho, vďaka čomu vám nikdy nebude vadiť. Pri práci s robotom sa nemusíte, že by ste vyrušovali svoje okolie. Chod prístroja je tichý, vďaka čomu pri varení môžete pozerať televíziu alebo počúvať hudbu. Nič vás nebude vyrušovať.

Dizajn a funkcie

Dôležitý je takisto aj dizajn. Pri tomto stroji sa nemusíte ničoho báť, pretože dizajn je niečo, na čo výrobcovia dávali pozor. Biele prevedenie vysokokvalitného a najmä celokovového stroja si zamiluje snáď každý. Hodí sa tak do úplne každej rodiny, ktorá hľadá spoľahlivého pomocníka.

K dispozícií máte šesť rýchlostí. Vákuové nožičky vám zaistia výbornú stabilitu prístroja a o jeho bezpečný chod. O všetko sa takisto stará aj ochrana proti prehriatiu, vďaka čomu s prístrojom môžete stále pracovať. K dispozícií máte šesť rýchlostí, zámok motora, bezpečnostný spínaš a takisto ochranu pred automatickým obnovením prevádzky.

Hlavná nádoba má objem 4,5 litrov a je doplnená praktickými rukoväťami pre jednoduché prenášania. Veľkú misu, ktorú získate pri kúpe, sa hodí do všetkých rodín, najmä tých stredne veľkých. Všetky suroviny tak naraz veľmi jednoducho premiesite a nemusíte sa báť, že by ste museli niektoré veci miesiť ešte samostatne. V každom prípade získate dokonalý výsledok. V príslušenstve nájdete tri praktické nadstavce a to na hnietenie cesta, miesenie a veľmi účinné šľahanie. Polievky, omáčky či nápoje zmixujete v mixovacej nádobe. Pre jednoduché čistenie môžete umývať príslušenstvo v umývačke. Ušetríte tak čas.

Široké príslušenstvo

Ďalšou možnosťou je aj rozšírenie svojich doplnkov a to vďaka dokupiteľnému príslušenstvu, ktoré si môžete vybrať presne podľa svojich prianí. Je možné vybaviť si robot napríklad nadstavcami na klobásy, mixérom, príslušenstvom pre koláče, diskami na krájanie a strúhanie, nadstavcami na cestoviny, mletie mäsa či odšťavňovačom. Robot vám tak pomôže v každom jednom ohľade a dá sa použiť nielen na pečenie, ale takisto aj na varenie a prípravu rôznych jedál.

Dynamický pohon

Dynamický pohon je vďaka planetárnemu systému miesenia. Že ste o tomto miesení ešte nepočuli? Tak to by ste mali okamžite napraviť! Najnovšie kuchynské roboty majú skvelý planetárny systém miešania, ktorý nechýba ani robotu Gorenje MMC1000W. Tento spôsobom miesenia pracuje na veľmi jednoduchom, no za to praktickom štýle miesenia. Premysleným pohybom totižto umožňuje kvalitnejšie a dokonalejšie premiešanie všetkých ingrediencií.

Na tomto prístroji budete milovať úplne všetko. Jeho dizajn, jeho kovové prevedenie, jeho regulátory rýchlostí a takisto aj jeho výkonný motor, vďaka ktorému si pripravíte úplne všetko a mnoho ďalšieho. Celokovové prevedenie je skvelé aj vďaka vysokému výkonu. Stroj sa tak nikdy neposunie a bude na svojom mieste.

Kuchynský robot Gorenje MMC1000W vám vyrazí dych hneď vo viacerých smeroch. Okrem toho, že je výkonný, má naozaj veľmi zaujímavý dizajn, ktorý si rozhodne zamilujete. Pri príprave večere, či už pre dvoch alebo pre viacerých si môžete byť istí, že pomocou neho zvládnete úplne všetko. Svojou výbavou zvládne naozaj každé výzvy. Všetko mu stačí len zadať.

O značke

Skupina Gorenje patrí medzi vedúcich európskych výrobcov domácich spotrebičov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou. Technologicky vyspelé spotrebiče s výnimočným dizajnom a šetrné k životnému prostrediu vytvárajú komfortný domov vo viac ako 90 krajinách sveta.