Na to, aby ste si mohli kúpiť kvalitné kuchynské roboty, potrebujete mať aj správne a všetky informácie, ktoré vám pomôžu kúpiť si presne taký stroj, aký potrebujete. Mnohí ľudia idú do obchodu a zistia si informácie tam, priamo od predajcu, čo je jedna z tých správnych možností. Vzdelávať sa v tejto oblasti však môžete aj úplne sami. Na trhu nájdete bežné, jednoduchšie na šľahanie, ručné šľahače či ponorné mixéry. Aj to sú mixéry a kuchynské roboty, z ktorých môžete vybrať. Pravdupovediac, je to len zlomok toho, čo v skutočnosti na trhu nájdete. Kuchynský robot vám môže pri správnom výbere ušetriť čas a sily. Pri výbere tak dbajte na to, z akého materiálu výrobok je. Väčšina má komponenty z tvrdého plastu, ktorý síce nebudí práve najlepšie podozrenie, no je to kvalita, ktorá vám určite v mnohých smeroch. Príkon motora je tiež veľmi dôležitý a snáď najdôležitejší parameter. Nie každý typ motora sa hodí na mixovanie viacerých vecí, nie každý výrobok sa bude hodiť presne na to, čo potrebujete. Sledujte pri kúpe takisto aj spôsob pohonu. Jeden spôsob je spodný pohon, druhý za vrchný. Medzi ďalšie dôležité parametre, ktoré si musíte všímať, patrí napríklad rozšírená zostava, ktorá ponúka okrem šľahania a mixovania aj ďalšie zaujímavé funkcie. Takisto existujú aj zostavy pre náročných, ktoré majú ešte viac príslušenstva, ako tie predtým. Čím viac toho potrebujete, tým viac by ste si mali zakúpiť. Nezabúdajte ani na údržbu, ktorá by nemala byť príliš náročná, poistku proti prehriatu motora, pulzný spínač či poistka proti spusteniu.

V našich domácnostiach sa čoraz viac pečie a varí. Ľudia pochopili, že domáce jedlo, ktoré si pripravíte zo svojich surovín a presne tak, ako máte radi, je jedným z tých najchutnejších a najlepších, aké môžu jesť. Na prípravu dobrých pokrmov však potrebujete aj kvalitný stroj, ktorý vám s tým pomôže. Kuchynský robot je tak skvelým pomocníkom do každej domácnosti, v ktorej sa nielen pravidelne pečie, ale takisto aj varí. A ak náhodou patríte do domácnosti, v ktorej tak často napríklad počas týždňa nevaríte, nebojte sa! Kuchynský robot sa zíde vždy, a preto ho v určite veľmi radi oceníte v každom prípade.

V našich domácnostiach sa čoraz viac pečie a varí. Ľudia pochopili, že domáce jedlo, ktoré si pripravíte zo svojich surovín a presne tak, ako máte radi, je jedným z tých najchutnejších a najlepších, aké môžu jesť. Na prípravu dobrých pokrmov však potrebujete aj kvalitný stroj, ktorý vám s tým pomôže. Kuchynský robot je tak skvelým pomocníkom do každej domácnosti, v ktorej sa nielen pravidelne pečie, ale takisto aj varí. A ak náhodou patríte do domácnosti, v ktorej tak často napríklad počas týždňa nevaríte, nebojte sa! Kuchynský robot sa zíde vždy, a preto ho v určite veľmi radi oceníte v každom prípade.

Veľké množstvo funkcií

Kuchynský robot ETA Gratussino BRAVO II 0023 90070 ponúka naozaj obrovské množstvo rôznych funkcií, ktoré si rozhodne zapamätáte, vďaka ktorému bude cesto dokonale vymiešané a výsledok bude tak ohromujúci a perfektný. Nechajte sa zlákať perfektným strojom aj vy a stavte na to najlepšie, čo vám môže jeden produkt ponúknuť!

Ako prvú vec, ktorá je jednou zo základných, musíme spomenúť najmä to, že kuchynský robot ETA Gratussino BRAVO II 0023 90070 vám ponúka planetárny systém miesenia. Najnovšie kuchynské roboty majú skvelý planetárny systém miešania, ktorý nechýba ani robotu ETA Gratussino BRAVO II 0023 90070. Tento spôsobom miesenia pracuje na veľmi jednoduchom, no za to praktickom štýle miesenia. Premysleným pohybom totižto umožňuje kvalitnejšie a dokonalejšie premiešanie všetkých ingrediencií. Inovatívny šľahací nadstavec s predĺženou pracovnou časťou zas zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy.
Ak teda pripravujete aj menšie množstvo surovín, môžete si nadstavce nastaviť výškovo tak, ako potrebujete.

Bohatá výbava

Stroj vás takisto poteší bohatou výbavou, s ktorou môžete šľahať, miešať či vymiesiť cesto úplne bez veľkých problémov. Poradí si takisto aj so strúhaním zeleniny, s mletím mäsa, plnením údenín alebo aj tvorbou mäsových trubičiek. Zmixujte si takisto aj smoothies, pripravte polievky a ponúknite návštevu zmrzlinou!

Bezpečnosť

Bezpečnosť je pre výrobcov jednou zo základných vecí, vďaka ktorým sa stroj jednoducho a dobre používa. Výkyvné rameno je zaistené bezpečnostným systémom, vďaka ktorému sa robot len tak nespustí, ak je rameno v odklopenej polohe. Stroj ďalej disponuje bezpečnostnou tepelnou poistkou proti prehriatiu motora a svetelnou signalizáciou prevádzky.

V dnešnej dobe plnej zdravého životného štýlu a cvičenia nesmie takémuto skvelému stroju chýbať mixér na smoothies. Tie sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené a takisto aj zdravé, čo je dôvod, prečo ich majú ľudia tak radi.
Kuchynský robot značky ETA vám tak ponúka sklenený mixér s objemom 1,4 litra, ktorý nepohlcuje žiadne pachy a ani farby mixovaných potravín. Nechýba ani plastová tyč, ktorou môžete pokojne tlačiť suroviny, vďaka čomu sa lepšie mixujú a dobre spracujú.
Vďaka veľmi výkonnému 800 W motoru so stabilizátorom dokáže robot udržať vysoké otáčky aj pri vyššom zaťažení, ktoré môže vzniknúť napríklad vtedy, keď mixujete nejaké tvrdšie ovocie alebo dokonca aj ľad. Jednoducho si tak môžete pripraviť omáčky, smoothies, kokteily alebo detské pyré. Všetky výrobky budú hladké a bez zbytočných hrudiek.

Pracovná nerezová misa

Pri mnohých kuchynských robotoch alebo mixéroch je vždy veľkým problémom ich veľkosť alebo objem nerezovej pracovnej misy, ktorú pri kúpe stroja k nemu automaticky získate. Väčšie rodiny potrebujú vždy väčšiu misu na zmiešanie všetkých surovín. Kuchynský robot ETA Gratussino BRAVO II 0023 90070 je však naozaj vhodný aj pre stredne veľké rodiny, pretože ponúka 4,5 litrovú nerezovú pracovnú misu, v ktorej pripravíte úplne všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste museli prácu deliť na dve či tri časti.
Nechýba ani sklenený mixér, ktorý je, ako sme už spomenuli, vhodný na smoothies alebo šťavy či polievky a pýši sa objemom 1,4 litra.

Mletie mäsa

Ďalšou a veľmi skvelou funkciou, ktorú vám ponúka kuchynský robot ETA Gratussino BRAVO II 0023 90070, je mletie mäsa. Mlynček na mäso a vždy vítaným príslušenstvom, ktoré poteší mnohých ľudí. Tento mlynček vám ponúka priemer 54 mm s dvomi veľkosťami mlecích doštičiek. K mlynčeku máte taktiež nadstavec na mäsové guľôčky a strúhací nadstavec so štyrmi strúhadlami na šaláty, orechy, strúhanku a iné. K príslušenstvu takisto patrí ešte plastová násypka, vtláčadlo, priehľadný kryt na miešacu misu a uvoľňovacie kľúče. Ku kuchynskému robotu môžete taktiež dokúpiť aj ďalšie príslušenstvo.

Pre vašu bezpečnosť a jednoduchú prácu, obsahuje robot aj iekoľko poistiek, ktoré bránia preťaženiu motora či nechcenému spusteniu prístroja v odklopenej polohe. Väčšinu súčastí, ktoré nie sú kovové, môžete umyť v umývačke na riad, čím sa znižuje aj náročnosť čistenia tohto skvelého stroja. Takisto nechýbajú ani protišmykové nožičky, vďaka ktorým je zaistená stabilita celého stroja.

O značke

Na záver si už len povedzme niečo o značke ETA. ETA je česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu a drží si popredné miesto na trhu už celé generácie. Kupujú ju nielen Slováci a Česi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrospotrebiče do domácnosti. ETA ponúka množstvo výrobkov ako napríklad žehličky na vlasy či vysávače. Zvoľte si jeden z produktov z jej portfólia aj vy.