Radi trávite v kuchyni veľkú časť dňa a potrebujete mať pri sebe niekoho, kto vám pomôže? Nie, nepotrebujete žiadneho pomocného kuchára či niekoho z rodiny. Stačí vám mať kvalitný a dobrý kuchynský robot, ktorý za vás odvedie viac ako polovicu práce a vy si môžete vyložiť nohy na stôl. Aké jednoduché, však?

Vo všetko však býva občas háčik. Ten prichádza, keď si máte nejaký kuchynský robot vybrať. V ponuke internetových obchodov a kamenných predajní je toho neskutočne veľa a niekedy sa nevie rozhodnúť ani ten najlepší špecialista na elektroniku či kuchynské roboty. My pre vás dnes máme tip, na ten najlepší kuchynský robot, aký by ste si mohli zakúpiť.

Značka ETA vyrába skvelé a kvalitné výrobky, ktoré vydržia dlhú dobu, už roky. Stavte na kvalitu overenú rokmi, ktorú ponúka preverená značka so silným postavením na trhu. Nemusíte s ničoho báť, pretože práve kuchynské roboty patria medzi tie top výrobky, na ktoré sa ETA spolieha. Pre svojich spotrebiteľov chce to najlepšie, a preto si výberom môžete byť 100%-ne istí.

Kuchynský robot ETA Gratussino 0023 90040 môžete robiť hneď niekoľko vecí, ktoré by ste inak museli robiť na viacerých strojoch. Môžete na ňom šľahať, miešať, hnietiť cesto, mlieť mäso alebo spracovávať údeniny. Všetko toto dokážete za pár minút na jednom stroji bez toho, aby ste sa zbytočne narobili alebo špinili niekoľko desiatok strojov, ktoré máte doma. Robot ETA je strojom, ktorý by mal mať každý správny kuchár, pretože vám zaobstará perfektný prvý a druhý chod, dezert a mnoho iného. Vyskúšajte si ho aj sami!

Silu robota nikdy nepodceňujte. Najmä nie tohto od značky ETA. Jeho motor s príkonom 700W s plynulou reguláciou a stabilizátorom otáčiek vám tak spraví tie najlepšie pokrmy bez toho, aby zasekol alebo spomalil. Poradí si s úplne každou potravinou, ktorú mu dáte spracovať. Dosahuje optimálny výkon aj pri väčšom zaťažení, ktoré môže prísť napríklad s väčším objemom cesta.

Značka ETA vyrobila všetky prevody z kovu, aby kuchynský robot vydržal omnoho viac a mohli ste ho používať aj niekoľko rokov. Aj o dlhší čas tak môžete robiť to isté s týmto strojom, čo by ste od neho očakávali na začiatku. Stroj je silný a spraví všetko, čo mu dáte. Planetárny systém miešania si poradí s úplne všetkým čo potrebujete. Nikdy na spodku neostane nejaká surovina, ktorá by nebola premiešaná. Hák premieša úplne celý obsah spolu.

V balení sa nachádza nádoba s objemom až 4,5 litra, kde sa vám zmestí úplne všetko. Či už potrebujete mať skvelé cesto alebo pokrm, dokážete ho spraviť aj pre väčšiu rodinu. Nechýba ani prehľadné veko, cez ktoré budete vidieť úplne všetko. Okrem toho vám ani nič nebude striekať von a okolie budete mať úplne čisté. Na veku sa nachádza aj otvor na plnenie počas chodu kuchynského robota. Pri miesení tak môžete vkladať suroviny a miesiť všetko spolu. Okrem toho v balení nájdete aj hák a šľahaciu metlu.

Hodiť sa vám bude určite aj mnoho príslušenstva, ktoré sa nachádza v balení. Vyberte si napríklad mlynček, s ktorým si pripravíte perfektné mleté mäso do hamburgerov, bolónskej omáčky, lasagní alebo karbonátkov. Všetko budete mať perfektne pomleté, jemné a chutné. ďalšie nadstavce vám umožnia robiť napríklad výrobu údených výrobkov, trubičiek alebo domácich dezertov. Nezabudnite ani na chutné koláče, torty či dokonca krémy, ktoré si spravíte jednoducho, rýchlo a bez toho, aby ste sa narobili. Ak by vám toto nestačilo, príslušenstvo si môžete aj dokúpiť a pracovať na plné obrátky. Vďaka príslušenstvu, ktoré si zakúpite môžete robiť napríklad domáce cestoviny, lis na citrus, nadstavec na vaľkanie cesta, krájať na široké alebo úzke cestoviny, lisovať ovocie či zeleninu, iné druhy strúhadiel alebo mlynček na mak.

Výhodou, ktorá sa bude páčiť úplne každému je najmä to, že sa jednoducho zostavuje, ovláda a umýva. Udržujete ho tak v čistote a nikdy ho nebudete mať špinavé. Všetky kúsky si môžete dať umyť do umývačky, takže nič nemusíte v rukách umývať a skrátite si tak čas. Používanie je veľmi jednoduché a bezpečné, vďaka výkyvnému ramenu, ktoré sa jednoducho skladá a dáva späť. Ak ho zle nasadíte, stroj sa nespustí. Samozrejme nechýba ani poistka proti preťaženiu a gumové nožičky, vďaka ktorým stroj stojí pevne. Dlhý kábel, ktorý má až 1,2 metra sa vám bude hodiť do každej jednej miestnosti, ktorú doma máte. Ten sa dá však aj navinúť, aby vám zbytočne nezavadzal.

Vďaka svetelnej signalizácií vždy viete, či je stroj v prevádzke, alebo nie. Okrem toho je tichý a vôbec vás nebude rušiť pri tom, čo robíte.