Hľadáte ten najlepší kuchynský robot do svojej kuchyne na varenie či pečenie? Určite by ste nemali miesiť cesto v rukách! Stavte na pomoc od kuchynského robota ETA, ktorý je kvalitný a vydrží naozaj veľmi veľa. Nemusíte sa báť, že by niečo nespravil, pretože dokáže toho veľmi veľa.

Kuchynské roboty sa stali v dnešnej dobe veľmi obľúbenými prístrojmi, ktoré nesmú chýbať ani v jednej rodine. Dokážu toho urobiť naraz hneď niekoľko a vďaka tomu vám pomôžu pri každej jednej práci. Potrebujete urobiť cesto na koláč? Alebo chcete urobiť nejaké hlavné jedlo? Vo všetkom vám poradí tento stroj značky ETA!

Pri práci v kuchyni sa vždy hodí nejaký šikovný pomocník, na ktorého sa dá spoľahnúť. Vždy, keď ho vytiahnete, môžete s ním pracovať. Práve takýmto pomocníkom je robot značky ETA Gratus MAX 0028 90061, ktorý si poradí s každou prácou, ktorú mu dáte. Pomôže vám pri príprave mletého mäsa, ale takisto vie aj spracovať rôzne druhy ciest, ktoré potrebujete na koláče. Hľadáte niečo na krém? Určite vám pomôže aj pri tom. Vďaka širokému spektru príslušenstva ho budete môcť využiť pri každej práci, ktorú budete mať v kuchyni.

Okrem toho, že s výkonným pomocníkom ETA Gratus MAX 0028 90061 môžete robiť mnoho receptov, môžete ho mať neustále na kuchynskej linke. Vďaka tomu, že vyzerá veľmi dobre, bude sa vám hodiť do kuchyne. Či už máte staršie zariadenú kuchyňu alebo moderne, určite sa vám tam bude minimalistický a štýlový dizajn páčiť.

Výhodou tohto stroja je najmä silný motor s výkonom 1200 W. Ten dokáže udržovať nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení. Tak sa nebudete musieť báť, že by ste mali robiť s menej ingredienciami alebo že by ste ho nevyužili vo väčšej domácnosti. Robot tak dokáže spracovať aj veľmi tuhé cestá alebo rozmixovať mrazenú zeleninu či tvrdé plody. Potrebujete cesto bez hrudiek? Určite stavte na tento stroj, ktorý sa postará aj o úplne hladké cesto, ktoré budete potrebovať napríklad na palacinky alebo niečo iné. Planetárne miesenie vám zaistí to, že na spodku misy nenájdete nikdy žiadnu múku či iné ťažšie suroviny. Planetárny systém spočíva v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osi a naviac aj okolo celej misy. Všetky ingrediencie tak budú perfektne premiesené a zmiešané dokopy.

Keďže kuchynského robota môžete používať na úplne každý účel, určite ho používajte aj pri každodennom varení. Šikovné príslušenstvo sa hodí na úplne každý druh činnosti, ktorý budete robiť. Nechýba ani hnetiaci hák, ktorý slúži na spracovanie tuhých ciest, šľahaciu a flexi metla, ktorá si poradí najmä s krémami a nadýchanými šľahačkami a miesiacu metlu, ktorú určite využijete na ostatné druhy ciest. Určite vás poteší aj sklenený mixér s objemom 1,4 litra. Do toho vojde naozaj úplne všetko a jednoducho pripravíte zdravé smoothies či iné chutné tekuté nápoje, ktoré potrebujete. Vďaka nadstavcom na stúhanie a krájanie zas môžete vykúzliť na tanieri doslova mozaiku! Vytvorte rôzne druhy špirál či iných zaujímavých tvarov zo zeleniny a ovocia! Vďaka tomu spravíte šaláty zo zeleniny či ovocia na úplne inom leveli!

Mleté mäso už nikdy nebude pre vás nočnou morou. Keďže robot ETA Gratus MAX 0028 90061 má vlastný mlynček, budete vždy vedieť presne, aké mäso ste pomleli a nikdy nebudete musieť kupovať zmesi, v ktorých nájdete hocičo iné. Určite sa vám bude páčiť aj to, že si môžete voliť medzi štyrmi druhmi hrubosti mletia. Ďalšou výhodou je aj plnenie vlastných domácich klobások.

Kvalitné prevedenie a odolné materiály vydržia veľmi dlho bez toho, aby sa zničili. Vysoká odolnosť vám umožní to, aby ste ho mohli využívať pri každodennom varení či pečení. Elegantný dizajn prístroja dokonalo sadne k okoliu, ktoré máte doma. Osem rýchlostí, medzi ktorými si môžete vyberať, sa vám budú určite pozdávať. Nechýba ani pulzný spínač, vďaka ktorému sa dostanete okamžite na maximálny výkon. Praktická je aj nerezová miska s objemom 5,5 litra, ktorú dostanete pribalenú k stroju. Samozrejmosťou je aj priehľadný kryt, aby ste videli presne to, čo sa deje vo vnútri misy. Cez otvor môžete pridávať behom procesu miesenia všetko, čo potrebujete.

Manipulácia s týmto prístrojom je veľmi jednoduchá. Pri práci s menším množstvom surovín v nádobe si môžete prispôsobiť aj výšku nadstavcov podľa vašich potrieb. Skoro úplne všetko si môžete dať umyť do umývačky riadu, a tak si nemusíte robiť robotu navyše. Bezpečnosť vám zaisťuje aj tepelná poistka, ktorá sa aktivuje pri preťažení stroja. Protikĺzavé nožičky vás zas ochránia pred pádom stroja.