Hľadáte profesionálneho pomocníka do vašej kuchyne za skvelú cenu? Známa a rokmi overená značka ETA prichádza s kuchynským robotom, ktorý každému vyrazí dych! V krásnom prevedení so štýlovým nápisom sa vám okamžite zapáči a bez rozmýšľania ho kúpite. Určite s kúpou nemusíte čakať, pretože sa naozaj oplatí.

Mať doma kuchynský robot je na nezaplatenie. Dokáže naozaj úplne všetko, a keď stavíte na ETA Gratus 0028 90030 môžete si vyložiť nohy a spraviť si kávu, pretože má toľko funkcií, vďaka ktorým vás jednoducho nahradí. Vy si tak užijete varenie či pečenie s novým pomocníkom a nebudete vôbec unavení.

Elegancia sa kombinuje s výkonným motorom, ktorý má príkon 1200W. Zvládne tak aj vysoké zaťaženie, vďaka čomu v ňom môžete robiť úplne všetko. Od hnietenia cesta až po šľahanie či miešanie pokrmov. Môže vám šľahať, miešať, mixovať, strúhať, krájať a hnietiť. Nestačí vám to? Poďme sa pozrieť, čo všetko ešte dokáže!

Nemohli ste sa doteraz spoliehať na svoj kuchynský robot kvôli tomu, že ste mnohokrát nemali zamiesené cesto poriadne alebo jednoducho niečo chýbalo? Vďaka planetárnemu mieseniu sa to nikdy nestane! Tento systém je kvalitný a systematickejší, pretože spracováva obsah nádoby tak dokonale, že cesto bude vždy úplne celé spojené a nestane sa tak, že na spodku misy nájdete ešte niečo, čo sa nestihlo primiesiť. Prispieva k tomu aj predĺžená časť šľahacieho nadstavcu, ktorý zachytí suroviny až zo spodku a zo stien nerezovej misy.

V mise môžete miešať kysnuté či piškótové cesto, palacinky, lievance, krémy, polevy a pomazánky. Vhodný je vďaka príslušenstvu aj na rôzne ovocné kokteily, smoothies alebo zeleninové polievky a krémy. Môžete si na ňom jednoducho nastrúhať či nakrájať každý druh zeleniny či ovocia, ktoré potom jednoducho použijete do šalátov či na oblohu k jedlám. Počas chodu môžete do stroja pridávať suroviny aj vďaka otvoru v kryte, ktorý máte navrchu misy. Nič vám tak zbytočne nebude špiniť okolie či striekať naokolo. V jednom prístroji tak máte úplne všetko, čo by ste museli získať kúpou niekoľkých výrobkov a vyšlo by vás to omnoho viac. A nielen to! Museli by ste doma skladovať omnoho viac prístrojov, ktoré by vám zavadzali a vy by ste nevedeli, kam s nimi.

Nezabúdajte ani na jeho celokovové prevedenie, vďaka čomu je odolnejší a vydrží aj vyššie zaťaženie, ktorému ho vystavíte. Jednoducho sa ovláda a plynulé otáčanie všetkých otáčok uľahčuje prácu s ním. Nechýbajú ani bezpečnostné poistky, ktoré by mali mať už všetky stroje, ktoré za to stoja kúpiť. Stroj sa nezapne, ak je zle poskladaný či zle nastavený. Všetko vám ukáže svetelnou signalizáciou. Vy tak potom môžete vedieť, že je niečo zle.

Mnohí si pri predstave väčšieho stroja myslia, že sa veľmi ťažko skladá a jeho montáž zaberie dlhšie, ako samotné používanie. Je to však veľký omyl. Možno to tak bolo pri starších modeloch, no tie najnovšie ako ETA Gratus 0028 90030 majú jednoduchú montáž a o to jednoduchšie ovládanie. Príslušenstvo meníte rýchlo a jednoducho a takisto sa aj čistí. Ničoho sa v tomto prípade báť nemusíte a nemusí vás to ani odrádzať od kúpy. Príslušenstvo sa dá jednoducho odpojiť a vložiť do umývačky riadu, čo vám ušetrí omnoho viac času ako ste si mysleli.

Niekoľko kusov príslušenstva k tomuto stroju dostanete, no niektoré si môžete kúpiť. Dokúpiť si môžete mlynček na mäso, mlynček na mak, nadstavce na výrobu domácich cestovín, nadstavec na krájanie kociek alebo lis na ovocie. Bez týchto vecí sa určite zaobídete, no ak by ste ich chceli, jednoducho ich môžete dokúpiť.

S týmto robotom môžete pripravovať pokrmy a dezerty z najrôznejších špeciálnych kuchýň či rôznych trendov v stravovaní. Prichystajte si zdravé a chutné smoothies alebo domáce cestoviny na štýl talianskej kuchyne. Oboje spravíte rýchlo a jednoducho aj vďaka kuchynskému robotu ETA Gratus 0028 90030.

Ku kuchynskému robotu ETA Gratus 0028 90030 získate nerezovú misu o objeme 5,5 litra, vrátane priehľadného krytu. Do tejto misy zmestíte až 2,5 kg cesta. Ďalej si nájdete k nemu pribalený aj sklenený mixér o objeme 1,4 litra, strúhací nadstavec s tromi diskovými strúhadlami, hnetací hák, šľahaciu metlu a miešaciu metlu. Ostatné príslušenstvo si môžete zakúpiť.

Kuchynský robot ETA Gratus 0028 90030 patrí medzi najpredávanejšie stroje vo svojej kategórií za rok 2013, 2014 a 2015.

Mnohým sa zapáči aj kovové prevedenie v jemnej hnedej farbe. Vďaka tomuto dizajnu slúži robot nielen ako stroj na prípravu pokrmov, dezertov či nápojov, ale aj ako ozdoba do každej modernej domácnosti.