Na to, aby ste si mohli kúpiť kvalitné kuchynské roboty, potrebujete mať aj správne a všetky informácie, ktoré vám pomôžu kúpiť si presne taký stroj, aký potrebujete. Mnohí ľudia idú do obchodu a zistia si informácie tam, priamo od predajcu, čo je jedna z tých správnych možností. Vzdelávať sa v tejto oblasti však môžete aj úplne sami. Na trhu nájdete bežné, jednoduchšie na šľahanie, ručné šľahače či ponorné mixéry. Aj to sú mixéry a kuchynské roboty, z ktorých môžete vybrať. Pravdupovediac, je to len zlomok toho, čo v skutočnosti na trhu nájdete. Kuchynský robot vám môže pri správnom výbere ušetriť čas a sily. Pri výbere tak dbajte na to, z akého materiálu výrobok je. Väčšina má komponenty z tvrdého plastu, ktorý síce nebudí práve najlepšie podozrenie, no je to kvalita, ktorá vám určite v mnohých smeroch. Príkon motora je tiež veľmi dôležitý a snáď najdôležitejší parameter. Nie každý typ motora sa hodí na mixovanie viacerých vecí, nie každý výrobok sa bude hodiť presne na to, čo potrebujete. Sledujte pri kúpe takisto aj spôsob pohonu. Jeden spôsob je spodný pohon, druhý za vrchný. Medzi ďalšie dôležité parametre, ktoré si musíte všímať, patrí napríklad rozšírená zostava, ktorá ponúka okrem šľahania a mixovania aj ďalšie zaujímavé funkcie. Takisto existujú aj zostavy pre náročných, ktoré majú ešte viac príslušenstva, ako tie predtým. Čím viac toho potrebujete, tým viac by ste si mali zakúpiť. Nezabúdajte ani na údržbu, ktorá by nemala byť príliš náročná, poistku proti prehriatu motora, pulzný spínač či poistka proti spusteniu.

V našich domácnostiach sa čoraz viac pečie a varí. Ľudia pochopili, že domáce jedlo, ktoré si pripravíte zo svojich surovín a presne tak, ako máte radi, je jedným z tých najchutnejších a najlepších, aké môžu jesť. Na prípravu dobrých pokrmov však potrebujete aj kvalitný stroj, ktorý vám s tým pomôže. Kuchynský robot je tak skvelým pomocníkom do každej domácnosti, v ktorej sa nielen pravidelne pečie, ale takisto aj varí. A ak náhodou patríte do domácnosti, v ktorej tak často napríklad počas týždňa nevaríte, nebojte sa! Kuchynský robot sa zíde vždy, a preto ho v určite veľmi radi oceníte v každom prípade.

Moderné vymoženosti

Moderná gastronómia si dnes vyžaduje omnoho viac pomôcok, ako to bolo v minulosti. Zdravý životný štýl, malé deti či iné podmienky, v ktorých práve ste, sa často neobídu bez kvalitných pomocníkov vo vašej kuchyni. Ak chcete a potrebujete variť a pripravovať jedlo rýchlo, zdravo, efektívne, ekonomicky a hlavne ekologicky, mali by ste si nájsť toho správneho pomocníka, ktorý vám v každom ohľade pomôcť. Tým správnym pomocníkom je kuchynský robot Electrolux Assistent EKM5570, ktorý si zamilujete okamžite. Celokovové telo a výkon 1200 W je niečo, čo vás jednoducho presvedčí, že by vám takýto stroj doma chýbať rozhodne nemal.

Kuchynský robot Electrolux Assistent EKM5570 je robotom, ktorý sa hodí do profesionálnych, no takisto klasických rodín, v ktorých sa pravidelne varí a pečie. Spoločnosť Electrolux patrí medzi popredných výrobcov domácich spotrebičov. Robustný robot Electrolux Assistent EKM5570 sa stane vašou pravou rukou, ktorú budete chcieť mať pri sebe neustále. Prístroj tak disponuje širokou škálou príslušenstva, jednoducho sa ovláda a prináša mimoriadne kvalitné výsledky rýchlo a bez námahy.

Technológie a funkcie

Zariadenie využíva technológiu Soft Edge Beater. Špeciálne tvarované špachtle zaisťujú optimálne zmiešanie surovín v celom objeme misy, aby bolo vzniknuté cesto vláčne a chutné. Vyberte si z ponuky  desiatich rôznych rýchlostí alebo aktivujte pulzné tlačidlo s LED podsvietením pre ešte hladšie rozomletie. Podľa toho, aké veľké množstvo jedla pripravujete si vyberte menšiu 2,9 litrovú alebo väčšiu 4,8 litrovú misu. V balení nechýba ani špeciálne viečo Perfect Rise Lid, ktoré zaisťuje ideálne podmienky pre kysnutie cesta, drôtená metlička na šľahanie a hnietiaci hák. Veľké misy, ktoré získate pri kúpe, sa hodia do všetkých rodín, najmä tých stredne veľkých. Všetky suroviny tak naraz veľmi jednoducho premiesite a nemusíte sa báť, že by ste museli niektoré veci miesiť ešte samostatne. V každom prípade získate dokonalý výsledok.

Dynamický pohon je vďaka planetárnemu systému miesenia. Že ste o tomto miesení ešte nepočuli? Tak to by ste mali okamžite napraviť! Najnovšie kuchynské roboty majú skvelý planetárny systém miešania, ktorý nechýba ani robotu Electrolux Assistent EKM5570. Tento spôsobom miesenia pracuje na veľmi jednoduchom, no za to praktickom štýle miesenia. Premysleným pohybom totižto umožňuje kvalitnejšie a dokonalejšie premiešanie všetkých ingrediencií.

Kuchynský robot značky Electrolux má naozaj veľmi veľa benefitov. Okrem toho, že získate dve veľké misy, máte takisto aj všestranné príslušenstvo a LED osvetlenie pre kompletný vizuálny prehľad. Môžete si byť tak istí, že vždy získate presne taký výsledok, po ktorom aj túžite. So všestrannými nadstavcami totižto pripravíte tú najlepšiu zmes pre každú jednu príležitosť a svojich blízkych potešíte chutným jedlom.

Dizajn

Dôležitý je takisto aj dizajn. Pri tomto stroji sa nemusíte ničoho báť, pretože dizajn je niečo, na čo výrobcovia dávali pozor. Kávové prevedenie vysokokvalitného a najmä celokovového stroja si zamiluje snáď každý. Hodí sa tak do úplne každej rodiny, ktorá hľadá spoľahlivého pomocníka.

O značke

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.