Kuchynské roboty sú jedny z najpotrebnejších prístrojov, ktoré by vám doma nemali chýbať. Kvalitný stroj, ktorý má pevné spracovanie a dobre vyzerá je presne to, čo by ste doma mali mať. Práve takýto stroj vám pomôže nielen pri pečení, ale aj varení či príprave nejakých pokrmov, ktoré potrebujete. Chutné obedy, večere či raňajky si tak môžete spraviť rýchlo a jednoducho.

Túžite po kvalitnom stroji, ktorý vám pomôže urobiť väčšinu práce za vás a vás tak nebudú zbytočne bolieť ruky? Presne na to sú tu kuchynské roboty, ktoré uľahčili prácu už mnohým. Ľudia ich milujú najmä vďaka tomu, že sú to všestranní pomocníci, ktorí pomôžu nielen pri miesení cesta, ale napríklad aj pri vytváraní iných jedál, mixovaní nápojov a podobne. Tu vám len stačí vybrať si ten správny stroj, ktorý by vám a vašej rodine mohol vyhovovať.

Značka Bosch sa radí medzi najlepšie značky, ktoré ponúkajú kvalitné prístroje najmä do kuchýň. Ich portfólio je naozaj veľké a môžete si v ňom vybrať zaujímavé výrobky, ktoré stoja za to. Kvalita je viac ako kvantita a presne na to Bosch myslí. Každý jeden ich výrobok či prístroj je niekoľkokrát testovaný, aby zákazníkom priniesol revolúciu do kuchýň. Presne jedným z takýchto revolučných výrobkov je aj kuchynský robot Bosch MUM57860. Ten vám v kuchyni pomôže hneď na niekoľko spôsobov a budete si užívať s ním každé varenie či pečenie.

Mnohí ľudia varia každý jeden deň, aby si mohli svoj obed či večeru vychutnať v pohodlí domova alebo aby si pokrm mohli vziať do práce so sebou. Mnohých ľudí takisto zaujíma aj pečenie a v kuchyni sú denno-denne. Ak sa aj vy pohybujete skoro neustále v kuchyni a potrebujete spoločníka, na ktorého sa budete môcť obrátiť, určite stavte na kuchynského robota Bosch MUM57860, ktorý spraví naozaj veľkú časť práce za vás. Tento stroj perfektne zmieša krémy i cestá, nastrúha a nakrája zeleninu, umixuje husté omáčky, polievky či kokteily, namelie mäso a dokonca aj vylisuje citrusy! Všetko toto vám ponúka jeden stroj za veľmi príjemnú cenu.

Silný a všestranný pomocník s menom Bosch MUM57860 vie, ako sa obracať v kuchyni. Funkcia planetárneho miešania vám ponúka perfektné premiešanie každého jedla bez toho, aby sa na spodku na nejakú surovinu zabudlo. Určite sa aj vám niekoľkokrát stalo, že po premiesení na dne ostali nejaké suchšie zvyšky. Presne na toto je určený stroj Bosch MUM57860 s planetárnym miesením, ktoré je perfektnou súčasťou.

Lahodné pokrmy pre celú rodinu pripravíte presne s týmto perfektným strojom od značky Bosch. Veľká nerezová miešacia misa má objem až 3,9 litra, vďaka čomu do nej dáte úplne všetky suroviny a všetko, čo potrebujete. Výkonný 900W motor umožní zas dokonale spracovať veľké množstvo surovín, ktoré sa jednoducho budú určite každému páčiť. Bez problémov v tejto mise takisto vymiesite až 2 kilogramy piškótového cesta či 1,5 kilogramu kysnutého cesta. Je to presne skvelý objem, ktorý sa určite bude hodiť pre stredne veľké rodiny.

K dispozícií máte takisto aj profesionálne cukrárske vybavenie, ktoré pozostáva z miešacej metly so silikónovým okrajom, šľahacej celokovovej metly s nastaviteľnou výškou či hnietiaci hák s ochranou prevodovky. Toto všetko príslušenstvo vám pomôže dosiahnuť ten najlepší výsledok, po ktorom túži nejedna žena v domácnosti. Rovnako sa vám zapáči aj jedinečný systém Multi Motion Drive, čiže planetárne miesenie, ktoré sme vám spomínali už vyššie. Za pomoci 3D pohybu a siedmich rýchlostných stupňov vám stroj zaručuje dokonalé spracovanie všetkých ingrediencií. Vaše cestá na koláče tak budú vždy perfektne nadýchané a bez zbytočných bubliniek.

Vďaka veľkej výbave tohto stroja si môžete urobiť omnoho viac, ako len klasické cesto. Medzi základnú výbavu patrí plastový mixér s objemom 1,25 litra. V ňom si jednoducho urobíte osviežujúce pokrmy aj vďaka tomu, že vie perfektne podrviť ľad. Takisto si tu môžete rozmixovať ovocie a pripraviť si tak populárne a zdravé smoothie. V mixéri si však môžete pripraviť aj iný druh pokrmu a to napríklad polievky alebo hladké a hustejšie omáčky. Vďaka tomu, že dokáže podrviť ľad, môžete si v ňom spraviť aj ľadovú drť alebo dokonca zmrzlinu zo zmrznutého ovocia.

Druhou vecou, ktorá patrí k výbave je lis na citrusy, vďaka ktorému behom krátkej chvíľky získate lahodný nápoj plný vitamínov a minerálnych látok, ktoré potrebujete. Praktická výlievka vám zas dodá pocit bezpečia, vďaka čomu nikdy zbytočne nevylejete šťavu mimo.

Pri krájaní a strúhaní potravín budete mať istotu, že je všetko rovnaké, presné a hladké. Pri príprave jedál využijete napríklad kotúč na krájanie ázijskej zeleniny, ktorý vám zaistí presné spracovanie. Rovnako môžete využiť aj výkonný mlynček na mäso, ktorý pomelie všetky druhy mäsa.

Obojstranný kotúč s názvom Professional Super Cut, ktorý ponúka kuchynský robot Bosch MUM57860  vám zaistí, že ovocie alebo zelenina budú perfektne nakrájané za každých okolností. So zubatým rezom viete spracovať ovocie aj zeleninu všetkého druhu. Rovnako sa na ňom dobre spracováva aj mäkké ovocie, ktoré by ste inak len horko-ťažko nakrájali sami nožom. Tenké a pravidelné plátky tak môžete použiť napríklad na ozdobu taniera.

Pri kúpe tohto perfektného výrobku získate aj brožúrku so zaujímavými receptami, ktoré vás budú lákať, aby ste ich vyskúšali. Súčasťou balenia je aj taštička na príslušenstvo, vďaka čomu budete mať vždy všetko po ruke a nebudete to musieť hľadať po skrinkách v kuchyni.

Dizajn kuchynského robota Bosch MUM57860  je nadčasový, moderný a určite sa vám bude páčiť. Práve kovové prevedenie je niečo, čo sa dnes používa veľmi často a môžete si byť istí, že robot je veľmi pevný a spraví úplne všetko, čo mu dáte spracovať. Veľkou prednosťou však nie je len jeho moderný dizajn, ale takisto aj tichý chod, vďaka ktorému ho budete môcť používať kedykoľvek! Pracovanie na ňom je jednoduché a takisto aj veľmi bezpečné.