V domácnostiach sa čoraz viac a viac pečie či varí, vďaka čomu potrebujú ženy či muži doplnky, ktoré im aj pomôžu. Medi základnú výbavu každej kuchyne nesporne patrí kuchynský robot, ktorý dokáže odviesť veľký kus práce a pomôže vám pri úplne všetkom. Radi pečiete, varíte či len tak sa motáte v kuchyni a niečo tvoríte? Určite stavte aj vy na kuchynský robot, ktorý vám skutočne pomôže urobiť zázrak. V kuchyni je veľa roboty vždy. To môžu odsúhlasiť nielen kuchárky a kuchári, ktorí svoju činnosť robia pravidelne a profesionálne, ale aj ženy v domácnosti pri varení, kedy je to nikdy nekončiaci proces. Práve vtedy prichádza na rad kuchynský robot, ktorý dokáže pomôcť pri každom jednom probléme. Stavte aj vy na jeden, ktorý vám pomôže nielen vymiesiť cesto, ale spraviť radu ďalších procesov, vďaka ktorým budete vedieť, že ste si vybrali správne. Pri výbere si však dávajte pozor hneď na niekoľko vecí, pri ktorých by ste mohli spraviť chybu. Tie najlepšie stroje vám ponúkajú desiatky funkcií a programov, na ktoré ich budete môcť veľmi jednoducho použiť. Zatiaľ čo ženy v domácnostiach bez robotov majú veľmi veľa roboty a netušia, ako pripravia celý obed za niekoľko hodín, druhé ženy, ktoré majú kvalitné stroje, majú dostatok času na úplne všetko a to dokonca aj na prípravu hneď niekoľko dezertov!

Na to, aby ste si mohli kúpiť kvalitné kuchynské roboty, potrebujete mať aj správne a všetky informácie, ktoré vám pomôžu kúpiť si presne taký stroj, aký potrebujete. Mnohí ľudia idú do obchodu a zistia si informácie tam, priamo od predajcu, čo je jedna z tých správnych možností. Vzdelávať sa v tejto oblasti však môžete aj úplne sami. Na trhu nájdete bežné, jednoduchšie na šľahanie, ručné šľahače či ponorné mixéry. Aj to sú mixéry a kuchynské roboty, z ktorých môžete vybrať. Pravdupovediac, je to len zlomok toho, čo v skutočnosti na trhu nájdete. Kuchynský robot vám môže pri správnom výbere ušetriť čas a sily. Pri výbere tak dbajte na to, z akého materiálu výrobok je. Väčšina má komponenty z tvrdého plastu, ktorý síce nebudí práve najlepšie podozrenie, no je to kvalita, ktorá vám určite v mnohých smeroch. Príkon motora je tiež veľmi dôležitý a snáď najdôležitejší parameter. Nie každý typ motora sa hodí na mixovanie viacerých vecí, nie každý výrobok sa bude hodiť presne na to, čo potrebujete. Sledujte pri kúpe takisto aj spôsob pohonu. Jeden spôsob je spodný pohon, druhý za vrchný. Medzi ďalšie dôležité parametre, ktoré si musíte všímať, patrí napríklad rozšírená zostava, ktorá ponúka okrem šľahania a mixovania aj ďalšie zaujímavé funkcie. Takisto existujú aj zostavy pre náročných, ktoré majú ešte viac príslušenstva, ako tie predtým. Čím viac toho potrebujete, tým viac by ste si mali zakúpiť. Nezabúdajte ani na údržbu, ktorá by nemala byť príliš náročná, poistku proti prehriatu motora, pulzný spínač či poistka proti spusteniu.

Poznáte značku Bosch? Určite vám tento názov mnohých spotrebičov znie povedome. Práve značka Bosch patrí medzi kvalitné spotrebiče, ktoré ponúkajú nielen kvalitné výrobky, ale takisto aj veľmi štýlové. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohým profesionálnym spotrebičom. Ich výrobky sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by nemenili. Niet sa ani prečo čudovať. Kvalita je naozaj vysoká a mnohé spotrebiče vydržia naozaj niekoľko dlhých rokov. Stavte aj vy na kuchynský robot Bosch MUM54240 , ktorý patrí medzi tie najlepšie, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú a nikdy vás nesklame!

Mnohí ľudia dnes používajú kuchynské roboty pravidelne. Dôvod je najmä ten, že potrebujú ušetriť nielen čas, ale takisto aj svoju energiu. Kúpiť si však kvalitný robot, ktorý by dokázal spraviť všetko, čo potrebujete, je niekedy naozaj ťažké. Ak to však v kuchyni myslíte vážne, určite potrebujete kuchynského robota, ktorý má dostatočný výkon a uľahčí vám každú jednu prácu v kuchyni. Či už budete piecť koláče alebo robiť nedeľný obed, vždy ho budete mať po ruke. Životnosť mu dokonca neskráti ani nadmerná záťaž. A aký kuchynský robot je ten, ktorý toto všetko ponúka? Je to Bosch MUM54240, ktorý vám ponúka štýlový dizajn, patrí do rady Skyline a je vybavený motorom, ktorý má 900 watov. Rovnako spolupracuje s planetárnym pohonom Multi Motion Drive, ktorý umožňuje metlám a hnietiacim hákom pohyb po eliptických dráhach v troch rôznych smeroch a zároveň aj kmitanie okolo stredovej osi. Tento pohyb je zásadný napríklad pre perfektné vymiešanie cesta. Kuchárky, cukrárky či ľudia, ktorí sa v pečení a varení vyznajú vedia, že práve perfektne vymiešané cesto je tá najdôležitejšia vec, ktorú potrebujú na to, aby koláč alebo výsledný výrobok chutil presne tak, ako má.

A aké funkcie vám ponúka kuchynský robot Bosch MUM54240? Ako prvé sú to rýchlosti, ktorých je až sedem. Aú perfektne rozložené tak, aby ste si mohli vy sami vybrať rýchlosť, ktorú potrebujete. Nechýba ani momentový stupeň, ktorý vám pomôže dosianuť maximálny výkon. Rovnomerný nábeh otáčok je ohľaduplný nielen k motoru, ale tiež k elektrickej sieti. Pri práci určite oceníte aj multifunkčné rameno Easy Amr Lifr, ktoré má celkom tri stupne pohonu a ponúka vám tak zvoliť si rozdielnu polohu vždy podľa vašej aktuálnej potreby. Až vtedy, keď skončíte, príde na rad automatická parkovacia poloha.

Pomocou kuchynského robota Bosch MUM54240 namiešate hravo a rýchlo až dva kilogramy cesta. Vysoký výkon a efektívny planetárny systém sú pripravené na prácu kedykoľvek. Ak k tomuto všetkému pridáte veľkú kapaticu nerezovej misy, ktorá má objem 3,9 litra, v prepočte môžete spraviť až dva kilogramy perfektného cesta, ktoré sa vám krásne naleje na plech. Transparentné veko misy zamedzí pri hnietení či miešaní tekutejších zmesí nežiaducemu neporiadku v kuchyni, takže okolie určite nebudete musieť dookola umývať. Okrem hnietiaceho háku máte k dispozícií aj množstvo príslušenstva, ktoré si určite zamilujete.

Všestrannosť tohto pomocníka si určite zamilujete. Využijete ho naplno a budete tak v kuchyni efektívnejší, ako obvykle. Okrem klasickej veľkej miešacej misy máte k dispozícií aj plastový mixér s objemom 1,25 litra. Vhodný je napríklad na vyšľahanie krému. Nechýba ani hnietiaci hák a metly na premiešanie a šľahanie. Pre ľahké spracovanie ovocia a zeleniny zas máte k dispozícií priebehový krájač s krájacím, strúhacím a rezacím kotúčom. S mlynčekom na mäso si zas môžete pripraviť domáce kvalitné mleté mäso. Nechýba ani lis na citrusy, ktorý si zas poradí s pomarančmi alebo citrónmi. Tento kuchynský robot Bosch MUM54240  si zamiluje úplne každá jedna rodina, ktorá doma pravidelne varí a pečie.