Patrí medzi vaše koníčky pečenie, varenie a celkovo, robenie v kuchyni? Ak áno, určite by ste mali staviť na perfektný kuchynský robot značky Bosch, ktorý spraví väčšinu vašej práce za vás a vy si budete varenie či pečenie užívať omnoho viac, ako kedykoľvek predtým. Za výhodnú cenu získate perfektný spotrebič, ktorý sa vám postará o každý jeden pokrm či dezert, ktorý budete chcieť servírovať.

Kuchynských robotov nájdete naozaj veľké množstvo úplne všade. Nájsť z takejto veľkej ponuky presne jeden, ktorý by sa vám hodil je niekedy pomerne ťažké, no dá sa to. Práve značka Bosch si pripravila edíciu s názvom MUM, čo by sa dalo v preklade označiť ako “mama”. A je to naozaj pravda! Robot si poradí s úplne všetkým, čo mu dáte spraviť a nemusíte sa báť, že by niečo nezvládol.

Dlhé hodiny strávené v kuchyni sú minulosťou! S perfektným a profesionálnym robotom Bosch MUM48R1 sa vám bude skvelo obracať aj v tej najmenšej kuchyni, aká existuje. Jednoducho sa naň môžete vždy a za každých okolností spoľahnúť. Za skvelú cenu si tak nezakúpite iba kuchynský robot, ktorý vám spraví nejakú prácu, ale aj dizajnového a multifunkčného pomocníka, ktorý za vás urobí aj tú najťažšiu prácu. Vrátite sa znova do čias, kedy pre vás varenie bolo len oddychovou činnosťou a nebola to povinnosť, ktorú musíte spraviť. V modernom a krásnom prevedení, ktoré sa bude páčiť najmä ženám, ho určite radi budete používať neustále. Červená farba bude doslova vo vašej kuchyni kričať.

Kuchynský robot Bosch MUM48R1 vás oslní najmä funkciou “Multi-motion-drive”, ktorá sa postará o dynamický planetárny pohon, ktorý má príkon až 600W. Nebudete tak musieť ručne miesiť vôbec nič a všetko bude perfektne zmiešané spolu. Ďalšou výhodou sú aj štyri pracovné rýchlosti, medzi ktorými si vyberiete vždy len tú, ktorú práve potrebujete. Parkovacia pozícia vám zas vždy uľahčí končiace práce s robotom.

Inovatívne pohyby, ktoré poskytuje tento robot si určite zamilujete. Všestranný pomocník sa postará o to, aby sa nástroje netočili stále len rovno, ale aj po eliptických dráhach v troch rôznych smeroch. Zároveň však aj kmitajú okolo strednej osi. Všetky tieto pohyby zaručujú, že už si nikdy na spodku misy nenájdete žiadnu nerozmiešanú múku, či iné ingrediencie, ktoré by sa vám nerozmiešali. Skvelo oddelí cesto od stien misy a zaručí vám jeho optimálne spracovanie.

Určite vás bude zaujímať aj objem nádoby. Je to úžasných 3,9 litra, čo vám zaručuje naozaj neskutočne veľké množstvo rôznych potravín, Je to presne 2,7 kilogramu cesta, ktoré dokáže jednoducho zmiesiť  a nerobí mu to žiaden problém. Spomínané štyri pracovné rýchlosti určite využijete pri každom jednom recepte, ktorý potrebuje nejaké miesenie. Multifunkčné rameno zas ponúka tri stupne pohonu v rôznych polohách, ktoré zabezpečujú vždy perfektné premiesenie cesta. Kontrolovať celý chod miesenia môžete vďaka transparentnému veku, ktoré sa dáva navrch, aby náhodou tekutá náplň či niečo iné nevystrekovalo počas miešania.

Medzi príslušenstvom nájdete hák a šľahacie a miešacie metly. Odteraz tak nebudete musieť využívať niekoľko spotrebičov a bude vám stačiť len jeden a to Bosch MUM48R1. Robot perfektne krája a strúha, takže ho môžete použiť aj pri vytváraní jedál, ktoré potrebujete. Ak by vám klasická výbava nestačila, stavte na príslušenstvo, ktoré si môžete jednoducho dokúpiť. Tie sú však len ako ďalšia výbava, ktorá nie je potrebná a môžete sa rozhodnúť, či si ho zakúpite alebo nie.

Krásna dizajnová červená sa vám bude určite páčiť a inú farbu na robote nebudete chcieť. Ak ste si doteraz mysleli, že roboty sú len veľké a zle sa skladujú, nečakajte nič také. Robot Bosch MUM48R1 má kompaktné rozmery, ktoré rozžiari vašu kuchyňu a zmestíte ho úplne všade. Veľmi jednoducho sa čistí, takže ani po varení či pečení nebudete dlho v kuchyni. Vo výbave nechýba ani DVD s receptami, ktoré obohatia vašu domácnosť a rodinné jedlá. Bezpečnosť proti preťažení či porezaní nechýba takisto. Stroj perfektne stojí na mieste najmä kvôli tomu, že má gumené nožičky, ktoré sa nepohnú z miesta.