V dnešnej dobe sú už kuchynské roboty veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré má doma skoro každá domácnosť. Ak aj vy stále uvažujete nad tým, akého robota si zaobstarať do kuchyne, no stále si nie ste istí, máme pre vás tip, ktorý by sa vám mohol určite páčiť. Práve kuchynský robot Bosch MUM4880 je veľmi kvalitným a výkonným pomocníkom, ktorý za vás skvelo spraví hocijakú prácu.

Značka Bosch patrí medzi najlepšie a najpopulárnejšie značky, ktoré majú radi mnohí z nás. Ak aj vy radi stavíte na kvalitu, určite si zaobstarajte aj vy kuchynský robot Bosch MUM4880, ktorý je naozaj veľmi výkonný a dokáže si poradiť s každým jedlom či potravinami, ktoré potrebujete spracovať.

Kuchynské roboty sa najčastejšie objavujú v domácnostiach s ľuďmi, ktorí milujú varenie či pečenie. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, určite by ste nemali ani len trochu váhať a okamžite si zaobstarať aj vy tento výrobok, ktorý vám uľahčí prácu o viac ako polovicu.

Motor tohto elektrospotrebiča má príkon 600 W, ktorý nemá žiadny problém s nijakou surovinou, ktorú dostane spracovať. Môžete si vyberať zo štyroch rýchlostí, ktoré vám sadnú ako uliate! Multifunkčné a veľmi silné rameno disponuje troma nastaviteľnými stupňami pohonu v rôznych polohách. Takto vám robot umožňuje čo najpohodlnejšiu prácu.

Ku kuchynskému robotu Bosch získate aj mnoho príslušenstva vďaka čomu sa stáva pomocníkom, bez ktorého sa neobíde ani jedna domácnosť! Výhodou je najmä to, že robot nemá vôbec malé nádoby či príslušenstvo, do ktorého by sa vám nič nezmestilo alebo by za vami nestíhal. Vďaka hlbokým misám a silnému ramenu môžete napiecť pre celú, veľkú rodinu všetko, čo potrebujete. Miešacia miska vyrobená z nerezu má objem až 3,9 litra, v ktorej bez problémov spracujete až 2,7 kilogramov cesta, čo vám postačí pre potešenie celej rodiny.

Špecialitou je aj planetárny systém miešania, ktorý vám zaručuje, že cesto bude nakyprené a poriadne premiesené. Systém spočíva v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osi a v okolí celej misy. Tri kovové nadstavce sú ďalšou výhodou. Medzi tie patrí hák, šľahacia metla a miešacia metla. Okrem tohoto získate aj ďalšie skvelé príslušenstvo, ako je napríklad kvalitný mlynček na mäso, lis na citrusy, ktorý vám spraví čerstvý džús, mixér na svoje obľúbené smoothies alebo nadstavce na šikovné krájanie akéhokoľvek jedla.

Určite sa vám bude páčiť aj to, že máte pri tomto stroji bezpečnú a veľmi jednoduchú prácu. Gumové nožičky zabezpečia to, že sa robot neposúva a stojí na jednom mieste. 1,2 metrov dlhý kábel zas zaručí, že svoj robot budete mať na tom mieste, kde chcete. Čistí sa veľmi jednoducho a mnohé časti môžete umývať aj v umývačke riadu. V prístroji Bosch MUM4800 máte niekoľko strojov v jednom a za príjemnú cenu!