Elektrický sporák je zariadenie, ktoré by vám doma určite nemalo chýbať. Pomocou neho totižto dokážete navariť úplne všetky pokrmy, prichystať si raňajky, obedy a aj večere a to bez zdĺhavého čakania. Dnes na trhu nájdete naozaj veľké množstvo zaujímavých druhov sporákov, ktoré sa vám určite budú hodiť do domácnosti a zamilujete si ich hneď na prvé vyskúšanie. Predsa len, každý by mal mať doma presne taký sporák, ktorý mu bude vyhovovať a perfektne sa mu bude na ňom pracovať.
Sporáky však dnes spĺňajú nielen tú praktickú stránku veci, ktorá je veľmi dôležitá, no spĺňajú aj tú dizajnovú, ktorá je pre človeka snáď o niečo dôležitejšia ako tá praktická. Snáď každý chce mať doma kvalitný spotrebič, s ktorým sa dá veľmi jednoducho a bezproblémovo variť alebo chystať jedlo. Novodobé sporáky vám ponúkajú omnoho viac, ako len možnosť varenia. Ich funkcie sú naozaj veľmi široké a všetky do jedného si zamilujete.
Okrem toho, nesmieme zabudnúť ešte na jednu výhodu, ktorou je jednoduché a intuitívne ovládanie. Aj napriek tomu, že sporáky ponúkajú vždy veľké množstvo funkcií, ponúkajú aj jednoduché ovládanie, vďaka čomu nebudete musieť držať v ruke manuál a neustále sa ním riadiť. Už od prvého použitia budete vedieť ovládať úplne všetko a to bez toho, aby ste sa jednotlivé kombinácie učili.
Užívajte si luxus, ktorý vám dnešné moderné sporáky ponúkajú a uvidíte, že nič iné nebudete ani chcieť. Niekedy je však ešte lepšie, keď máte rovno kombinovaný sporák, ktorý vám toho ponúka omnoho viac, ako si myslíte.

Vybrať si správny sporák je veľmi dôležité. Nie je to totižto spotrebič, ktorý budete mať len pár rokov a následne ho vymeníte. Práve z toho dôvodu sa mnohí ľudia výberu doslova až boja. Pri výbere sa netreba báť, treba k nemu však pristupovať zodpovedne a správne. Pri výbere treba poznať základné a zároveň veľmi dôležité parametre, podľa ktorých zistíte, či je daný spotrebič pre vás vhodný, alebo naopak, mali by ste sa popozerať po nejakom inom. Dnes vám poradíme, ako si vybrať ten najlepší sporák, ktorým je aj sklokeramický sporák Mora Premium K 868 AS Inoxlook.

Nízka spotreba

Keď si človek do domu vyberá nejaké spotrebiče, často sleduje spotrebu. Najlepšie je, ak sa spotrebič nachádza aspoň v kategórií A, vďaka ktorej nemá tak vysokú spotrebu. A práve sporák Mora Premium K 868 AS Inoxlook vám ponúka nízku spotrebu vďaka tomu, že sa zaraďuje do tejto kategórie.

Pripravte svojej rodine bezchybný obed a to aj s vynikajúcim dezertom. Kombinovaný sporák Mora Premium K 868 AS Inoxlook vám pomôže pri príprave akéhokoľvek jedla. Jednoduché a intuitívne ovládanie spotrebiča vám prácu zjednoduší. Rovnako vám pri príprave pomôže aj integrované zapaľovanie, ktoré je veľmi bezpečné.

Vďaka štyrom plynovým horákom rôznych veľkostí bez problémov pripravíte akékoľvek jedlo a to aj pre väčší počet osôb. Užite si pohodlné varenie s tým najlepším vybavením.

Varte presne to, čo chcete!

Varenie na sporáku Mora Premium K 868 AS Inoxlook si obľúbite najmä vďaka štyrom plynovým horákom rôznych veľkostí. Horáky sú vybavené aj poistkami Stop Gas, ktoré zabezpečia, aby sa nestalo, že vám unikne plyn. Zapaľovanie je naviac integrované, vďaka čomu nebudete musieť zápasiť so zapaľovačom.

Ovládanie je užívateľsky veľmi príjemné a okrem šiestich otočných koliesok vám bude k dispozícií taktiež digitálny dotykový časový spínač s hodinami.

Funkcie

A čo všetko vám sporák značky Mora poskytuje?

Príprava rôznych pokrmov v multifunkčnej rúre vám zjednoduší možnosť regulácie teploty medzi 50 – 275 stupňov Celzia. Vy sami si vyberáte variant ohrevov a to horný, dolný, gril, pečenie alebo grilovanie s ventilátorom. Pečenie je tak jednoduché a vy si ho prispôsobíte presne na mieru vašim potrebám. Docieľte tak vždy dokonale prepečené buchty, chrumkavé kôrky a šťavnaté mäso.

Objem rúry je 70 litrov, vďaka čomu nebudete mať problém použiť viac plechov alebo pekáčov na jedenkrát. Rosť, plech a XXL hlboký pekáč, ktoré sú súčasťou spotrebiču jednoducho uložíte do praktickej zásuvky, ktorá sa nachádza na spodnej časti sporáku.

Rúra vám poskytuje aj ďalšie výhody, ako napríklad výsuvné teleskopické rošty, ktoré vám zjednodušia kontrolu jedla behom pečenia alebo pridávaní surovín. Využiť môžete aj rýchle predhriatie rúry, čo vám môže prísť vhod najmä v prípade, kedy potrebujete prípravu jedla urýchliť.

Medzi šikovné funkcie určite patrí nahrevanie tanierov, Eco Clean na čistenie a rozmrazovanie. Pre milovníkov grilovaných jedál disponuje rúra aj veľkým grilom s príkonom 2700 W. Či už dostanete chuť na jedno alebo druhé, môžete si to spraviť.

Štýlový dizajn

Dizajn spotrebiča je veľmi dôležitý. Samotný výrobok totižto robí celú tvár danej miestnosti. Ak je spotrebič štýlový a pekný, kuchyňa má hneď iný nádych. Kombinovaný sporák značky Beko sa môže pýšiť štýlovým nerezovým dizajnom, ktorý kombinuje striebornú a čiernu farbu. Moderné prevedenie je vhodné ako do novozariadených, tak aj do starších kuchýň.

Tichý chod

Spotrebiče sú neustále tichšie a tichšie. Vďaka tomu sa používajú omnoho lepšie a jednoduchšie. Pomocou sporáku a jeho rúry môžete pripravovať pokrmy aj o polnoci. Model Mora Premium K 868 AS Inoxlook nezobudí ani spiaceho človeka a nebude vám vadiť ani pri konverzácií.

Maximálne bezpečie

A taktiež nesmieme zabudnúť na maximálne bezpečie, ktoré vám rúra poskytuje. O bezpečnosť sa postarajú špeciálne dvierka Cool Door. Vďaka vrchnej vetracej lište zostáva sklo dvierok chladné a maximálne bezpečné na dotyk. Určite vám poteší aj integrované osvetlenie vnútorného priestoru, ktoré vám umožní kontrolu pripravovaného pokrmu. Sporák Mora Premium K 868 AS Inoxlook je jednoducho presne to, čo hľadáte do svojej rodiny.

O značke

Značka Mora patrí medzi veľmi obľúbené značky mnohých slovenských spotrebiteľov. V jej portfóliu nájdete sporáky, rúry, chladničky či mikrovlnky. Všetky výrobky sú vytvorené s dôrazom na funkčnosť a štýlovosť.