Sporáky patria medzi dôležité spotrebiče, ktoré by vám doma nemali chýbať. Pomocou týchto výrobkov môžete skvelo variť, piecť a robiť rôzne veci, ktoré potrebujete každý deň. Okrem mikrovlnný rúr či klasických rúr by ste mali mať aj sporák. Ten vám musí skvelo sadnúť aj do zariadenia kuchyne a vmestiť sa.

Značka Mora patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky v oblasti techniky. Táto značka má už dlhú históriu, ktorá sa píše desiatky, až stovky rokov. Ak aj vy chcete mať kvalitný výrobok, ktorý má spokojných zákazníkov po celom svete v každom jednom meste, stavte aj vy na značku Mora.

Mora je česká značka, ktorá vám zaručuje kvalitu. Kombinovaný šporák Mora KS 715 MW je voľne stojaci sporák so štyrmi plynovými horákmi. Môžete si tak vždy robiť to, čo chcete a máte na to miesto. Zapaľovanie horákov je elektrické a to pomocou jedného stlačenia tlačidla. Nemusíte sa tak báť, že by ste sa popálili pri zapaľovaní napríklad zapaľovačom alebo zápalkami. Určite takisto oceníte aj komfortné zatváranie dvierok rúry, ktoré je jednoduché a nehrozí možnosť zlého zatvorenia. Načo zložité a kombinované zatváranie, s ktorým môžete mať problémy? Stavte na jednoduchosť, ktorá sa vám bude určite páčiť.

Spolu so sporákom máte aj rúru, v ktorej môžete piecť úplne všetko, čo potrebujete. Rúra má celkový objem až 48 litrov a je osvetlená, vďaka čomu do nej budete vždy dobre vidieť. Pokrmy budú veľmi chutné a vy ich budete mať pod kontrolou. Nebojte sa piecť alebo variť! Spolu s týmto sporákom zvládnete všetko s prehľadom. Pri pečení môžete nastaviť aj jednu zo šiestich funkcií, ktoré ponúka. K dispozícií máte programy ako napríklad statický ohrev, ktorý zaisťuje pečenie zdola aj zhora. Vaše jedlo tak nebude zbytočne pripečené alebo málo dopečené. Výhoda je aj ventilátor, ktorý v rúre je. Ten zaistí rovnomerné rozpoloženie teplého vzduchu vo vnútri a tak i rovnomerné pečenie. Rúra má k dispozícií takisto aj grilovacie režimy a programy, vďaka čomu máte chuť ako z kamennej pece. Taká pizza je potom hneď lepšia, no nie?

V rúre môžete jednoducho nielen piecť, ale aj používať grilovacie programy a programy na šetrné rozmrazenie potravín.

Bojíte sa, že sa dvierka dobre nezatvoria? Teraz už nemusíte! Dvierka sa zatvoria veľmi jednoducho samé. Výhodou tohto sporáku Mora KS 715 MW je to, že majú pohodlné zatváranie dvierok. Je to najmä z toho dôvodu, že sú na nich namontované bezpečnostné závesy Komfort. Vďaka nim je otváranie a zatváranie veľmi tiché a najmä šetrné. Dvere vydržia a nič sa viac nestane. Rovnako sa dvierka aj samé zatvoria, ak by ste ich nezatvorili úplne. Výhodné je aj čo najlepšie tesnenie, ktoré zabráni úniku tepla a teplého vzduchu behom pečenia.

Čistenie sa vám určite podarí a budete ho robiť veľmi jednoducho. Pre bežné čistenie môžete použit dostupnú funkciu Aqua Clean. Pomocou tej stačí vložiť do rúry pekáčik s 0,4 litrov vody a zapnúť ju. Po uplynutí doby, približne 30 minút, stačí len steny rúry utrieť handričkou a máte hotovo. Pri výraznejšom znečistení je rúru nutné umyť špeciálnymi čistiacimi prostriedkami, prípadne rošty a ďalšie príslušenstvo ide umyť v umývačke. Nikdy tak nemusíte niečo drhnúť veľmi dlho.

Chcete vedieť, čo všetko k sporáku dostanete? Sporák Mora KS 715 MW má naozaj veľmi veľa príslušenstva, ktoré sa vám bude okamžite páčiť. Súčasťou vybavenia je aj hlboký smaltový plech na pečenie všetkých chutných dobrôt. Určite takisto oceníte aj programovateľné digitálne hodiny na ovládacom paneli, ktoré vás budú prehľadne informovať o priebehu pečenia či varenia. Všetko tak máte skvelo po ruke a nikdy sa nemusíte báť, že by ste nemali čas.

Dizajn sporáku Mora KS 715 MW sa vám bude určite páčiť. Je minimalistický, takže sa bude hodiť do každej jednej kuchyne. Rovnako na tom je aj biela farba, vďaka ktorej sa hodí sporák ku každému.