Dôležitou časťou materstva a čakania na nový prírastok je aj kočík. Nájsť ten najlepší môže byť niekedy veľmi ťažké, no ak viete, kde máte hľadať a máte dostatočné informácie, určite si nájdete to, čo potrebujete.

Kočíky pre malé deti sú občas cenovo náročné. Celé obdobie materstva je náročné nielen finančne, ale aj fyzicky a psychicky. Ak doma nemáte nič po predchádzajúcom dieťati, pretože ste nijaké ešte nemali alebo jednoducho potrebujete niečo nové, máte možnosť nájsť si ten najštýlovejší a najkvalitnejší kočík, ktorý sa vám bude určite páčiť. Špeciálne značky, ktoré sú určené presne na výrobky pre mamičky sú tie najlepšie, ktoré ponúkajú kvalitné kúsky.

Známa značka Sun Baby je jednou z tých najlepších, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky pre malé detičky a ich mamičky. Stavte vždy len na kvalitné výrobky, ktoré vám vydržia dlhé roky a môžete ich použiť nielen pri prvom dieťatku, ale aj pri ďalších. Na príchod dieťatka z pôrodnice sa musíte naozaj veľmi dobre pripraviť, aby vás nič nezaskočilo a mohli si užívať každý jeden deň. K tomu, aby ste boli pripravení je tu najmä kombinovaný kočík Sun Baby 2v1, ktorý je nielen praktický a skvelo sa bude v ňom bábätku oddychovať, ale je aj štýlový a moderný. Všetci v okolí vám ho budú závidieť!

Kočíky patria medzi základnú výbavu pre dieťatko, vďaka čomu si jeden musíte určite zaobstarať. Zaobstarajte si do svojej novej rodiny aj kombinovaný kočík Sun Baby 2v1, ktorý sa vám bude hodiť hneď na niekoľko vecí. Moderný štvorkolesový kočík Sun Baby 2v1  je v krásnom tmavom prefarbení v kombinácií s bielou a šedou. Táto krásna farba sa vám hneď zapáči a iný nebudete chcieť!

Kombinovaný kočík Sun Baby 2v1  je jeden z najpriestornejších kočíkov na trhu. Vďaka tomu sa bude vášmu dieťatku skvelo ležať a nikdy sa nebude cítiť stiesneno. Sun Baby 2v1 sa vyznačuje veľmi kvalitnou konštrukciou, ktorá je vyrobená z kvalitnej a ľahkej ocele. Vďaka tomu nikdy nebudete musieť tlačiť pred sebou ťažký a zle ovládateľný kočík, ktorý by ste len ťažko nadvihli alebo nejako otočili. Váži len deväť kilogramov a radí sa medzi tie najľahšie, ktoré nájdete na trhu a v obchodoch. Poťah kočíku je vyrobený z veľmi odolného, ale zároveň aj priedušného materiálu, ktorý sa jednoducho umýva, perie a dieťatko sa nebude dusiť. Veľkou prednosťou a výhodou kočíku je najmä to, že korba je veľmi hlboká. So svojou vnútornou dĺžkou 84 centimetrov, vnútornou šírkou 36 centimetrov a vnútornou výškou 23 centimetrov, sa radí medzi najväčšie korby, ktoré sa do kočíkov dávajú. Dieťa sa bude cítiť dobre, bude mať dostatočný priestor a vy budete radi, že je dieťatko v poriadku.

Ďalšou výhodou, ktorý má tento kombinovaný kočík Sun Baby 2v1 je najmä to, že matrac sa v hlbokej korbe môže polohovať. Jazd s kočíkom si pretože môžete prispôsobiť úplne podľa seba. Rukoväť sa dá nastaviť až do výšky 121 centimetrov. Najnižšia výška rukoväte je 77 centimetrov. Jedná sa o trojkombináciu kočík, ktorá v sebe zlučuje hlboký kočík pre najmenšie dieťatká, novorodencov a kojencov.Nemusíte sa tak báť, že by ste kočík museli už po pár mesiacov vymeniť. Keď dieťa vyrastie trochu viac, môžete využiť aj variantu pre sedenie, ako športový kočík. Pre jednoduchý prenos dieťatka v autosedačke môžete využiť adaptér na konštrukcií kočíku. Nezabúdajte ani na to, že kombinovaný kočík Sun Baby 2v1 spĺňa bezpečnostné normy EN 1888.

Vďaka systému Reverse Seat kočík umožňuje aj montáž hlbokej korby aj športového sedáku na smer alebo aj proti smeru jazdy. Hneď ako vaše dieťa porastie a bude stále väčšie a väčšie, určite bude rado, keď bude môcť pozorovať cestu a prostredie okolo seba. Určite oceníte aj bezpečnosť, ktorú zabezpečujú päť bodové bezpečnostné pásy. Tie zabraňujú tomu, aby dieťa vypadlo z kočíka. Rozmery športového sedáku sú 34 centimetrov do šírky, 26 cm do diaľky, dĺžka zadnej opierky 48 cm a dĺžka na nohy 23 cm. Opierku na nohy si môžete nastaviť aj podľa potreby. Takisto si môžete zadnú opierku aj pekne polohovať, takže si vyberiete vždy taký sklon, aký budete potrebovať.

Iste dobre viete, že čím väčšie kolieska kočík má, tým lepšie. Kočík Sun Baby 2v1 disponuje bezdušovými prednými kolieskami, ktoré majú rovnaké vlastnosti ako nafukovacie kolieska. Nemusíte sa však báť, že by sa vám kolesá vyfučali a niečo by sa stalo. Miesto duše je však vyplnené špeciálnou penou, ktorá robí koleso neprepichnuteľné. Priemer predných koliesok je 22 centimetrov a zadných 27. Je to naozaj veľmi veľký priemer, vďaka ktorým kočík pôjde v poriadku. Pre jednoduchú manipuláciu sú k nezaplateniu napríklad otočné predné kolieska. Vďaka ním sa jednoducho otáčate všade, kde potrebujete. Kočík je odpružený a vy máte dve možnosti nastavenie tuhosti. To sa vám bude hodiť najmä to ťažšieho terénu. Brzdy sú na kočíku samozrejmosťou a nechýbajú mu.

Luxusná výbava sa vám bude určite páčiť. Vďaka tomu, že kočík vyzerá skvelo, budete vyzerať najlepšie, ako sa dá. Pri kúpe tohto kočíka dostanete naozaj niekoľko príslušenstva. Samotná konštrukcia s bezdušnými kolesami a hlbokou korbou je na nezaplatenie. Nechýba však ani športový sedák, adaptér, na ktorý môžete pripojiť autosedačku, prenosná taška na rukoväť kočíka, rukávnik vo farbe kočíka, pláštenku a sieťku proti komárom. Vďaka kúpe tohto kočíka dostanete toho omnoho viac, ako by ste inak očakávali.