Máte veľký byt či dom a chceli by ste veľkú chladničku? V móde sú dnes dvojdverové chladničky, ktoré sú výhodné, majú dostatok miesta na všetky vaše potraviny a vyzerajú naozaj štýlovo. Okrem toho, že do nich zmestíte všetko, nemusíte sa báť ani o mraziaci priestor. Mnohé z nich ho takisto majú.

Dvojdverové chladničky, inak nazývané aj ako americké chladničky, sú veľmi obľúbené najmä vo veľkých rodinách, v ktorých potrebujete dostatok potravín. Sú dostatočne veľké, no patria mnohokrát do vysokej energetickej triedy a vôbec nezožerú veľmi veľa energie. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vždy máte uschované potraviny bez zbytočných vysokých poplatkov.

Dvojdverová kombinovaná chladnička s mrazničkou Beko GNE 134630X vám ponúka nielen veľký chladiaci priestor, ale aj ten mraziaci, do ktorého všetko dáte a určite si zamrazíte všetko čo potrebujete.

Kombinovaná chladnička Beko GNE 134630X  patrí do energetickej triedy A++, vďaka čomu ušetríte naozaj veľmi veľa financií, ktoré potrebujete a určite ich využijete niekde inde. Vďaka veľkej kapacite a jednoduchému, minimalistickému a nadčasovému dizajnu sa stane nielen vaším pomocníkom, ale aj ozdobou kuchyne, ktorú vám budú obdivovať úplne všetci kamaráti či blízki. Výhodou sú najmä sklenené police, ktoré vyzerajú nielen elegantne, ale aj moderne a vidíte perfektne na všetko, čo do nej vložíte. Tieto police sa jednoducho udržujú čisté, takže nebudete mať s nimi veľmi veľa práce a čo je najdôležitejšie, nikdy vám cez ne nič neprepadne na spodok.

Vďaka použitej technológií Active Dual Cooling, ktorá vám zaisťuje optimálne nastavenie teploty a vlhkosti v chladničke sa vám nestane, že by ste niekedy našli na príliš zamrznutú chladničku. Nastavená teplota vám zaručuje príjemné chladenie, ktoré sa stará o vaše potraviny. Všetko jedlo vám tak vydrží omnoho dlhšie, ako v iných chladničkách. Budete ho mať vždy čerstvé a nebudú sa vám miesiť dve vône, ktoré by ste inak nechceli. Nehrozí ani to, že by ste po otvorení chladničky zacítili nepríjemný zápach, ktorý sa bude šíriť neskôr po celej kuchyni či dome. Všetko máte skvelo “zakonzervované” chladom a môžete si byť istí, že vám to vydrží niekoľko dní.

Chladnička je naviac vybavená aj protizápachovým filtrom, ktorý sa vám postará o to, aby zachytil všetky pachy jedla a tiež baktérie, ktoré by mohli kontaminovať ďalšie potraviny. Jednoducho stavte na chutné jedlo, ktoré bude úplne čerstvé. Súčasťou chladničky je takisto aj aktívny ionizátor, ktorý dokáže zneškodniť baktérie či vírusy, ktoré by mohli poškodiť či znehodnotiť jedlo. Okrem toho, tieto nevhodné baktérie sa podieľajú na nepríjemnom zápachu, ktorý sa šíri po celej chladničke. Týmto spôsobom, ktorý používa chladnička s mrazničkou Beko GNE 134630X vám čistí v chladničke vzduch a predlžuje sa tak trvanlivosť a čerstvosť uchovaných potravín, ktoré by vám inak vydržali omnoho menej.

Baktériám táto chladnička s mrazničkou od značky Beko jednoducho nedá šancu. Častým zdrojom bakteriálnych kontaminácií jedál môžu byť aj tesnice gumy vo dverách, v ktorých sa nachádza príliš veľa špiny. Ťažko sa umývajú, a preto je to perfektné miesto presne pre baktérie a iné vírusy. Táto chladnička má však ako súčasť tesnenia ešte prídavok antimikrobiálnych látok, čiže látok, ktoré bránia rastu a množeniu mikroorganizmov. Dajte zbohom všetkým baktériám, ktoré by mohli privodiť rôzne nepríjemné choroby a bolesti žalúdka. Tesnenie chladničky ostane nielen čisté, ale vytvorí aj ochranný štít, ktorý zabraňuje rastu baktérií a ochráni tak vaše potraviny pred kontamináciami a nežiadúcimi mikroorganizmami.

Chladnička Beko GNE 134630X  má aj špeciálne vyhradený priestor na skladovanie ovocia a zeleniny. Skladované ovocie a zelenina sú tak vystavené pôsobeniu modrého svetla, ktoré im zaisťuje pokračovanie procesu fotosyntézy a umožňuje ich dozrievanie, dlhšiu trvanlivosť a čerstvosť. Svoje nedozreté ovocie si tak môžete pokojne dať do tejto špeciálnej priehradky, kde sa mu zabezpečí sveto, vďaka ktorému bude už o pár dní presne také, aké potrebujete. Ovocie a zelenina majú dokonca vyššiu nutričnú hodnotu.

Nezabúdajte ani na mraziaci priestor, ktorý je tým najlepším, ktoré vám môžu chladničky ponúknuť. Beko chladnička má špeciálny Multizone priestor, ktorý môžete použiť podľa vašich potrieb. Či už potrebujete chladničku alebo mrazničku, všetko máte pokope. Vonkajší materiál je nerez so špeciálnou úpravou, ktorá zaisťuje odolnosť proti tvorbe odtlačkov prstov. Možno sa vám zdal tento materiál ako nevhodný, no nemusíte sa báť, že by ste ho museli neustále čistiť. Chladnička je neustále čistá. V prípade, že máte zle zatvorené dvere, uvidíte, ako bude chladnička vydávať akustický signál. Vy tak predídete výkyvom teploty vo vnútri chladničky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť skladované potraviny.

Výhodou tejto chladničky je aj moderná chladiaca technológia, ktorá poskytuje ideálnu úroveň vlhkosti a teploty. Zaisťuje takisto aj tie lepšie podmienky uchovávania potravín. Vďaka oddelenému systému chladeniu a cirkulácie vzduchu v chladničke a mrazničke ostávajú potraviny dlhšie čerstvé a zároveň sa nemiešajú pachy.

Chcete ozdobu do svojej kuchyne? Stavte na chladničku Beko GNE 134630X , ktorá je tým najlepším pomocníkom, na ktorého sa môžete spoľahnúť každý jeden deň. Vydrží vám dlho a vy sa budete spokojne usmievať aj po niekoľkých rokoch.