Chladničky sú dôležitou súčasťou každej kuchyne. Mali by ste vedieť, aké funkcie by mala, aby ste si dokázali vybrať vždy tú najlepšiu. Pri výbere chladničky mnohokrát zaváži dizajn, no nie je najdôležitejší, a preto by ste mali vedieť, čo iné by mala mať vaša chladnička, ktorá sa už o pár dní alebo týždňov objaví u vás doma. Keďže chladničky sú veľmi dôležité, nemali by ste ich výber podceňovať a vždy si porovnať hneď niekoľko druhov aj za pomoci recenzií či užívateľských hodnotení.

Či už hľadáte novú chladničku do vášho bytu alebo len chcete vymeniť tú svoju starú za niečo nové, mali by ste vedieť, aká je tá správna chladnička pre vás. Každý má iné preferenecie a potreby, ktoré musia byť splnené. Práve preto by ste si mali svoje potreby zistiť a podľa toho vyberať. Pri výbere zaváži, či máte veľkú alebo menšiu rodinu, či mávate doma veľa alebo menej potravín alebo či bývate v byte alebo v dome. Rovnako je na tom aj spotreba a výkon, ktoré sú dôležitými ukazovateľmi. Dnes máme pre vás zaujímavú chladničku, ktorá je kombináciou chladničky a mrazničky. Značka Samsung predstavila kombináciu chladničky a mrazničky Samsung RS7768FHCSR.

Spoločnosť Samsung patrí medzi veľmi známe spoločnosti, ktoré majú vo svete a na trhu naozaj silné miesto. Ak túžite po tých najlepších a výkonných výrobkoch, mali by ste vedieť, že na výrobky od značky Samsung môžete vždy staviť. Sú to kvalitné výrobky, ktoré ocenili už naozaj mnohí. Samsung je veľmi známy výrobca mobilov či tabletov, no mali by ste vedieť, že sa zameriava napríklad aj na chladničky, ktoré sú kvalitné, výkonné a vydržia veľmi dlho. Práve kombinácia chladničky a mrazničky Samsung RS7768FHCSR patrí medzi novšie a výkonné výrobky, ktoré by ste mali mať doma určite aj vy! Dnes vám prinášame recenziu na túto kombináciu chladničky a mrazničky, vďaka ktorej sa možno rozhodnete, že je to niečo pre vás!

Chladnička, do ktorej veľmi jednoducho, bezpečne a prehľadne uložíte všetky potraviny, ktoré si kúpite je presne chladnička Samsung RS7768FHCSR. Tá má pre vás naozaj veľmi veľký priestor na všetky druhy potravín, ktoré si kúpite a to dokonca aj na ovocie alebo zeleninu. Vaša kuchyňa dostane úplne iný nádych a odrazu sa v nej budete cítiť omnoho lepšie, ako doteraz. Všetko vám zaručí práve táto kombinácia chladničky a mrazničky od značky Samsung. Uvidíte, že práve kombinácia týchto dvoch spotrebičov sa vám bude zdať ako to najlepšie, čo ste kedy mohli kúpiť.

Kombinácia chladničky s mrazničkou Samsung RS7768FHCSR, inak nazývaná aj side-by-side, disponuje rozmermi 912 x 1789 x 727mm. Ponúka vám naozaj veľký objem, ktorý sa rovná 545 litrov. Z toho je 316 litrov chladnička a 184 litrov pripadá na mrazničku. Vďaka týmto rozmerom a vďaka tomu objemu si môžete byť istí, že je chladnička vhodná pre veľké rodiny, ktoré do nej uložia naozaj všetko. Mraziaci výkon 12 kg za 24 hodín je naozaj perfektný výkon, ktorý ocení úplne každý. Výpadok elektrického prúdu? Nemusíte sa ničoho báť! Chladnička udrží veci v chlade až 12 hodín.

Dizajn je však takisto veľmi dôležitý. Toto krásne nerezové prevedenie vyzerá nadčasovo a minimalisticky, vďaka čomu je chladnička vhodná do každej jednej domácnosti a kuchyne. Na chladničke nájdete aj zvýraznené elegantné línie a lesklý povrch. Všetky potraviny tak uložíte do krásnej a modernej chladničky, ktorú vám budú obdivovať všetci.

Digitálny invertorový kompresor vám zaisťuje celý chod chladničky. Takisto máte dokonalé využitie energie a chladiace schopnosti, ktorým sa nevyrovná iná chladnička. Výsledkom tejto perfektne inovatívnej technológie je najmä vysoké šetrenie energie. Vďaka šetreniu máte istotu, že patrí táto chladnička s mrazničkou Samsung RS7768FHCSR do energetickej triedy A++, čo je jedna z tých najlepších tried. Rovnako má tento spotrebič aj veľmi nízku hlučnosť, vďaka čomu ju môžete mať aj blízko spálne a vyspíte sa bez zbytočného rušenia. Dlhá životnosť je zaistená aj 10 ročnou zárukou na kompresor.

Chladnička s mrazničkou Samsung RS7768FHCSR má dvojitý chladiaci systém s názvom Twin Cooling Plus, ktorý sa postará o prúdenie vzduchu a presné ovládanie teploty, vďaka čomu udržuje optimálnu úroveň vlhkosti  chladničke a takisto aj v mrazničke. Nikdy tak nedochádza k miešaniu pachov z jedného jedla na druhé. Chladnička s mrazničkou od spoločnosti Samsung vám zaistí, že vaše ovocie zostane čerstvé aj niekoľko dní. Máte zaistené, že zmrzlina vám nezamrzne na kocku ľadu a kocky ľadu nebudú cítiť po nejakom jedle, ktoré v mrazničke budú s nimi. Funkcia s názvom Multi Flow pomocou malých ventilačných otvorom na každej polici zachováva rovnomernú teplotu, a tak sa nestane, že by ste v jednej časti mali nízku teplotu a inde teplo. Rovnako vám táto funkcia pomáha aj pri otváraní dverí, kedy chlad vychádza a teplota v chladničke sa zvyšuje. Určite vás však poteší aj beznámrazová technológia True No Frost, vďaka ktorej nemusíte chladničku odmrazovať a bude fungovať veľmi dobre.

Aj chladničky sa dajú ovládať omnoho jednoduchšie, ako doteraz. Pomôcť vám môže napríklad LED displej, s príjemným modrým osvetlením, vďaka ktorému vidíte všetko aj večer. Na LED displeji nájdete vnútornú teplotu v mrazničke aj v chladničke. Takisto vás tento displej upozorní, kedy je potrebné vymeniť filtre. Jedným jediným dotykom môžete dávkovať vodu alebo ľad.

Inteligentná je však aj rukoväť tejto chladničky s mrazničkou od značky Samsung. Rukoväť je vsadená priamo do dverí, tak, aby nevyčnievala a neprekážala v priestore. Dodáva takisto spotrebiču eleganciu a modernosť. Samozrejmosťou je aj zvuková signalizácia, ktorá vás upozorní, ak ostanú dvere otvorené.

Pri chladničkách je veľmi dôležité aj samostatné vnútorné usporiadanie. Práve preto je priestor chladničky prehľadne rozdelený na 5 políc. Z toho máte 4 z tvrdeného skla a s ochranou proti pretečeniu. Nechýbajú ani dve veľké zásuvky na ovocie či zeleninu. Jednoducho si tu tak uskladníte čerstvé ovocie a zeleninu, ktorým čerstvosť aj vydrží. Mraziača časť má 4 police z tvrdeného skla, 2 úložné boxy a 2 poličky vo dvierkach. Podĺž zadnej strany je umiestnené LED svetlo, vďaka ktorému uvidíte vždy všetko presne a jasne.

Výrobník ľadu s názvom Clear View vám po jednom stlačení tlačidla naplní pohár kockami ľadu alebo drveným ľadom. Umožňuje vám uskladniť až dva kilogramy ľadu a je vybavený aj priehľadnou priehradkou, vďaka ktorej vždy viete, koľko ľadu máte k dispozícií. V horúcich letných dňoch túto funkciu určite využijete veľmi radi. Tento výrobník máte zabudovaný priamo vo dverách chladničky s mrazničkou Samsung RS7768FHCSR, takže vám nezaberá ďalší priestor navyše.