Doslúžila vám vaša stará chladnička a potrebovali by ste novú? V tom prípade si pozrite ponuku značky Samsung, ktorá má široké portfólio rôznych spotrebičov. K nim sa radia aj kvalitné a vynikajúce modely chladničiek. Práve chladničky sú potrebným spotrebičom, ktorý by vám doma nemal chýbať. Kúpa chladničky je dôležitou vecou, ktorú spravíte, a preto by ste sa mali rozhodnúť správne.

Mnohé chladničky ponúkajú zaujímavé úložné priestory, ktoré neprepúšťajú zápach, vďaka čomu si do tohto spotrebiču môžete uložiť úplne všetko, čo potrebujete. Dôležité pri výbere je aj to, do akej energetickej triedy sa zaraďuje. Tento fakt je dôležitý v tom prípade, ak chcete ušetriť svoje financie. Na začiatok možno do spotrebiču zainvestujete, no rozhodne sa vám to vráti.
Výhodou mnohých modelov je to, že patria práve do vysokých energetických tried, vďaka čomu spotrebujú len veľmi málo energie a vy tak ušetríte.

Chladnička je základným pomocníkom, ktorý dokáže skvelo uchovávať všetky potraviny. Existuje niekoľko druhov chladničiek, z ktorých jeden je práve kombinácia chladničky a mrazničky. Kombinácia Samsung RS67N8211WW/EF je skvelým výrobkom, na ktorý by ste mali staviť kvôli jeho skvelým funkciám. 

Veľký priestor

Túto chladničku vystihujú tri slová – ohromujúci priestor, dokonalý výkon a nízka spotreba. Táto luxusná kombinácia chladničky s mrazničkou Samsung RS67N8211WW/EF patrí medzi tie najlepšie chladničky, ktoré vám ponúkajú nekonečný priestor. Svojou eleganciou a krásnym minimalistickým dizajnom vás dostane a zamilujete si ju hneď na prvý pohľad. Výborne tak splynie s každým jedným štýlom, ktorý doma v kuchyni máte.

Prečo si vybrať túto kombináciu?

Na začiatok by bolo vhodné povedať, prečo by ste mali práve vy staviť na kombináciu chladničky s mrazničkou. Mnohí ľudia tento typ spotrebiča nechcú, pretože si myslia, že budú mať malú chladničku, do ktorej nič nezmestia alebo malú mrazničku, ktorá nebude postačujúca. Nie je to však pravda. Napríklad kombinácia chladničky s mrazničkou Samsung RS67N8211B1/EF, o ktorej dnes píšeme, má objem chladničky 267 litrov a objem mrazničky 98 litrov. Je to naozaj postačujúci objem a veľkosť pre stredne veľké rodiny, ktoré majú dosť veľa potravín.
Druhým dôvodom, prečo by ste mali staviť na kombináciu dvoch spotrebičov je úspora miesta. Mnohí ľudia, ktorí žijú v byte a potrebujú ušetriť miesto, siahajú práve po takomto spotrebiči.
Ďalšou výhodou je aj to, že máte všetky dôležité veci po ruke a nemusíte behať z miesta na miesto. Či už budete pracovať s chladenými alebo mrazenými potravinami, netreba chodiť z miestnosti, kde máte mrazničku do kuchyne, kde je chladnička a naopak.
Okrem týchto spomínaných výhod má kombinácia chladničky a mrazničky ďalších veľmi veľa výhod, o ktorých by ste mali určite vedieť.

Kombinácia chladničky a mrazničky Samsung RS67N8211WW/EF patrí medzi veľmi obľúbené druhy spotrebičov. Táto kombinácia vám ponúka zaujímavú funkciu s názvom Twin Cooling Plus TM a zisťuje vám oddelené chladenie chladničky a mrazničky, ktoré tak stojí nezávisle na sebe a vy si tak môžete regulovať všetko podľa svojich preferencií a požiadaviek.

Veľký objem

Celkový objem chladničky Samsung RS67N8211WW/EF je úžasných 407 litrov, vďaka čomu do nej zmestíte naozaj úplne všetko, čo potrebujete. Týmto veľkým objemom sa radí medzi chladničky vhodné pre stredne veľké a veľké rodiny. Čerstvosť uskladnených potravín udržiava digitálny invertorový procesor. Obsah chladničky tvoria štyri police z tvrdeného skla a tri dverové priehradky, ktoré sú skvelé na uloženie fliaš, vajec alebo aj ďalších potravín.

Špeciálne zásuvky

Chladničke značky Samsung nechýbajú ani dve špeciálne zásuvky na zeleninu a ovocie, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaistili týmto plodom ideálnu vlhkosť a teplotu a zachovali tak všetky vitamíny a minerály, ktoré sú veľmi dôležité pre každého. Chladničke nechýbajú ani úložné priestory s priehradkami, ktoré zjednodušia jej používanie a vám tak zjednodušia prípravu pokrmov.

Viete, aký iný a skvelý systém má ešte táto chladnička? Systém ochrany proti pretečeniu, ktorý zabráni všetkým nežiaducim škodám. Nechýbajú však ani ďalšie inovatívne technológie a funkcie, ako napríklad beznámrazová technológia, ktorá odbúrava nadbytočné manuálne odmrazovanie. Možno ste to nevedeli, no každý milimeter ľadu zvyšuje energetické náklady o 10%, čo je ku koncu naozaj veľmi vysoká spotreba. Rovnako však tento ľad znižuje životnosť chladiaceho systému a chladničky sa často kvôli tomuto problému kazia.

A ako je na tom mraznička? Tá má prirovnanie aj k mrazničke snov, pretože vám ponúka krásnych 202 litrov. Jej obsah je perfektne logicky rozčlenený z dôvodu prehľadnosti. Nikdy sa tak nestane, že by ste na nejakú potravinu zabudli alebo by ste museli nejakú veľmi dlho hľadať. Celý objem je rozčlenený na dve zásuvky, štyri police a tri dverné priehradky, ktoré pojmú nadštandardne veľké množstvo surovín. Vo dverách mrazničky je zabudovaný dávkovač vody a ľadu, ktorý vám pripravý dokonalý nápoj v každom ročnom období.

LED osvetlenie

Na to, aby ste sa vedeli dobre pohybovať v chladničke, potrebujete aj kvalitné a dobré osvetlenie. LED osvetlenie je zabudované v oboch častiach – aj v chladničke, a takisto aj v mrazničke. Žiarovka nevydáva žiadne teplo, ktoré by mohlo ovplyvniť atmosféru vo vnútri chladiaceho zariadenia.V čase dovolenie oceníte aj režim prázdniny, ktorý prispôsobí činnosť chladničky minimálnej prevádzke pri zachovávaní dostačujúceho chladu a čerstvosti potravín.

Nesmieme však zabudnúť ani na krásny a štýlový dizajn. Chladnička je inšpirovaná americkým štýlom chladničiek. Vďaka bledému a elegantnému štýlu sa vám určite zapáči a zamilujete si ju tak, ako väčšina ľudí. Do domácnosti je to tak ten najlepší pomocník!

O značke

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov elektro spotrebičov, ktorí si svoje miesto na trhu neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohí zákazníci poznajú značku Samsung najmä podľa štýlových a kvalitných mobilných telefónov. Značka sa však zaoberá aj inými spotrebičmi a elektronikou, ako sú napríklad chladničky, monitory alebo televízory. Všetky tieto výrobky sú precízne spracované, jednoducho ovládateľné a kvalitné, takže vám vydržia desiatky rokov.