Chladnička je dôležitý spotrebič, ktorý je potrebný pre každú rodinu. Či už ju máte veľkú alebo malú, do domu sa jednoducho chladnička vždy musí zakúpiť. Skladovanie potravín vďaka týmto spotrebičom je omnoho jednoduchšie a nikdy sa nestane, že by ste svoje potraviny nemali kde dať. Niektorí chladničky ponúkajú malý mraziaci box, kde dáte pár vecí. Tento úložný priestor však nie je príliš veľký a slúži skôr na uskladnenie vecí, ktoré používate pravidelne. Niektoré chladničky však ponúkajú rovno kombináciu chladničky s mrazničkou a vy tak máte v jednom spotrebiči rovno dva, ktoré máte na jednom mieste a nemusíte chodiť pre ďalšie, mrazené veci, do inej miestnosti alebo jednoducho niekam inam, kde by sa vaša mraznička nachádzala. Okrem toho, chladničky sú dnes už nízkonákladový spotrebič, o ktorého spotrebu sa nemusíte báť.

Ak si zakladáte domácnosť a potrebujete novú chladničku alebo len meníte starú za novú, mali by ste si nájsť presne takú chladničku, ktorá spĺňa vaše potreby. Ak žijete v malom byte, určite si nekúpite veľký spotrebič, ktorý by sa vám do kuchyne nezmestil. Naopak, ak bývate vo väčšom dome a máte veľkú rodinu, väčšia chladnička je výhodou. Práve to je dôvod, prečo by ste si na začiatok mali spísať zoznam, do ktorého si spíšete všetky funkcie, ktoré chladnička musí mať. Podľa toho si môžete vybrať presne tú chladničku, ktorá sa vám páči a nielen to. Bude takisto spĺňať všetky vaše požiadavky, ktoré sú pre vás alfou a omegou. Výhodné “balenie” chladničiek je aj také, ktoré ponúka rovno chladničku s mrazničkou v jednom. Tieto výrobky nielen že ušetria miesto, ale takisto aj peniaze a spotrebu spotrebičov vo vašej domácnosti. Je teda presne na vás, akú chladničku si vyberiete, no budete to mať pomerne ťažké, pretože na trhu nájdete niekoľko tisícok práčok, ktoré za to naozaj stoja.

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov elektro spotrebičov, ktorí si svoje miesto na trhu neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohí zákazníci poznajú značku Samsung najmä podľa štýlových a kvalitných mobilných telefónov, ktoré vlastní niekoľko miliónov ľudí po celom svete. Značka sa však zaoberá aj inými spotrebičmi a elektronikou, ako sú napríklad chladničky, monitory alebo televízory. Všetky tieto výrobky sú precízne spravené, jednoducho ovládateľné a kvalitné, takže vám vždy vydržia naozaj veľmi dlho a nemusíte sa báť, že by sa vám po nejakej krátkej dobe pokazili.  Ak teda aj vy zvažujete, akú chladničku si kúpiť, možno by ste mali vziať do povedomia aj kombináciu chladničky a mrazničky Samsung RB37J5215SS/EF, ktorá vás prekvapí hneď vo viacerých smeroch.

Ostré hranaté línie, elegantné prevedenie, True No Frost technológia, ktorá vás ochráni proti námraze na chladničke, vysoká energetická trieda a 10 ročná záruka na invertorový kompresor. Toto všetko a omnoho viac vám ponúka kombinácia chladničky s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF, ktorá vyzerá na prvý pohľad úplne ako obyčajná chladnička, no zvnútra vám toho ponúka omnoho viac. Veľký vnútorný priestor vám zabezpečuje technológia Space Max Technology, vďaka ktorej si spravíte v chladničke miesto vždy a všade. Energetická trieda chladničky s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF je naozaj vysoká. Radí sa totižto do energetickej triedy A+ čo znamená, že vám ušetrí ročne vysoké čiastky. Pri tomto modeli sa nemusíte báť ani žiadnych zbytočných námraz a iných problémov, s ktorými si veľmi jednoducho Samsung RB37J5215SS/EF poradí. Kombinácia chladničky s mrazničkou od značky Samsung vám zaručuje perfektný chod a skvelo doplní úplne celú kuchyňu, ktorá môže byť ladená do rôznych farieb. Tento nadčasový spotrebič tak splní vašu túžbu nielen po praktickom a výkonnom spotrebiči, ale takisto aj po perfektnom dizajne, ktorý lahodí oku. Nenechajte si túto chladničku ujsť aj vy, pretože je to jedna z tých najlepších, ktoré dnes nájdete na trhu. Ak hľadáte spotrebič, ktorého výkon sa rovná cene, práve ste ho našli.

Na to, aby bol vnútorný priestor chladničky veľký nepotrebujete chladničku, ktorej rozmery sú obrovské a nezmestí sa vám do vašej kuchyne. Chladnička s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF má priemerné rozmery, vďaka ktorým sa hodí aj do stredne veľkých kuchýň, no aj napriek tomu sa jej vnútorný priestor doslova nafúkol. Technológia s názvom Space Max Technology bola vyrobená vývojármi, ktorým umožnila zníšiť hrúbku stien chladničky a vytvoriť tak omnoho väčší priestor, než by ste čakali. Máte tak naozaj veľmi veľkú kapacitu na uskladnenie potravín. Chladnička s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF neohrozí ani spotrebu, pretože sa radí do energetickej triedy A++.

Celej chladničke takisto napomáha aj systém chladenia celého priestoru s názvom All-around Cooling, ktorý zaisťuje, že sa vo vnútri celý priestor ochladzuje rovnomerne a s konštantnou teplotou v plnom rozsahu. Môžete sa tak spoľahnúť, že aj keď budete otvárať dvere chladničky často, nikdy sa nestane, že by sa výrobky pokazili. Takisto máte na každom mieste v poličke rovnaký výkon a rovnakú teplotu, vďaka čomu sa nemôže stať, že by ste niektoré výrobky museli ukladať len na dané miesto s nižšou či vyššou teplotou. Vaše potraviny tak ostávajú omnoho dlhšie čerstvé a plné všetkých živín, ktoré potrebujete.

Odmrazovanie chladničky a následné čistenie je asi to najhoršie, čo na vás môže po príchode z práce čakať. Niektorí to stále odkladajú, no ľad, ktorý sa tvorí po stranách alebo väčšinou na zadnej časti chladničky, jej neprospieva a ničí ju. Práve preto má aj chladnička s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF systém No Frost, ktorý zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálu teplotu v každom jednom kúte chladničky. Zbytočnému vzniku námrazy však nepomáha len funkcia No Frost, ale takisto aj schopnosť chladničky chladiť takmer dvakrát rýchlejšie, vďaka čomu sa znižuje zaťaženie chladiaceho systému a predlžuje sa tak jeho životnosť. Chladiaci výkon nezaťažuje ani osvetlenie, pretože súčasťou výbavy je aj úsporné osvetlenie, ktoré je aj veľmi efektívne. Je to LED osvetlenie, ktoré sa nachádza vo vnútri chladiaceho priestoru.

Dvere chladničky však takisto ponúkajú možnosť uskladnenia potravín. Vo dverách chladničky s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF nájdete štyri nastaviteľné  priehradky, ktoré môžete prispôsobiť presne tak, ako potrebujete vy. Môžete sem vložiť napríklad fľaše, vajíčka alebo nejaké iné potraviny, ktoré potrebujete mať hneď po ruke a nechce sa vám hľadať ich po celej chladničke. Nechýba ani zóna Fresh Zone, ktorá je ideálnym miestom na uskladnenia rýb či mäsa, pretože táto zásuvka je veľmi múdro navrhnutá a zachováva optimálnu teplotu priestoru tak, aby všetky potraviny, ktoré sem uložíte, ostali čerstvé a zachovali si tak svoju najlepšiu chuť. Rovnako sa ani zápach z nich nešíri po celej chladničke.

Mraziaca časť tohto kombinovaného spotrebiču má dvierka, ktoré umožňujú ich úplné otvorenie, vďaka čomu máte komfort pri vkladaní a vyťahovaní potravín z mrazničky. Takisto máte omnoho jednoduchší prehľad o obsahuje jednotlivých zásuviek s mrazenými potravinami, ktoré pre ešte vyšší komfort výrobca dodáva s priehľadným čelom. Vidíte tak vždy všetko, čo máte vo vnútri. Rukoväť dverí vám zas prispieva k ergonomickému komfortu, ktorý si stále zachováva vysokú dizajnovú úroveň.

Výhodou kombinácie chladničky s mrazničkou Samsung RB37J5215SS/EF je najmä to, že vám dáva istotu, pretože sa na ňu vzťahuje predĺžená, až desaťročná záruka na invertorový kompresor, ktorý v siedmich úrovniach digitálnym monitorom automaticky reguluje svoju rýchlosť vzhľadom k aktuálnym požiadavkám na chladenie. Týmto všetkým zároveň prináša nižšie nároky na spotrebu energie, minimalizuje hlučnosť, znižuje opotrebenie a predlžuje tak životnosť spotrebiča.

Elegantný čierny LED displej v hornej časti predných dverí chladničky je podsvietený ľadovo modrým sfarbením a informuje vás o aktuálnom stave chladničky. Vždy tak presne viete, čo sa s chladničkou deje a v akom stave je. Nemusíte sa báť ani toho, že by chladnička nestíhala. Držiak na víno, funkcia rýchleho mrazenia či zásuvky na ovocie a zeleninu, to však nie je všetko. Zásobník na fľaše vo dverách je naozaj tým pravým, po čom určite túžite aj vy. Neplánovaný večierok pre vás, vašu rodinu a vašich priateľov tak môže začať.

Vďaka Space Max Technology nemusíte mať obavyy, že by ste nezmestili všetky potraviny, ktoré ste si zakúpili, do chladničky. Takisto sa nemusíte báť ani veľkých rozmerov tohto spotrebiča, pretože ich naozaj nemá príliš veľké. Výhodou Samsung RB37J5215SS/EF je najmä to, že má naozaj nadčasový a veľmi príjemný dizajn, ktorý sa vám bude určite páčiť. Kombinácia chladničky s mrazničkou od značky Samsung vám ponúka objem až 367 litrov, tichý chod s nízkou hlučnosťou len 38 dB a zvukovú signalizáciu otvorených dverí. Chladnička sa radí do kategórie RB5000, ktoré zohľadňujú budúce potreby zákazníkov a najmodernejší štýl disponujúci s niekoľkými novodobými funkciami.