Chladničky sú dnes výrobkami, ktoré potrebuje úplne každý bez ohľadu na to, akú veľkú má svoju rodinu alebo svoj príbytok. Či už v nej potrebujete skladovať šunku, syry, ovocie, zeleninu alebo nejaké jedlo, ktoré ostalo z predchádzajúceho dňa, vždy je dôležité mať miesto, kam kúpenú alebo urobenú vec môžete uložiť, aby ste ju ochránili od pokazením. Medzi najčastejšie a najobľúbenejšie výrobky patria práve chladničky, ktoré majú v sebe nielen maličký výparník, ale takisto aj mrazničku. Takáto kombinácia často pomáha v mnohých smeroch a je to niečo, čo by ste mali mať aj vy doma, ak máte malý byt alebo potrebujete ušetriť miesto v nejakej miestnosti. Načo si kupovať veľkú mrazničku, na ktorej utratíte ďalšie stovky, niekedy tisícky eur a následne utratíte aj na jej prevádzke. Aj napriek tomu, že sú chladničky spotrebiče, ktoré patria medzi staršie vynálezy techniky, každým jedným rokom prichádzajú na trh stále lepšie a vynovenejšie typy, ktoré sa vám určite zapáčia. Takéto spotrebiče vám totižto dokážu skvelo zachladiť nápoje vo veľmi teplom počasí a ochrániť ostatné potraviny. Rovnako vám ponúkajú aj skladovanie potravín. Asi len málokto si vie predstaviť život bez chladničiek. Mnohí nakupujú aj na niekoľko dní, týždňov, a práve to je dôvod, prečo potrebujú kvalitnú chladničku, ktorá sa dokáže postarať o potraviny, ovocie, zeleninu alebo nejaké nápoje. V teplých mesiacoch je niekedy chladnička to najdôležitejšie, čo potrebujete, pretože vám ochráni potraviny pred pokazením. Práve preto je dôležité nájsť na trhu presne takú, ktorá vám bude vyhovovať, ktorá sa vám bude páčiť a vydrží vám v domácnosti niekoľko desiatok rokov. Chladničky totižto nie sú spotrebiče, ktoré si človek kupuje len na pár mesiacov či rokov. Sú to výrobky, ktoré by nám mali vydržať naozaj veľmi dlho.

Viete, čo je jedným z najväčších problémov? Nájsť tú správnu chladničku! Pre niekoho to môže byť totižto ťažkým orieškom, ktorý len tak nerozlúskne. Je to totižto veľký spotrebič, ktorý by nám mal vydržať dlho a bez toho, aby sme neustále rozmýšľali nad jeho opravou. Spotrebič ako chladnička používame každý deň a je to jeden zo základných výrobkov, ktorý by pri zariaďovaní kuchyne nemal nikomu chýbať. Často si však ľudia nedávajú pozor na to, čo si objednávajú alebo kupujú a až po niekoľkých mesiacoch či dokonca rokoch zistia, že si nekúpili tak dobrý spotrebič, ako si najprv mysleli. Vysoká spotreba sa totižto odzrkadlí na našich účtoch až po nejakej dobe, kedy zistíme, že nám z účtu odchádza viac peňazí, ako sa nám páči. Pri výbere drahších výrobkov a spotrebičov by ste sa tak mali rozhodovať pomocou recenzií, rád svojich blízkych či dokonca aj odborníkov.  Možno ste o tom počuli a možno nie, na trhu sa dnes nachádzajú aj také výrobky ako napríklad kombinácie rôznych dvoch výrobkov. Medzi dve veľmi známe kombinácie patrí kombinácia chladničky a mrazničky. Takáto kombinácia je výhodná najmä pre ľudí, ktorí potrebujú ušetriť miesto alebo ho toľko nemajú. Nie je to však výhodná voľba len pre nich. Tieto kombinácie si vyberajú často aj ľudia, ktorí chcú mať všetky potraviny a úplne všetko, čo sa v týchto spotrebičoch nachádza, na jednom mieste a neustále pri sebe. Výparníky totižto nie sú dnes dostačujúcim mraziacim miestom a mnohí často potrebujú niečo väčšie. Niečo väčšie však neznamená hneď to, aby ste si kupovali veľkú mrazničku. Stačí, ak si jednoducho len kúpite spotrebič, ktorý už niečo, ako menšiu mrazničku v sebe má.

Značku LG mnohí poznajú najmä vďaka počítačom či mobilným telefónom, ktoré sú u nás celkom populárne. Je známa tým, že ponúka kvalitné výrobky za nižšie ceny. Presne toto môžete očakávať aj pri kombinácií chladničky a mrazničky LG GBB60SWGFS, ktorá má množstvo výhod. Tie len dopĺňajú fakt, že je jednou z tých najlepších chladničiek a mrazničiek, na ktoré by ste mali staviť, ak si idete kupovať nejakú novú do domácnosti, alebo ak idete vymieňať tú starú za novú. Výrobky značky LG sú jednoducho spoľahlivé a kvalitné, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám splnia všetko, čo budete chcieť. Nemusíte sa tak báť toho, že by ste ju museli dávať do opravy niekoľkokrát ročne. Dnes máme pre vás recenziu na kombináciu chladničky a mrazničky LG GBB60SWGFS, ktorá vás určite presvedčí o tom, že ju doma musíte mať aj vy.

Mnohé domácnosti túžia ušetriť nielen financie na dvoch elektrospotrebičoch, ale takisto aj miesto, kde by sa museli nachádzať. Ak aj vy túžite ušetriť rovno na dvoch miestach, môžete si byť istí, že presne pre vás je spotrebič kombinácia chladničky a mrazničky LG GBB60SWGFS, ktorá vás očarí nielen praktickosťou, ale takisto aj tým, že vám ušetrí financie a náklady na jej prevádzku. Pri zoznamovaní sa s týmto zaujímavým spotrebičom, na ktorý v dnešnej dobe stavilo stále viac a viac ľudí, by ste mali vedieť, že splní všetky vaše vysoké nároky, ktoré máte. Spotrebič nájdete v energetickej triede A+++ a pri kúpe získate so spotrebičom aj zaujímavé funkcie ako napríklad LG Total No Frost, ktorý vás ochráni pred všetkou nepríjemnou námrazou, LG lineárny kompresor s desaťročnou zárukou, Fresh Balancer, Fresh Converter, držiak na víno a mnoho ďalšieho. Vďaka tomuto všetkému budete vedieť, že ste si vybrali dobre.

V dnešnej dobe nájdete na trhu spotrebiče, ktoré myslia na vašu peňaženku a to úplne celý rok. Iba objem nestačí, a preto sa značka LG nespolieha iba na ponuku objemu, ktorý je naozaj veľký a dosahuje 375 litrov, ale takisto vám ponúka aj ďalšie funkcie. Výrobcovia tejto kombinácie chladničky a mrazničky sú tiež len ľudia a vedia, že ušetrené financie na energiách sú plusom, ktorý by chcel mať úplne každý. Aj napriek tomu, že má chladnička čistý objem 250 litrov a mraznička zas 93 litrov, čo znamená, že je celkom veľká, ponúka veľmi nízku spotrebu a radí sa do vysokej energetickej triedy A+++, čo je dnes najlepšia energetická trieda. Okrem tejto výhody vás potešia aj ďalšie plusy, ako napríklad nízka hlučnosť, ktorá dosahuje len 37 dB či vnútorný LED displej, na ktorom uvidíte úplne všetko, čo potrebujete. Spotrebič je zaradení do klimatickej triedy SN-T.

Vďaka spomínanej nízkej spotrebe, ktorá značí len 178 kWh za rok, čo odpovedá len 0,49 kWh za deň, myslí spotrebič najmä na vaše úspory. Mnohí ľudia si myslia, že nízka spotreba znamená aj nízky výkon. To však nie je vôbec pravda. Mraziaci výkon je 10 kilogramov za deň a akumulačná doba 16 hodín. Okrem toho tu máte aj štyri teplotné senzory.

Potrebujete štýlový a zároveň kvalitný spotrebič? Kombinácia mrazničky a chladničky LG GBB60SWGFS je niečo pre vás. Jej krásne dizajnové prevedenie v bielej farbe len podčiarkuje, ako perfektne je vyrobená. Hodiť sa vám tak bude do každého štýlu, v ktorom by ste mohli mať chladničku zariadenú.

Viete, čo je okrem dizajnu a spotreby veľmi dôležité? Sú to funkcie, ktoré vám ponúkajú perfektný komfort na každodenné používanie. Poďme sa jednotlivé funkcie teda pozrieť. Medzi jednu z najdôležitejších sa radí Total No Frost, ktorá vám zaručí prevádzku spotrebiča bez toho, aby sa vám tvorila námraza, ktorú musíte veľmi ťažko dávať dolu. Ďalšou funkciou je Multi Air Flow, vďaka ktorej je prúdenie chladného vzduchu rozšírené v celom chladiacom priestore. Dôležitá funkcia je aj Fresh Balancer, ktorá zaručuje optimálnu úroveň vlhkosti pre ovocie a zeleninu, ktoré budú vždy čerstvé a nikdy neprídu o dôležité vitamíny a minerálne látky. Okrem toho funkcia Fresh Converter udržuje optimálnu teplotu pre mäso, ryby a takisto aj zeleninu. Smart Diagnosis TM je inteligentná diagnostika, ktorá sleduje optimálny chod celého spotrebiča. Nechajte všetky funkcie postarať sa o vaše potraviny a uvidíte, že vás nesklamú!

Prevedenie kombinácie chladničky s mrazničkou LG GBB60SWGFS je minimalistické a jednoduché. Dôvod je najmä ten, aby sa spotrebič hodil do úplne každého štýlu kuchyne, ktorú má pekne podčiarknuť a doplniť. Samozrejme, chladnička s mrazničkou nespĺňa len dizajnovú, ale takisto aj praktickú stránku. Vďaka Zero Clearance systému môžete otvoriť zásuvky aj pri otvorení dverí do uhla 90 stupňov. Dvere zásuvkám nezavadzajú. Ľahko tak umiestnite chladničku s mrazničkou aj k stene. Funkčnosť tohto spotrebiča podtŕha aj dverové tesnenie, ktoré zabraňuje rastu najrôznejších, zdraviu škodlivých plesní.

Viete, čo sme ešte nespomínali? To, ako to vlastne vyzerá vo vnútri. V chladničke nájdete poličky z tvrdeného skla s kovovým dekorom spoločne so sklopnou policou. Takisto tu nájdete aj hornú zásuvku s funkciou Fresh Balancer, spodnú zásuvku s funkciou Fresh Converter, držiak na vajíčka a široký dizajnový držiak na víno, ktorý si hravo poradí aj s piatimi fľašami. Mraznička obsahuje aj tri zásuvky s tromi policami, jednou veľkou Big Box a dvomi drôtenými. Je len na vás, ako naplníte tento spotrebič dobrým jedlom pre celú svoju rodinu.