V dnešnom svete by ste si už len ťažko predstavili život bez chladničky. Tie sú jedným z najdôležitejších výrobkov, ktoré si musíte zaobstarať ešte predtým, ako si budete zariaďovať celý svoj byt či dom. Nesmiete zabúdať však na jednu z najdôležitejších vecí a tou je kvalita jednotlivých výrobkov. Nešetrite tam, kde by ste nemali.

Hľadáte kvalitnú chladničku, ktorá je skombinovaná s mrazničkou a je za skvelú cenu? Niektoré elektrospotrebiče sú až príliš drahé a mnohokrát nekvalitné. Práve preto by ste mali staviť na značku Gorenje, ktorá sa už roky stará o svojich zákazníkov. Ak aj vy chcete patriť medzi spokojných zákazníkov, ktorých je po celom svete naozaj mnoho, stavte aj vy na chladničku Gorenje Superior NRK6192TX, ktorá sa postará o úplne všetko. Veľkou výhodou je aj mraznička, ktorá sa nachádza na spodnej časti.

Chladnička Gorenje Superior NRK6192TX je dokonalá nielen navonok, kde vám ponúka štýlový a krásny dizajn, ale aj zvnútra, kde sa vám zas naskytne naozaj veľký priestor na ukladanie všetkého, čo potrebujete chladiť. Inteligentná, beznámrazová a veľmi priestorná chladnička Gorenje Superior NRK6192TX vám ponúka nielen chladenie, ale aj mrazenie, vďaka úložnému priestoru, ktorý sa nachádza naspodku. Moderné technológie dokúžu udržať jedlo čerstvé a svieže omnoho dlhšie, ako si môžete myslieť. Vďaka tomuto spotrebiču sa už nikdy nemusíte báť toho, že by sa vám niekedy jedlo pokazilo alebo by vám nevydržalo dostatočne dlho. Skladovanie potravín všetkého druhu, od mäso až po zeleninu sa vám bude určite páčiť a je to omnoho jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Vnútorná teplota sa nezníži ani o jeden stupeň aj keď otvárate dvere niekoľkokrát počas dňa. Chladnička značky Gorenje sa postará o všetky vaše potraviny.

Určite sa vám bude páčiť najmä to, že chladnička Gorenje Superior NRK6192TX má nádherný dizajn, ktorý sa vám bude určite hodiť do každej kuchyne. Úplne všetky domácnosti budú nadšené vďaka modernému dizajnu, ktorý je veľmi pekný a nadčasový. Nerezové prevedenie dodáva spotrebiču na jedinečnom vzhľade, vďaka čomu zapadne úplne všade jednoducho a rýchlo. Vnútorný priestor chladničky je takisto zaujímavý a veľmi priestorný. Pomocou štyroch sklenených políc a dvoch špeciálnych zásuviek si ochránite úplne všetky potraviny, ktoré potrebujete. Táto chladnička sa preto hodí najviac to stredne veľkých až veľkých rodín, ktoré potrebujú naozaj veľký priestor na dostatok potravín. Vo dverách nájdete hlbokú priehradku, vďaka ktorej si môžete všetko vychladiť aj vo dverách množstvo potravín či jedál. Miesto je vhodné aj na chladenie fliaš či džbánov. Mraznička vám ponúkne aj dve štandardné zásuvky je dnu extra veľkú, do ktorej sa vám zmestí úplne všetko a budete tu môcť mraziť všetko, čo potrebujete.

Zásuvka s názvom CrispZone slúži najmä na ukladanie ovocia a zeleniny, vďaka čomu vám ho pomôže udržať dlhšie čerstvé a svieže. Pomocou systému Humidity Control je možné znížiť vlhkosť tejto zásuvky a vytvoriť tak perfektné miesto pre tento druh jedla. Ďalšia zásuvka s názvom Zero Zone si udržuje 0 stupňov Celzia, a preto sa skvelo hodí na uskladnenie mäsa či rýb. Nikdy sa z tejto zásuvky nedostane žiaden zápach, ktorý by sa vám mohol dostať do iného jedla či potravín. Využiť môžete aj Multibox, čiže priestor pre skladovanie potravín so silnou arómou ako napríklad rybacie mäso, syry či cibuľa. Zamedzíte tak rozširovaniu nepríjemného pachu, ktorý by mohol narobiť viac škody ako úžitku v celej chladničke.

Najnovšie chladničky, ako aj Gorenje Superior NRK6192TX, sú vylepšené o technológiu No Frost, ktorá zamedzuje namrazovaniu chladničky, najmä na zadnej časti. Chladnička Gorenje Superior NRK6192TX je však vybavená funkciou No Frost Plus, ktorá je ešte výkonnejšia. Nielen že dokáže perfektne z chladničky a mrazničky odstrániť prebytočný ľad, ale takisto zabraňuje vysychaniu potravín v chladničke. Technológia bola vylepšená o doplnok, ktorý zaisťuje dokonalú mikroklímu vo vnútri spotrebiča. Vnútri vzduch neustále koluje, je čerstvý a vlhký. Takto dostanete vždy ten najlepší vzduch pre uskladnenie potravín.

Optimálne prostredie pre skladovanie potravín vám však ponúka aj technológia IonAir, ktorá zničí väčšinu baktérií vo vnútri spotrebiča. Rovnako na tom sú aj nepríjemné zápachy a optimálna úroveň vlhkosti. Technológia tiež dodáva do priestoru záporne nabité ionty, ktoré sú prirodzeným čističom ovzdušia. Systém MultriFlow 360° vám zas zaistí trvalú cirkuláciu vzduchu a udržuje tak v celom priestore stabilnú teplotu. Spolu s technológiou Ion Air je tak vytvorené ideálne prostredie pre skladovanie potravín.

Nezabúdajte však aj na technológiu Adapt Tech, ktorá zabráni všetkým teplotným rozdielom a šokom, ktoré by mohli chladničku äplne rozhodiť. Po dobu siedmich dní sleduje zvyky užívateľa a na základe toho, ako často sú otvárané dvere chladničky, prispôsobí aj svoju prevádzku. V dobe najčastejšieho otvárania automaticky koordinuje svoju teplotu, aby sa tak predišlo zbytočnému zničeniu potravín. Nechýba ani fukncia Super Cool, ktorá udržuje stabilnú teplotu po veľkých nákupoch a zmeneniu množstva potravín.