Hľadáte kvalitnú chladničku, ktorá vám bude perfektne vyhovovať? Niekedy je to omnoho ťažšie, ako si myslíte. Zariaďovanie nového bytu, domu alebo len jednoducho nakupovanie nových spotrebičov do domácnosti sa môže zdať ako jednoduchá vec, no opak je pravdou. Práve výber tej správnej chladničky či mrazničky do vašej domácnosti, ktorá by vám mohla vyhovovať, je niekedy omnoho ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Okrem toho, že vám musí chladnička sedieť do domácnosti svojim štýlom, mala by aj spĺňať mnohé kritériá, ktoré sa od klasických chladničiek vyžadujú. Stačí sa pozrieť na trh zaplnený chladničkami a zistíte, že výber nebude až taký jednoduchý. Každá chladnička vám totižto ponúka niečo iné a každá je niečim iným výnimočná. Mali by ste si teda vy sami zadať nejaké prioritné parametre, ktoré by mala spĺňať.

Chladničky sa radia medzi spotrebiče, ktoré sa u nás v domácnostiach objavujú už veľmi dlho. Sú to spotrebiče, ktoré vyzerajú veľmi dobre, sú praktické a často nám pomáhajú. Lepšie povedané, pomáhajú nám každý jeden deň. Ponúkajú nám komfort uskladňovania potravín, vďaka čomu si môžeme do zásoby nakúpiť omnoho viac jedla, ako tomu bolo inokedy. Ušetríte tým nielen náklady, pretože nakúpite nejaké zľavy, ale takisto tým ušetríte aj váš drahocenný čas, ktorý by ste museli investovať inak do nakupovania. Strávte svoj čas so svojou rodinou či deťmi a stavte na kvalitnú chladničku, ktorá si vo vašej domácnosti určite spraví miesto. Tie najmodernejšie chladničky sa totižto u vás určite veľmi radi “usadia” a budete si na ne jednoducho zvykať.

Značka Gorenje patrí medzi značky, ktoré určite poznáte a možno od nej máte aj nejaké výrobky. S jej výrobkami sú spokojní zákazníci po celom svete najmä vďaka tomu, že sú kvalitne spracované, kvalitné a dá sa s nimi žiť aj niekoľko rokov. Nepokazia sa už po prvom roku a nepatria medzi spotrebiče s vysokou spotrebou. Vďaka chladničkám, ktoré značka Gorenje ponúka si tak všetky potraviny uchováte čerstvé, kvalitné a dobré. Práve chladničky patria medzi najsilnejšie produkty, ktoré Gorenje ponúka. Sú to také chladničky, ktoré svojou cenou a kvalitou predbiehajú iné. Nedajte sa zmiasť. Síce Gorenje ponúka kvalitné výrobky, často ich môžete nájsť za omnoho nižšiu cenu, ako ste očakávali. Jedna z chladničiek, ktorá práve teraz boduje na trhu je aj kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX, ktorú si zamilujete!

Prečo kupovať samostatnú chladničku a mrazničku, keď môžete mať všetko v jednom? Značka Gorenje vám ponúka kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX, ktorá vás poteší hneď na prvý pohľad. Žiadna domácnosť sa v dnešnej dobe nezaobíde bez spoľahlivej chladničky či mrazničky. Vy teraz nemusíte uvažovať, čo si kúpiť, pretože spoločnosť Gorenje na to prišla za vás. Kúpte si v jednom spotrebiči rovno dve veci a to mrazničku aj s chladničkou. Okrem toho, že pri kúpe kombinácií chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX ušetríte peniaze, takisto ušetríte aj veľký kopec miesta. To sa určite bude hodiť najmä ľuďom, ktorí žijú v malých bytoch a snažia sa ušetriť čo najviac miesta.

Výhodou kombinácie chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX je najmä to, že ponúka naozaj veľký luxus a štandard. Kvalitné spracovanie a najmä minimalistický dizajn sa vám bude páčiť. Sivá metalíza, ktorá je použitá na celom dizajne je moderná a nadčasová, vďaka čomu si ju zamilujete hneď na prvý pohľad. Rovnako sa vám bude určite páčiť aj možnosť inštalácie chladničky do priestoru kuchynskej linky. Je to jednoducho komfort, ktorý sa vám zapáči a nebudete chcieť určite iný!

Voľnej stojaca kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX disponuje rozmermi 60 x 185 x 64 cm, vďaka čomu vám ponúka až úžitkový objem 322 litrov! Je to niečo, vďaka čomu sa hodí nielen do stredne veľkých, ale takisto aj do veľkých rodín, ktoré potrebujú dostatok miesta. Chladnička značky Gorenje vás takisto poteší aj svojím elegantným dizajnom, ktorý je nadčasový a minimalistický, vďaka čomu sa bude hodiť do každej jednej rodiny. Okrem toho sa vám bude určite páčiť aj logické usporiadanie vnútorného priestoru, v ktorom nájdete vždy všetko čo potrebujete. Nechýbajú ani pokrokové technológie či trieda energetickej úspornosti A++ so spotrebou len 0,64 kWh za 24 hodín. Nechýba ani tichý chod, vďaka ktorému o chladničke nebudete ani len počuť.

Máte strach z toho, že by vaše jedlo nebolo vždy čerstvé? Nemusíte ho mať! Kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX sa vám postará o to, aby uchovala potraviny čerstvé. Je totižto vytvorená tak, aby poskytovala optimálnu klímu k uchovávaniu potravín v perfektnom stave. Nechýba ani zaujímavá pokročilá technológia IonAir, ktorá napodobňuje prirodzený proces ionizácie a osviežuje tak vzduch v chladničke. Cieľ je jednoznačný – poskytnutie perfektného priestoru na tok tohto vzduchu v rámci celého spotrebiča, nielen jedného miesta. Okrem toho vám kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX ponúka aj vynikajúci ventilačný systém Dynami Cooling, ktorý udržuje rovnomernú teplotu v celej chladničke a takisto prispieva k úspore energií. Táto kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX sa vám jednoducho bude páčiť, pretože vám poskytuje naozaj zaujímavé funkcie a pokrokovú technológiu.

Nová vyvinutý inteligentná technológia senzorov s názvom Adapt Tech zabráni teplotným výkyvom a predčasnému kazeniu potravín pri otváraní chladničky. Nemusíte sa tak báť, že ak budete pri chladničke trochu dlhšie a budete si vyberať nejaké jedlo, nastala by nejaká nerovnosť v teplotách a následne by sa vám pokazilo jedlo. Po dobu siedmich dní bude sledovať kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX vaše zvyky a každodenne bude zaznamenávať obdobia častého otvárania dverí. Na základe tohto prieskumu sa prispôsobí tak, aby koordinovala vnútornú teplotu a tak zaistila maximálnu čerstvosť a tú najlepšiu teplotu, ktorú môže jedlám ponúknuť. Nikdy sa tak nestane, že by ste si vytiahli nejaké pokazené jedlo z chladničky.

Vnútorný objem kombinácie chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX je 227 litrov, vďaka čomu do nej zmestíte úplne všetko, čo potrebujete. Takisto nechýba ani LED osvetlenie, ktoré vám ponúka, aby ste videli do priestoru najlepšie, ako môžete. Uskladníte tak všetko perfektne a prehľadne, takže na žiadnu potravinu len tak nezabudnete. Kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX sa spoľahlivo postará o udržanie dlhšej trvanlivosti a čerstvosti, vďaka čomu budete mať každú jednu potravinu, ktorú vytiahnete, čerstvú a chutnú. Táto kombinácia chladničky a mrazničky od značky Gorenje vám zachová perfektnú čerstvosť ovocia a zeleniny, po ktorej ste vždy túžili. Nechýba ani pevné a zabezpečené miesto na ukladanie fliaš.

K dispozícií tak máte 4 sklenené police, držiak na fľaše, zásuvku Fresh Zone, ktorá udržuje potraviny pri teplote 3 stupne Celzia, veľkú zásuvku Crisp Zone so systémom Humidity Control, ktorá umožňuje sledovanie úrovne vlhkosti a úložné priestory Multi Box na syr a maslo. Vo dverách chladničky vám skvelo poslúži aj hlboká polica na fľaše a 2 police s výškovo nastaviteľným systémom s názvom Simple Slide.

Mraziaci priestor, ktorý ponúka táto kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX má 95 litrov. Určite s ním budete spokojní, pretože zamrazí až 4,5 kilogramu potravín za 24 hodín. Pri poruche alebo výpadku elektrickej energie udrží táto kombinácia chladničky s mrazničkou Gorenje Essential RK 6192 LX vaše potraviny v zamrznutom stave po dobu až 30 hodín! Mraziaci priestor vám ponúka 3 boxy pre uchovávanie zmrazených potravín a z toho jeden box, ktorý vám ponúka rýchle mrazenie. Nechýba ani veľká zásuvka XXL Space Box, do ktorej jednoducho uskladníte aj tie najväčšie kusy potravín.

Elegantné prevedenie dopĺňa aj čierny LED displej s bielymi diódami, ktoré vyzerajú moderne, zaujímavo a nadčasovo. Jednoducho elektronické ovládanie sa vám takisto bude páčiť okamžite. Nechýba ani možnosť zámeny otvárania dverí, takže sa hodí naozaj do každého bytu. O bezpečnosť potravín sa stará okrem všetkého vymenovaného aj zvukový alarm otvorených dverí alebo zvukový a svetelný signál zvýšenej teploty v chladničke. Technológia Frost Less zas obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho odmrazovania až o 50%. A to je naozaj perfektné!