Chladničky sú spotrebiče, ktoré patria medzi staršie vynálezy techniky, na ktoré by ste mali určite staviť. Dokážu vám totižto skvelo zachladiť nápoje vo veľmi teplom počasí. Rovnako vám ponúka aj skladovanie potravín. Asi len málokto si vie predstaviť život bez chladničiek. Mnohí nakupujú aj na niekoľko dní, týždňov, a práve to je dôvod, prečo potrebujú kvalitnú chladničku, ktorá sa dokáže postarať o potraviny, ovocie, zeleninu alebo nejaké nápoje. Kvalitná chladnička sa dneska nachádza na trhu veľmi ťažko, pretože ich je naozaj veľmi veľa a takisto vám všetky ponúkajú nejaké funkcie, no nie každá je presne to, čo by ste očakávali a chceli.
Mnohé chladničky ponúkajú zaujímavé úložné priestory, ktoré neprepúšťajú zápach, vďaka čomu si do tohto spotrebiču môžete uložiť úplne všetko, čo potrebujete. Dôležité pri výbere chladničky je aj to, do akej energetickej triedy sa zaraďuje. To je veľmi dôležité, pretože ak chcete ušetriť nejaké financie, treba do chladničky na začiatku možno trochu investovať, aby sa vám financie neskôr mohli bez problémov vrátiť. Výhodou mnohých chladničiek je to, že patria práve do vysokých energetických tried, vďaka čomu spotrebujú len veľmi málo energie a vy tak ušetríte.
Sami si však musíte nastaviť podmienky, ktoré potrebujete a sami by ste si dať podmienky, ktoré by vaša chladnička mala mať, aby vám vyhovovala úplne najviac a najlepšie, ako sa dá.

Chladnička je potrebným spotrebičom, ktorý by vám doma nemal chýbať. Nemáte tú svoju ešte vybranú alebo sa vám pokazila vy by ste potrebovali niečo nové? Je na čase, aby ste začali uvažovať, na ktorú stavíte. Kúpa chladničky je dôležitou vecou, ktorú spravíte, a preto by ste sa mali rozhodnúť správne. My dnes máme pre vás recenziu, v ktorej vám ukážeme jednu kombináciu chladničky s mrazničkou, presnejšie ETA 236490000.

Výkonná a štýlová chladnička

Hľadáte kvalitnú, dostupnú a takisto aj štýlovú chladničku, ktorá sa vám bude hodiť do každej domácnosti? Mali by ste staviť na kombináciu chladničky s mrazničkou ETA 236490000, ktorá vám pomôže ušetriť miesto a takisto aj čas pri varení. Všetky ingrediencie a potraviny tak máte pri sebe a nikdy sa nestane, že by ste na niečo nemali miesto alebo ste hľadali príliš dlho vo veľkej mrazničke.
Táto voľne stojaca kombinovaná chladnička značky ETA vás určite nadchne aj vysokou energetickou úsporou a veľmi praktickým dizajnom, ktorý určite zapadne aj do vašej kuchyne. Nechajte sa zlákať veľkou, priestornou a takisto kvalitnou chladničkou, ktorú si zamilujete.

Veľkosť

Model chladničky ETA 236490000 s celkovým objemom 312 litrov je rozdelená na dve časti a to na časť chladničky a mrazničky. Z toho má chladiaca časť väčšiu časť, presnejšie 222 litrov a mraziaca 90 litrov. Je to naozaj dostatočne veľký objem, vďaka ktorému sa chladnička hodí aj pre stredne veľké a veľké rodiny.
Chladiaca časť má prakticky usporiadané police vyrobené z bezpečnostného skla, ktoré sa vyznačujú veľkou odolnosťou, a práve preto vydržia naozaj veľmi dlho a bez toho, aby sa zničili. Box na zeleninu, ktorý nájdete na spodnej strane chladničky, má veľkosť XXL, čo znamená, že sa doň zmestí naozaj veľmi veľa zeleniny či ovocia, ktoré potrebujete uschovať.
Nastaviteľné dverové priehradky môžete podľa potreby presúvať a upraviť presne tak, aby sa do nich vošli dvojlitrové fľaše. Jednoducho si tak môžete chladiť svoje obľúbené nápoje, ktoré máte radi.
Vo vnútri chladničky sa nachádza aj známa fresh zóna, ktorá je určená pre skladovanie čerstvých potravín. V nej je udržovaná špeciálna teplota nula stupňov Celzia, vďaka ktorej ostanú potraviny dlhšie čerstvé, chutné a takisto v tej správnej konzistencií.

Vnútorné rozdelenie

Mraznička, ktorá je súčasťou kombinácie ETA 236490000, disponuje tromi samostatne oddelenými priestormi a dokáže zamraziť až štyri kilogramy potravín za jeden deň. Ak máte teda problém s tým, že ste kúpili viac jedla a potrebujete ho dať do mrazničky, môžete veľmi jednoducho všetko vložiť do mrazničky a zamraziť. Nie je s tým žiaden problém a potraviny budú zamrazené už do 21 hodín. Nemusíte sa tak báť, že by sa skrátila trvanlivosť iných potravín, ktoré už sú zamrazené. Samozrejmosťou je aj praktická nádobka na tvorenie ľadu, ktorá sa vám určite zíde pri vytváraní ľadu alebo rôznych iných nápojov.

Kombinácia mrazničky a chladničky ETA 236490000 má detaily, ktoré určite oceníte. Vnútorné priestory chladničky sú vybavené kvalitným LED osvetlením, ktoré vyniká skvelou svietivosťou a pritom predstavuje až 90% úspory energie oproti bežným žiarovkám. Nemusíte sa tak báť, že by vám spotrebič doslova “žral” príliš veľa energie. Na rozdiel od klasického osvetlenia, ktoré sa nachádza v chladničke, vám toto nevytvára nežiadúce teplo, ktoré by otepľovalo nejaké jedlo. Vnútorné príjemné svetlo tak osvetlí celý priestor vrátane všetkých kútov, a preto tak uvidíte úplne všetko.

Ďalšie drobné detaily

Poďme si povedať aj nejaké iné dôležité drobné informácie, ako napríklad otváranie dvierok na ľavú a takisto aj na pravú stranu. Práve preto si môžete byť istí, že model ETA 236490000 sa vám úplne celý prispôsobí. Potešiť by vás mohol aj tichý chod spotrebiča, kedy hlučnosť nepresahuje príjemnú hranicu 42 dB. Nikdy vás spotrebič nebude vyrušovať.
Spotrebič patrí do energetickej triedy A++ s ročnou spotrebou energie 212 kWh, takže vďaka nemu naozaj ušetríte.

Ak ste novým majiteľom tohto spotrebiča, určite sa potešíte aj balíčku prémiových služieb, vďaka ktorému sa môžete na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať za hlavou. Do tohto balíčku patrí predĺžená záruka päť rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje naštandardne rýchly servisný zásah do maximálne dvoch pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku a takisto mnoho ďalšieho. Všetko ostatné zistíte, keď si kombináciu chladničky a mrazničky ETA 236490000 kúpite.

O značke

Na záver si už len povedzme niečo o značke ETA. ETA je česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu a drží si popredné miesto na trhu už celé generácie. Kupujú ju nielen Slováci a Česi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrospotrebiče do domácnosti. ETA ponúka množstvo výrobkov ako napríklad žehličky na vlasy či vysávače. Zvoľte si jeden z produktov z jej portfólia aj vy.