Chladničky sú dôležitým elektrospotrebičom, ktorý by nemal chýbať vo vašej kuchyni. Či už bývate v byte alebo v dome, určite by ste si mali zaobstarať dostatočne veľkú chladničku, do ktorej dáte úplne všetko a nebude mať vysokú spotrebu. Práve takéto chladničky sú veľmi obľúbené u mnohých ľudí, ktorí hľadajú niečo viac, ako inak majú doma. Okrem klasických chladničiek sú veľmi obľúbené aj kombinácie chladničiek s mrazničkou, vďaka čomu máte na jednom mieste oboje veci. A to je naozaj veľká výhoda!

Mnohé veľké chladničky majú jeden veľký problém, ktorým je spotreba. Či už máte chladničku s vysokou spotrebou, ktorú chcete vymeniť za nejakú inú, aby ste nemali príliš vysoké účty za energiu, alebo by ste skôr chceli inú, lepšiu či väčšiu chladničku, určite by ste mali staviť na chladničky, ktoré sú najnovšie a nemajú vysokú spotrebu. Najlepšou voľbou je aj tak kombinácia chladničky a mrazničky, na ktorú sa môžete úplne jednoducho spoľahnúť!

Značka Electrolux patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré ponúkajú veľmi kvalitné spotrebiče za nízke ceny. Jej meno pozná skoro každý človek, ktorý sa ako tak orientuje v elektrospotrebičoch a túži niečo nové a dobré do domácnosti. Stavte na rokmi overenú značku s mnohými dobrými a kvalitnými výrobkami, s ktorými sú spokojní všetci zákazníci z celého sveta.

Elegantný dizajn, nízka spotreba a kvalita. To všetko vám ponúka kombinácia chladničky s mrazničkou Electrolux EN3201MOW. Na túto kvalitne spracovanú a spoľahlivú chladničku si vždy spomeniete, keď budete chcieť vyberať niečo nové do domácnosti. Práve skvelý výkon s nízkou spotrebou sú dve základné veci, ktoré by nemali chýbať žiadnemu elektrospotrebiču a mali by ste sa na ne vždy zamerať.

Čisté biele línie sú základom. Určite by ste sa mali na to orientovať a zistiť, či sa vám niečo také do kuchyne hodí. Úprimne však môžu povedať mnohí, že takýto dizajn sa hodí úplne každému a mal by sa naň zamerať každý. Minimalizmus totižto letí a vám sa určite zapáči. Praktické a logické roztriedenie vnútorného priestoru spolu s osvetlením LED vám zaručí, že v chladničke nájdete vždy všetko, čo potrebujete. Nikdy sa nestane, že by ste v chladničke museli hľadať niečo veľmi dlho alebo že by ste tam nenašli vôbec nič. Rovnako vám toto priestorové uloženie pomôže aj pri tom, aby boli dvere do chladničky menej otvorené. Všetko nájdete v zlomku sekundy.

Moderný doplnok, ktorý sa hodí do každej jednej modernej kuchyne. Aj to je kombinácia chladničky s mrazničkou Electrolux EN3201MOW. Spotrebič je voľne stojaci s technológiou ochladzovania Static Low Frost. Dostatočné rozmery vám ponúknu celkový úžitkový objem až 309 litrov, vďaka čomu si budete istí, že chladnička je vhodná aj pre stredne veľké až veľké rodiny. Tie si veľký priestor doslova užijú!

Trieda, do ktorej sa vďaka spotrebe radí je A++, vďaka čomu si môžete byť istí, že vyše výdavky na rok nevyjdú vôbec veľa. Okrem toho má aj nízku hlučnosť, ktorá nepresahuje 40 dB. Vďaka tomu vás v domácnosti nebude vôbec vyrušovať a to dokonca ani v noci.

Zabudovaný systém s názvom Low Frost sa postará o to, aby sa minimalizoval čas trávený s bežnou údržbou a vy ste tak nemuseli neustále odmrazovať či nejako inak čistiť svoju chladničku s mrazničkou. Mechanické ovládanie je zárukou jednoduchého intuitívneho zachádzania. Na vysokú teplotu vo vnútornom priestore vás zas jednoducho a veľmi spoľahlivo upozorní zvukový a vizuálny alarm. Je to veľkou výhodou, pretože sa tak nikdy nestane, že by ste mali v chladničke vysokú teplotu a niečo by sa vám pokazilo. Takisto nechýba ani možnosť zmeny smeru otvárania dverí a nechýbajú ani nastaviteľné nožičky, ktoré poskytujú potrebnú stabilitu spotrebiču.

Chladiaci priestor vám poskytuje skvelých 198 litrov a zabezpečuje aj perfektné podmienky pre čerstvosť vašich potravín. Jednoduché a veľmi praktické ukladanie vám zaistia tri sklenené odkladacie plochy s lištou, dve zásuvky z transparentného plastu určené pre pohodlné ukladanie zeleniny a ovocia či dverné priehradky, pomocou ktorých jednoducho uložíte všetko, čo potrebujete do chladničky. Nechýba ani praktický a úsporný stojan na fľaše, ktorý sa jednoducho zasúva pod sklenenú poličku a dokáže bezpečne uložiť až päť nápojových fliaš. Osvetľovacia LED technológia vám zaručí, že že uvidíte vo vnútri všetko, čo potrebujete.

Akumulačná doba 20 hodín poskytuje istotu, že v prípade výpadku elektrickej energie ostanú vaše potraviny po túto dobu uschované v bezpečí. Mraziaci priestor vám zas ponúka skvelý objem s obsahom až 111 litrov. Máte tak komfortné uschovávanie potravín pomocou troch transparentných plastových zásuviek. Spotrebič vám takisto zaistí aj bezpečné dlhodobé skladovanie potravín pri teplote až -18 stupňov Celzia.