Výrobky, ktoré dnes nájdete na trhu sú naozaj výborné a dokážu v mnohých veciach pomôcť. Niekedy sme však tak pomýlení, čo je vlastne dobré, že ani sami netušíme, čo je v skutočnosti pre nás dobré a výhodné. Pri výbere drahších výrobkov a spotrebičov by ste sa tak mali rozhodovať pomocou recenzií, rád svojich blízkych či dokonca aj odborníkov.  Možno ste o tom počuli a možno nie, na trhu sa dnes nachádzajú aj také výrobky ako napríklad kombinácie rôznych dvoch výrobkov. Medzi dve veľmi známe kombinácie patrí kombinácia chladničky a mrazničky. Táto varianta je vhodná nielen pre ľudí, ktorí potrebujú ušetriť miesto, ale takisto aj pre ľudí, ktorí chcú mať všetky potraviny a úplne všetko, čo sa v týchto spotrebičoch nachádza, na jednom mieste a neustále pri sebe. Takto otvoríte chladničku a hneď s ňou môžete aj mrazničku. Výparníky totižto nie sú dnes dostačujúcim mraziacim miestom a mnohí často potrebujú niečo väčšie. Niečo väčšie však neznamená hneď to, aby ste si kupovali veľkú mrazničku. Stačí, ak si jednoducho len kúpite spotrebič, ktorý už niečo, ako mrazničku v sebe má. Ušetrite miesto, energie a takisto aj vašu energiu, ktorú určite potrebujete pri varení, pečení či rôznych iných činnostiach. Vždy budete mať všetky potraviny pri sebe a nikdy nebudete musieť odbehovať niekam ďalej, kde by ste všetko museli hľadať.

Chladničky sú dnes výrobkami, ktoré potrebuje úplne každý. Či už v nej potrebujete skladovať šunku, syry, ovocie, zeleninu alebo nejaké jedlo, ktoré ostalo z predchádzajúceho dňa, vždy je dôležité mať miesto, kam kúpenú vec môžete uložiť. Medzi najčastejšie a najobľúbenejšie výrobky patria práve chladničky, ktoré majú v sebe nielen maličký výparník, ale takisto aj mrazničku. Takáto kombinácia často pomáha v mnohých smeroch a je to niečo, čo by ste mali mať aj vy doma, ak máte malý byt alebo potrebujete ušetriť miesto v nejakej miestnosti. Načo si kupovať veľkú mrazničku, na ktorej utratíte ďalšie stovky, niekedy tisícky eur a následne utratíte aj na jej prevádzke. Chladničky sú spotrebiče, ktoré patria medzi staršie vynálezy techniky, na ktoré by ste mali určite staviť. Dokážu vám totižto skvelo zachladiť nápoje vo veľmi teplom počasí. Rovnako vám ponúka aj skladovanie potravín. Asi len málokto si vie predstaviť život bez chladničiek. Mnohí nakupujú aj na niekoľko dní, týždňov, a práve to je dôvod, prečo potrebujú kvalitnú chladničku, ktorá sa dokáže postarať o potraviny, ovocie, zeleninu alebo nejaké nápoje. V teplých mesiacoch je niekedy chladnička to najdôležitejšie, čo potrebujete, pretože vám ochráni potraviny pred pokazením.

Značka Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče a nie je asi človek, ktorý by ju nepoznal alebo na našom trhu ešte nevidel. Jej výrobky sú kvalitné, štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií alebo aj práčok. Všetky tieto výrobky vyrába švédska značka Electrolux s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov a niet sa ani čomu čudovať. Spotrebiče, ktoré vyrába, a ktoré si zákazníci veľmi radi kupujú, vydržia veľmi dlho a ich výkon je viac ako uspokojivý. Práve preto by ste aj vy mali staviť na kombináciu chladničky a mrazničky Electrolux EN3201MOW, ktorá vás nadchne svojím jednoduchým dizajnom a perfektným výkonom.

Elegantný dizajn, čistota štýlu, kvalitné spracovanie a spoľahlivosť prevádzky. Aj to je niečo, čo by ste mali vedieť o tomto spotrebiči predtým, ako si ho kúpite. Práve tieto výhody vás presvedčia o tom, že by ste si ho mali určite zakúpiť. Kombinácia chladničky s mrazničkou Electrolux EN3201MOW má len pozitívne vlastnosti, ktoré si určite zamilujete. Tento spotrebič vás totižto zaujme hneď na prvý pohľad, poskytne vám výkon, o ktorom ste ani len nesnívali a predvedie vám naozaj veľmi nízku spotrebu energie, vďaka čomu ušetríte svoje financie. Po prvom zhliadnutí tohto spotrebiča iný určite chcieť nebudete.

Čisté biele línie s dizajnovými vertikálnymi dvierkami a praktické a logické rozdelenie vnútorného priestoru s LED osvetlením vám len zabezpečí vynikajúcu viditeľnosť v chladiacom priestore. Všetky tieto výhody sa postarajú o to, aby sa tento spotrebič stal nielen vašim obľúbeným spoločníkom, ale takisto aj moderným doplnkom, ktorý sa  bude vo vašej domácnosti krásne vynímať. Výhodou minimalistického dizajnu je najmä to, že sa hodí do úplne každého štýlu kuchyne a nikde nebude príliš svietiť.

Voľne stojaca kombinácia chladničky a mrazničky Electrolux EN3201MOW vám ponúka technológiu schladzovania Static low frost a disponuje rozmermi 174,5 x 59,5 x 64,7. Tieto príjemné rozmery vám zaisťujú, že aj napriek veľkému objemu, ktorý je 309 litrov (spolu mraznička aj chladnička) nie je spotrebič príliš veľký a zmestí sa do klasicky veľkých kuchýň a takisto aj do kuchýň v byte. Objem samostatnej chladničky je 198 litrov a mrazničky 111 litrov. Máte tak naozaj veľmi veľa miesta na úplne všetky potraviny, ktoré potrebujete mať v chlade. Electrolux EN3201MOW vás poteší aj nízkou spotrebou, pretože sa nachádza v triede A++. Činí to teda spotrebu 233 kWh za rok. Okrem nízkej spotreby má chladnička s mrazničkou aj veľmi tichú prevádzku. Jej hlučnosť nepresiahne hodnotu 40 dB.

Celú kapacitu tejto mrazničky a chladničky môžete využívať takmer neprestajne, pretože má zabudovaný systém Low Frost, ktorý sa postará o minimalizáciu času stráveného s bežnou údržbou a odmrazovaním, ktoré robí niekedy naozaj veľké problémy. Mechanické ovládanie je úplne intuitívne a jednoduché, takže sa nemusíte báť, že by ste to nevedeli. Na vysokú  teplotu vo vnútri chladničky, ktorá sa väčšinou zvyšuje kvôli otvoreným dvierkam, vás spoľahlivo upozorní zvukový a takisto aj vizuálny alarm. Z hľadiska komfortu je samozrejmosťou aj možnosť zmeny smeru otvárania dverí. Nie každému vyhovuje, keď sa dvere otvárajú na ľavú stranu, alebo naopak, na pravú. Mrazničku a chladničku si môžete prispôsobiť podľa seba aj pomocou nastaviteľných nožičiek, ktoré poskytujú potrebnú stabilitu spotrebiča.

Ako sme spomenuli, chladiaci priestor má objem až 198 litrov, čo zabezpečuje perfektné podmienky pre čerstvosť vašich potravín. Je naozaj veľmi jednoduché nájsť aj napriek veľkému objemu všetko, čo potrebujete. Do chladničky si totižto potraviny ukladáte prehľadne a všetko toto zaisťujú tri sklenené odkladacie plochy s lištou, dve zásuvky z trasparentného kvalitné plastu určené pre pohodlné ukladanie zeleniny a ovocia a takisto aj dverové priehradky, ktoré sú vhodné napríklad na fľašky. Práve priestorovo úsporný stojan na fľašky vám zaisťuje maximálne využitie priestoru. Tento stojan sa jednoducho zasúva pod sklenenú poličku a dokáže bezpečne uložiť až päť nápojových fľašiek. Vynikajúcu priehľadnosť a viditeľnosť v každom jednom mieste vám poskytuje moderná a energeticky úsporná LED osvetľovacia technológia.

Mraziaci priestor má objem 111 litrov a poskytuje vám komfortné ukladanie potravín troch transparentných plastových zásuviek, z čoho je jeden v polovičnej hĺbke. V spotrebiči môžete dlhodobo skladovať potraviny pri teplote -18 stupňov Celzia a menej. Ak náhodou nakúpite viac potravín, ktoré potrebujete uložiť do mrazničky, nemusíte sa báť, že by ste mohli pokaziť vyššou teplotou iné potraviny. Mraznička zamrazí až štyri kilogramy potravín za 24 hodín, čo je hodnota dostatočný pre priemerne veľkú domácnosť.