Chladničky sú spotrebiče, ktoré patria medzi staršie vynálezy techniky, na ktoré by ste mali určite staviť. Dokážu vám totižto skvelo zachladiť nápoje vo veľmi teplom počasí. Rovnako vám ponúka aj skladovanie potravín. Asi len málokto si vie predstaviť život bez chladničiek. Mnohí nakupujú aj na niekoľko dní, týždňov, a práve to je dôvod, prečo potrebujú kvalitnú chladničku, ktorá sa dokáže postarať o potraviny, ovocie, zeleninu alebo nejaké nápoje. Mnohé chladničky ponúkajú zaujímavé úložné priestory, ktoré neprepúšťajú zápach, vďaka čomu si do tohto spotrebiču môžete uložiť úplne všetko, čo potrebujete. Dôležité pri výbere chladničky je aj to, do akej energetickej triedy sa zaraďuje. To je veľmi dôležité, pretože ak chcete ušetriť nejaké financie, treba do chladničky na začiatku možno trochu investovať, aby sa vám financie neskôr mohli bez problémov vrátiť. Výhodou mnohých chladničiek je to, že patria práve do vysokých energetických tried, vďaka čomu spotrebujú len veľmi málo energie a vy tak ušetríte. Ani ich ceny nie sú príliš vysoké. Za klasickú chladničku dnes nedáte niekoľko stoviek až tisíc. Stačí si však nájsť takú, ktorá nízku cenu, vysokú kvalitu a nízku spotrebu ponúka. Na trhu nájdete dnes už všetko a mnohé výrobky vám ponúkajú hneď kombináciu viacerých spotrebičov. V jednom výrobku tak máte rovno všetko, čo potrebujete a dokonca aj ušetríte.

Výrobky, ktoré dnes nájdete na trhu sú naozaj výborné a dokážu v mnohých veciach pomôcť. Niekedy sme však tak pomýlení, čo je vlastne dobré, že ani sami netušíme, čo je pre nás dobré. Pri výbere by ste sa tak mali rozhodovať pomocou recenzií, rád svojich blízkych či dokonca aj odborníkov.  Možno ste o tom počuli a možno nie, na trhu sa dnes nachádzajú aj také výrobky ako napríklad kombinácie rôznych dvoch výrobkov. Medzi dve veľmi známe kombinácie patrí kombinácia chladničky a mrazničky. Táto varianta je vhodná nielen pre ľudí, ktorí potrebujú ušetriť miesto, ale takisto aj pre ľudí, ktorí chcú mať všetky potraviny a úplne všetko na jednom mieste a neustále pri sebe. Takto otvoríte chladničku a hneď s ňou môžete aj mrazničku. Výparníky totižto nie sú dnes dostačujúcim mraziacim miestom a mnohí často potrebujú niečo väčšie. Niečo väčšie však neznamená hneď to, aby ste si kupovali veľkú mrazničku. Stačí, ak si jednoducho len kúpite spotrebič, ktorý už niečo, ako mrazničku má. Ušetrite miesto, energie a takisto aj vašu energiu, ktorú určite potrebujete pri varení, pečení či rôznych iných činnostiach. Vždy budete mať všetky potraviny pri sebe a nikdy nebudete musieť odbehovať niekam ďalej, kde by ste všetko museli hľadať.

Poznáte značku Bosch? Určite vám tento názov mnohých spotrebičov znie povedome. Práve značka Bosch patrí medzi kvalitné spotrebiče, ktoré ponúkajú nielen kvalitné výrobky, ale takisto aj veľmi štýlové. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohým profesionálnym spotrebičom. Ich výrobky sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by nemenili. Niet sa ani prečo čudovať. Kvalita je naozaj vysoká a mnohé spotrebiče vydržia naozaj niekoľko dlhých rokov. Značka sa zaoberá nielen práčkami, sušičkami alebo výrobkami do kuchyne, ale takisto aj chladničkami či mrazničkami, ktoré vás určite nesklamú nikdy a vždy kedy budete potrebovať, na ne môžete staviť. Vyberte si aj vy kombináciu mrazničky a chladničky Bosch WTH85290BY, ktorá patrí medzi tie najlepšie, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú a nikdy vás nesklame!

Hľadáte veľkú chladničku s mrazničkou, ktorá uchová všetky vaše potraviny naozaj veľmi dlho čerstvé? Pri kombinácií chladničky s mrazničkou Bosch KGN39VL35 Inoxlook si môžete byť istí, že vaše potraviny budú čerstvé trikrát dlhšie, ako pri inej chladničke či mrazničke. Tento spotrebič totižto vytvorí perfektné prostredie, ktoré dokáže uchovať salám, syr, mäso, ryby, ovocie a dokonca aj zeleninu. Vďaka jedinečnej technológií Vita Fresh sa môžete spoľahnúť, že spotrebič Bosch KGN39VL35 Inoxlook pracuje v úspornej energetickej triede A++ a poskytuje vám dostatok priestoru pre potraviny a nápoje pre úplne celú rodinu. Objem chladničky je 279 litrov a objem mrazničky zas 87 litrov. Táto veľkosť vás rozhodne poteší a môžete si byť istí, že do nej vložíte úplne všetko, čo potrebujete. Pri tomto spotrebiči sa jedná o beznámrazový výrobok, pri ktorom vám odpadá práca neustále spotrebič umývať, odmrazovať a zbavovať ho ľahu.

Veľmi dôležitý pri takomto veľkom výrobku je aj vzhľad. Ten totižto dokáže naozaj zázraky a ak sa náhodou stane, že by ste si vybrali dobrú, no nie príliš peknú chladničku, mohla by vám nepekne robiť celú “tvár” nejakej vašej miestnosti. Nemusíte sa však báť, kombinácia mrazničky a chladničky Bosch KGN39VL35 Inoxlook vám totižto ponúka oboje. Nielen veľmi nízku spotrebu, ale takisto aj veľmi pekný dizajn, ktorý vás určite poteší.

To najdôležitejšie, čo každý majiteľ chladničky, od spotrebiča vyžaduje, je perfektná starostlivosť o potraviny, ktorá nesmie byť nedostatočná. Kombinácia mrazničky a chladničky Bosch KGN39VL35 Inoxlook vám ponúka inovatívnu technológiu Vita Fresh, vďaka ktorej máte potraviny až trikrát dlhšie čerstvé. Technológia totižto pracuje tak, že udržuje dve zóny vlhkosti vzduchu v chladničke. Suchá Vita Fresh Zone je perfektná pre ukladanie salámov, syrov, mäsa aj rýb. Vlhká Vita Fesh Zone vám zas zaisťuje dokonalé prostredie pre ovocie a zeleninu. Udržuje totižto ich čerstvosť, vôňu, arómu, chuť a nutričné hodnoty, ktoré sa znižujú dlhším pobytom v chladničke. K zachovaniu chuti a arómy a takisto aj k nižšej spotrebe elektrickej energie prispieva aj ventilačný systém s názvom Multi Airflow, ktorý distribuuje studený vzduch pozvoľne a rovnomerne do všetkých úrovní chladiacej a mraziacej časti. Tým minimalizuje aj kolísanie teploty.

Určite sa stáva, že raz do týždňa urobíte taký väčší nákup potravín, ktoré musíte dať do mrazničky alebo poväčšinou do chladničky. Keď urobíte takýto nákup a zaplníte spotrebič Bosch KGN39VL35 Inoxlook potravinami, spravíte dobre, ak zapnete funkciu Super Chladenie a Super Mrazenie, vďaka ktorým sa nové veci rýchlo vychladia či zamrazia a zároveň neprichádza k zbytočnému ohrievaniu potravín, ktoré v chladničke alebo v mrazničke už sú. Pri tejto kombinácií chladničky a mrazničky sa nemusíte starať ani o jej chod, pretože obe funkcie sa samé aj po určitej dobe vypnú a spotrebič sa vráti do bežného režimu. Vy tak nemusíte plytvať energiou. K udržaniu ideálnej teploty a spotreby prispievajú aj optické a akustické varovné signály, ktoré vás upozornia na otvorené dvere alebo na zvýšenú teplotu v mrazničke. Nikdy sa tak nestane, že by vám chlad unikal von.

Vnútornú časť chladničky Bosch KGN39VL35 Inoxlook si veľmi jednoducho upravíte podľa vašich potrieb aj vďaka flexibilnému systému Vario Zone. Využiť môžete až päť políc z bezpečnostného skla, z ktorých sú tri výškovo nastaviteľné a tri priehradky Vita Fresh. Komfort pri ukladaní nápojov zvyšuje aj držiak na fľašky a priestor vo dverách zas využijete takisto, pretože tam nájdete jednu veľkú a tri malé odkladacie priehradky. Samozrejmosťou je aj držiak na vajce. O všetkých uložených potraviných a nápojoch budete mať dokonalý prehľad vďaka neoslňujúcemu LED osvetleniu, ktoré na rozdiel od klasickej žiarovky nevyžaruje teplo a vydrží vám po celú dobu životnosti spotrebiča. V mraziacej časti nájdete tri priehľadné priehradky.

Ako sme už vyššie spomínali, komfort zvyšuje aj beznámrazová technológia No Frost, ktorá vám znižuje prácu okolo tohto spotrebiču značky Bosch. Vzdušná vlhkosť sa tak nehromadí v spotrebiči a ani na potravinách, ale je odvádzaná von. Chladnička sa naviac čas od času automaticky odmrazuje úplne sama automaticky. Nesmieme zabudnúť ani ďalšiu zaujímavú funkciu Air Fresh Filter s funkciou Anti Bacteria, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy vo vnútri chladničky a mrazničky a odfiltruje všetky baktérie preč. Vzduch je tak potom veľmi čistý, svieži a veľmi príjemný. Ovládanie teploty je elektronické s LED ukazovateľom.