Uvažujete nad kúpou novej chladničky, ktorá by vám vydržala dostatočne dlho a mala by v sebe aj kombináciu mrazničky? Mnohé takéto chladničky sú veľmi drahé a menej dostupné, ako tie klasické, a práve preto sa mnohokrát stáva, že zákazníci sú nútení nakupovať tieto dva elektrospotrebiče oddelene. V mnohých bytoch však nie je možné, aby ste mali oba výrobky, pretože často zaberajú veľa miesta a malý byt v kombinácií s veľkými spotrebičmi nie je práve najpríjemnejšia predstava pre úplne každého.

Zariaďujete si nový byt alebo len potrebujete konečne výkonnú chladničku, ktorá vám za mesiac nezožerie kvôli spotrebe polovicu výplaty? Mali by ste si nájsť presne takú, ktorá vám ponúka okrem nízkej spotreby a vysokého výkonu aj niečo iné, ako napríklad skvelé úložné miesto, či kombináciu chladničky s mrazničkou. Všetko toto a omnoho viac vám totižto ponúka napríklad aj jedna z najnovších chladničiek značky Bosch. Práve na ňu by ste mali staviť, ak chcete kvalitný výrobok za skvelú cenu a s vysokým výkonom.

Značka Bosch je na našom území už niekoľko rokov, vďaka čomu si nazbierala veľkú základňu spokojných zákazníkov. Všetci zákazníci sa k tejto značke veľmi radi vracajú najmä z toho dôvodu, že ponúka kvalitné a výkonné výrobky, ktoré sa nezničia po pár rokoch používania. Práve jeden takýto výrobok pre vás máme a určite sa vám ihneď zapáči. Kombinácia chladničky s mrazničkou Bosch KGE49AW41 je pre každého náročného používateľa, ktorý túži po vysokom výkone a skvelom priestore.

Výkonná a pritom maximálne úsporná chladnička. Aj to je chladnička Bosch KGE49AW41, ktorá vám však neponúka len priestor na chladenie vecí, ale takisto aj na mrazenie. Dostatočne priestorný elektrospotrebič je vhodná pre veľkú rodinu, ktorá má naozaj veľmi veľa potravín. Tichá prevádzka a minimalistické spracovanie sú však len začiatkom všetkých výhod, ktoré ponúka. Dynamické vnútorné chladenie je určené priamo pre vás. Jedná sa tak o najväčší a najúspornejší systém chladenia, ktorým disponuje. Okrem toho sa môžete tešiť na skvelý objem, ktorý je až 413 litrov. Mraznička ponúka 112 litrov a chladnička 301. Výška chladničky ja 201 centimetrov, vďaka čomu sa hodí skôr do domov, no určite sa vám zmestí aj do väčšieho bytu.

Pri chladničkách je veľmi dôležité, aby ste videli úplne na spodok a kraj, pretože sa viackrát stáva, že mnohí zabúdajú na niektoré potraviny, ktoré sú zatlačené dozadu. Práve chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AW41 vám ponúka prakticky organizovaný vnútrajšok, vďaka čomu v nej nájdete každú jednu vec, ktorú potrebujete. Nikdy sa nestane, že by ste v chladničke niečo nechali a našli to omnoho neskôr, pokazené. Chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AW41 vám ponúka niekoľko špeciálnych boxov, ktoré majú špeciálny systém. Ten vám udrží jedlo omnoho dlhšie čerstvejšie a chutnejšie. Police z bezpečnostného skla a priehradky sa dajú jednoducho vytiahnuť von a máte tak zaručené, že ich jednoducho vyčistíte a vrátite späť. Ukladajte tak potraviny omnoho jednoduchšie a bezproblémovejšie.

Chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AW41 spadá do tej najlepšej kategórie, ktorú vám môže elektrospotrebič ponúknuť. Je to energetická trieda A+++, čo značí až o 60% nižšiu spotrebu, ako iné chladničky triedy A. Za jeden rok tak dokážete ušetriť naozaj veľmi slušnú čiastku peňazí. Chladnička vie veľmi dobre ušetriť energiu najmä vďaka vnútorného ventilátoru, ktorý vám zaisťuje rýchlejšie chladenie vo všetkých úrovniach. Zaručuje vám takisto aj menšie kolísanie teplôt a tým pádom jej nerobí problém ani dlhšie otvorenie dvierok.

Keďže si chladnička s mrazničkou značky Bosch vie skvelo regulovať chladiaci výkon, samostatne si takisto nastaví a kontroluje teplotu. Vie to však robiť nielen chladnička, ale aj mraznička. To má za následok väčšiu úsporu energie a zbytočne sa tak neodvádza vlhkosť. Potraviny si tak udržia omnoho dlhšiu čerstvosť a trvanlivosť.

Pomocou systému LowFrost máte zaistené, že sa chladnička nenamrazuje a ak sa niečo také stane, robí si to sama. Pomalejšia tvorba námrazy tak uľahčuje prácu nielen vám, ale aj samostatnej chladničke. Moderné chladiace telesá sú upevnené po obvode, čo vám zaistí konštantnú teplotu v celom priestore chladničky aj mrazničky. Nemusíte sa tak báť, že by sa stalo, že by bolo navrchu omnoho chladnejšie a naspodku teplejšie.

Praktické funkcie, ktoré ponúka chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AW41 majú názov Super chladenie a super mrazenie. Vďaka týmto technológiám spustíte vždy proces, ktorý vám zaistí skvelé chladenie či mrazenie. Super chladenie spustíte jednoduchým stlačením gombíka. Teplota pri tejto funkcií klesne na 2 stupne Celzia a teplé potraviny sa tak rýchlo ochladí. Zabránite tak otepleniu iných potravín, ktoré sa v chladničke nachádzajú. Super mrazenie vám zas ponúka rovnakú funkciu, no pri mrazení.

Zaujímavou funkciou je funkcia s názvom Holiday, ktorú môžete využiť napríklad v prípadoch, keď idete na dovolenku a nemáte v chladničke značky Bosch skoro žiadne výrobky. Pomocou tejto technológie sa chladnička nastaví do stavu nízkeho odberu energie s teplotou 15 stupňov Celzia.

Osvetlenie v chladničke s mrazničkou Bosch KGE49AW41 je takisto veľmi úsporné. Rovnomerne umiestnené LED osvetlenie vám takisto zaisťuje aj to, že budete v chladničke veľmi dobre vidieť všetky potraviny. Vnútorný priestor chladničky je ozdobený kovovými prvkami. Otváranie je takisto zaručené vertikálnou rukoväťou. Okrem toho, dizajn chladničky je nadčasový a minimalistický. Biele prevedenie je zaujímavé a určite sa vám zapáči hneď na prvý pohľad. Takisto sa vám bude hodiť aj do každej jednej kuchyne, ktorá môže byť zariadená do rôznych štýlov.

Chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AW41 má aj varovný signál, ak sa náhodou nechajú otvorené dvierka a z chladničky uniká chlad. Na zvýšenú teplotu vnútorného priestoru chladničky tak budete vždy upozornení a nestane sa, že by ste mali otvorené dvierka niekoľko hodín. Mraziaca kapacita mrazničky Bosch KGE49AW41 je 15 kilogramov potravín na jeden deň. Pri poruche chladničky či mrazničky vám vydrží chlad celých 44 hodín.

Chladiaci priestor je prakticky rozdelený a vy si tak môžete všetky potraviny ukladať prehľadne bez toho, aby sa stalo, že by set niečo nemohli nájsť. Veľmi veľa častí si môžete sami výškovo nadstaviť sami a to bez väčších problémov. Chladnička Bosch KGE49AW41 obsahuje päť odkladacích plôch z bezpečnostného skla, výsuvnú plochu, špeciálny držiak na fľaše a štyri priehradky vo dverách.

Chladnička Bosch KGE49AW41 vám však ponúka aj 2 špeciálne boxy, ktoré majú vlnkovité dno. To zamedzuje kontaktu potravín s kondenzovanou vodou. Priehradka Crisper Box vám zas  uchová vašu zeleninu a ovocie naozaj čerstvé a pripravené kedykoľvek na jedenie. Neprídete o žiadne vitamíny. Stupeň vlhkosti, ktorý sa nachádza vo vnútri chladničky si môžete sami regulovať podľa druhu potravín. Nechýba ani priehradka Chiller Box, ktorá sa zas postará o skladovanie mäsa, rýb, syrov či údenín. Dokáže zamedziť prenášaniu vôní do okolia.

Chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AW41 má veľmi veľa príslušenstva, ktoré ocení naozaj každý. Mraziaci priestor je tak veľký, že do neho vložíte naozaj úplne všetko. Disponuje dvomi transparentnými mraziacimi boxami a jednou veľkou mraziacou priehradkou BigBox. Pri extra veľkom množstve potravín môžete hornú mraziacu priehradku vytiahnuť. Takisto sa vám budú páčiť určite aj výškovo nastaviteľné nožičky vpredu a koliečka vzadu, transportné úchytky, odtok odstátej vody či displej rámu.