Premýšľate nad kúpou novej chladničky a neviete, kde začať? Na začiatok je dôležité uvedomiť si, aké parametre od chladničky vyžadujete. Ide o výkon, spotrebu, veľkosť či dokonca dizajn. Následne si jednotlivé modely pozrite, porovnajte a z nich si jeden vyberte.

Mnohé chladničky ponúkajú zaujímavé úložné priestory, ktoré neprepúšťajú zápach, vďaka čomu si do tohto spotrebiču môžete uložiť úplne všetko, čo potrebujete. Dôležité pri výbere chladničky je aj to, do akej energetickej triedy sa zaraďuje. Tento fakt je veľmi dôležitý v tom prípade, ak chcete ušetriť svoje financie. Na začiatok možno do spotrebiču zainvestujete, no rozhodne sa vám to vráti.
Výhodou mnohých chladničiek je to, že patria práve do vysokých energetických tried, vďaka čomu spotrebujú len veľmi málo energie a vy tak ušetríte.

Chladnička je potrebným spotrebičom, ktorý by vám doma nemal chýbať. Nemáte tú svoju ešte vybranú alebo sa vám pokazila vy by ste potrebovali niečo nové? Je na čase, aby ste začali uvažovať, na ktorú stavíte. Kúpa chladničky je dôležitou vecou, ktorú spravíte, a preto by ste sa mali rozhodnúť správne.

Chladnička je základným pomocníkom, ktorý dokáže skvelo uchovávať všetky potraviny. Existuje niekoľko druhov chladničiek, z ktorých jeden je práve kombinácia chladničky a mrazničky. Kombinácia Beko RCSA 240M20W je skvelým výrobkom, na ktorý by ste mali staviť kvôli jeho skvelým funkciám.

Veľký objem

Čo všetko vám kombinácia značky Beko poskytuje? Prvou vecou je veľký objem, ktorý činí až 229 litrov. Tento objem sa delí na chladničku, ktorá má 142 litrov a mraziacu časť, ktorá má 87 litrov. Obe časti majú samostatné dvere s antibakteriálne upravením tesnením. Baktérií sa tak nemusíte vôbec báť. Spotrebič má rozmery 153 x 54 x 60 cm, čo znamená, že aj keď vám chladnička poskytuje veľký úložný priestor, jej rozmery nie sú príliš robustné a zmestí sa aj do menšej kuchyne, napríklad do bytu.

Voľne stojaca kombinácia Beko RCSA 240M20W sa hodí do stredne veľkých až veľkých rodín. Poskytuje totižto veľké množstvo priestoru, ktoré rozhodne využijete. Disponuje skvelou funkciou No Frost systém, vďaka čomu nenamŕza. Tým pádom nespotrebuje toľko energie a vy nemáte ďalšiu prácu navyše pri odmrazovaní.

LED osvetlenie v chladničke je špeciálne vytvorené tak, aby ste videli do úplne všetkých kútov svojej chladničky. Či už sa do nej pozeráte ráno alebo večer, vždy uvidíte všetky potraviny, ktoré ste si kúpili.

Dizajn

Aj napriek tomu, že sa dvere chladničky originálne otvárajú doprava, dá sa tento smer zmeniť. Táto skvelá chladnička poskytuje biely dizajn, ktorý sa hodí do každej jednej miestnosti. Okrem toho, že vyzerá minimalisticky, vyzerá jednoducho a dobre. Či už máte kuchyňu zariadenú v minimalistickom alebo bohémskom štýle, všetko je na vás.

Na dverách z vnútornej strany nechýba miesto na fľaše či na krabice od džúsu alebo mlieka. Fľaše tak nemusíte ukladať horizontálne a vyhnete sa zbytočnému riziku vyliatia tekutiny. Na vrchnej časti nájdete priestor na vajíčka.

Nízka spotreba a tichý chod

Kombinovaná chladnička Beko RCSA 240M20W patrí medzi spotrebiče, ktoré sú neustále v prevádzke. Preto je kladený dôraz na energetickú triedu a spotrebu. Pri chladničke Beko RCSA 240M20W sa nemusíte vysokej spotreby báť. Radí sa totižto do energetickej triedy A+. Prevádzka chladničky je tichá a pri chladení sa hlučnosť pohybuje okolo 40 dB. Môžete pri nej totižto pozerať televíziu alebo konverzovať s ľuďmi, ktorí prišli na návštevu. Rovnako si užijete aj príjemné tiché večere s rodinou.

Vaše potraviny si v kombinácií chladničky a mrazničky môžete uložiť do niekoľkých poličiek a zásuviek. Jednoducho sa tak v chladničke vyznáte a nemáte žiaden problém pri následnom vyberaní. Klimatická trieda spotrebiča je SN-ST a prístroj tak môže pracovať v teplotách od 10 do 38 stupňov Celzia.

Akumulačná doba a rýchlosť mrazenia

Akumulačná doba je 16 hodín, vďaka čomu sa aj pri poruche udržia potraviny v chlade. Nemusíte sa tak o ne vôbec báť. Nakúpili ste toho veľa a potrebujete potraviny zamraziť alebo rýchlo schladiť? Mraznička je behom 24 hodín schopná zamraziť až 3,5 kilogramu čerstvých potravín, vďaka čomu môžete robiť aj nárazové a väčšie nákupy. Inak je mraziaca časť vybavená tromi plastovými zásuvkami, vďaka čomu sa dá všetko mrazené dobre prehľadne uložiť. Nebudete mať pri vyberaní problém.

O značke

Na koniec by sme vám radi predstavili značku Beko. Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia automatické práčky, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie automatické práčky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou automatických práčok značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo podobných spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať.