Chladničky sú spotrebiče, ktoré patria medzi staršie vynálezy techniky, na ktoré by ste mali určite staviť. Dokážu vám totižto skvelo zachladiť nápoje vo veľmi teplom počasí. Rovnako vám ponúkajú aj skladovanie potravín. Asi len málokto si vie predstaviť život bez chladničiek. Mnohí nakupujú aj na niekoľko dní, týždňov dopredu, a práve to je dôvod, prečo potrebujú kvalitnú chladničku, ktorá sa dokáže postarať o potraviny, ovocie, zeleninu alebo nejaké nápoje. Kvalitná chladnička sa dneska nachádza na trhu veľmi ťažko, no ide to.
Mnohé chladničky ponúkajú zaujímavé úložné priestory, ktoré neprepúšťajú zápach, vďaka čomu si do tohto spotrebiču môžete uložiť úplne všetko, čo potrebujete. Dôležité pri výbere chladničky je aj to, do akej energetickej triedy sa zaraďuje. Tento fakt je veľmi dôležitý v tom prípade, ak chcete ušetriť svoje financie. Na začiatok možno do spotrebiču zainvestujete, no rozhodne sa vám to vráti.
Výhodou mnohých chladničiek je to, že patria práve do vysokých energetických tried, vďaka čomu spotrebujú len veľmi málo energie a vy tak ušetríte.

Chladnička je potrebným spotrebičom, ktorý by vám doma nemal chýbať. Nemáte tú svoju ešte vybranú alebo sa vám pokazila vy by ste potrebovali niečo nové? Je na čase, aby ste začali uvažovať, na ktorú stavíte. Kúpa chladničky je dôležitou vecou, ktorú spravíte, a preto by ste sa mali rozhodnúť správne.

Chladnička je základným pomocníkom, ktorý dokáže skvelo uchovávať všetky potraviny. Existuje niekoľko druhov chladničiek, z ktorých jeden je práve kombinácia chladničky a mrazničky. Kombinácia Bosch KGN39AI45 je skvelým výrobkom, na ktorý by ste mali staviť kvôli jeho skvelým funkciám.

Prečo si vybrať kombináciu?

Na začiatok by bolo vhodné povedať, prečo by ste mali práve vy staviť na kombináciu chladničky s mrazničkou. Mnohí ľudia tento typ spotrebiča nechcú, pretože si myslia, že budú mať malú chladničku, do ktorej nič nezmestia alebo malú mrazničku, ktorá nebude postačujúca. Nie je to však pravda. Napríklad kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCNA 306 E2S, o ktorej dnes píšeme, má objem chladničky 215 litrov a objem mrazničky 69 litrov. Je to naozaj postačujúci objem a veľkosť pre stredne veľké rodiny, ktoré majú dosť veľa potravín.
Druhým dôvodom, prečo by ste mali staviť na kombináciu dvoch spotrebičov je úspora miesta. Mnohí ľudia, ktorí žijú v byte a potrebujú ušetriť miesto, siahajú práve po takomto spotrebiči.
Ďalšou výhodou je aj to, že máte všetky dôležité veci po ruke a nemusíte behať z miesta na miesto. Či už budete pracovať s chladenými alebo mrazenými potravinami, netreba chodiť z miestnosti, kde máte mrazničku do kuchyne, kde je chladnička a naopak.
Okrem týchto spomínaných výhod má kombinácia chladničky a mrazničky ďalších veľmi veľa výhod, o ktorých by ste mali určite vedieť.

Vhodná aj pre najnáročnejších používateľov

Dnes sa už žiadna domácnosť bez chladničky nezaobíde. Je preto potrebné vybrať si presne takú, ktorá sa bude hodiť do vašej rodiny. Práve kombinácia chladničky a mrazničky Beko BCNA 306 E2S bude dokonale slúžiť aj najnáročnejším užívateľom.

Tento model bol totižto navrhnutý tak, aby splniť úplne všetky požiadavky, ktoré mu zadáte. Okrem rovnomerného chladenia vám ponúka taktiež technológiu Neo Frost, ktorá zabraňuje vysúšaniu potravín. Určite si zamilujete aj rýchly proces mrazenia, ktorý neničí štruktúru potravín.

Tichý chod

Chladnička Beko BCNA 306 E2S vás nebude vyrušovať pri nijakej aktivite, ktorú budete robiť. Či už budete spať v jej blízkosti, pozerať televíziu alebo sa len rozprávať pri káve, jej chod vám vadiť nebude. Hlučnosť tohto modelu je len 40 dB, vďaka čomu sa radí medzi veľmi tiché spotrebiče.

Žiadne odmrazovanie

Robila vám vždy veľký problém námraza? Tá okrem toho, že nevyzerá dobre na chladničke, taktiež spotrebuje omnoho viac energie. Práve preto je skvelá technológia No Frost, ktorou dnes disponujú snáď všetky chladničky a mrazničky. Táto technológia sa totižto postará o to, aby chladnička a mraznička nenamŕzali.

Dva nezávislé chladiace okruhy v kombinácií s dvomi ventilátormi udržujú v chladničke studený a vlhký vzduch, ktorý je vhodný pre udržanie čerstvosti uloženého jedla. Zároveň sa postará aj o hlboké mrazenie so suchým vzduchom v mrazničke. Obe časti spotrebiča tak zaistia tie najvhodnejšie podmienky pre skladovanie vašich potravín a to stále bez nutnosti odmrazovania.

Modré svetlo

Model Beko BCNA 306 E2S je vybavený technológiou Active Fresh Blue Light. Táto technológia modrého svetla predlžuje skladovaciu dobu čerstvého ovocia a zeleniny. Taktiež im pomáha uchovávať ich prirodzenú chuť, farbu a výživové hodnoty.

Vďaka modrému svetli sa na potravine nevytvorí pleseň a zároveň je podporovaný aj proces fotosyntézy. Vaše potraviny tak zostávajú skvelé a čerstvé po celú dobu skladovania.

Dizajn

Dizajn chladničky je veľmi dôležitý, pretože chladnička je spotrebičom, ktorý je veľký a každý si ho hneď všimne. Dotvára vzhľad kuchyne, a preto sa tam musí hodiť. Biele prevedenie chladničky Beko BCNA 306 E2S je naozaj štýlové a moderné.

Veľkou výhodou tohto prevedenia je najmä to, že na ňom neostávajú skoro žiadne nečistoty. Narozdiel od nerezového prevedenia chladničiek je biela farba veľmi jednoducho umývateľná. Okrem toho ju nemusíte čistiť tak často, pretože na nej neostávajú odtlačky prstov. Vaše dvere chladničky a celkový dizajn tak skvelo odolávajú vonkajším vplyvom.

Mrazenie

Aj mrazené potraviny môžu vyzerať ako čerstvé a to všetko vďaka chladničke s mrazničkou Beko BCNA 306 E2S. Ventilátor v priehradkách Fast Freeze zamrazí potraviny až o 10 % rýchlejšie, pretože neprichádza k výraznej zmene kryštalickej mriežky potravín. Po rozmrazení sa suroviny chovajú ako úplne čerstvé.

Zníženie spotreby

Ak chladničku neotvoríte viac ako šesť hodín, automaticky sa zníži spotreba energie. Inteligentná voliteľná funkcia Eco vám tak

Veľký objem

Kombinácia chladničky a mrazničky Beko BCNA 306 E2S vám poskytuje celkový objem neuveriteľných 284 litrov. Ten sa delí na 216 litrov v chladiacej časti a 69 v mraziacej. Poskytuje vám tak dostatok miesta na všetky vaše potraviny, ktoré potrebujete zachladiť či zamraziť.

Model Beko BCNA 306 E2S vám ponúka štyri priehľadné police, veľkú zásuvku na ovocie a zeleninu a taktiež držiak na fľaše vína. Vo dverách nájdete štyri výškovo nastaviteľné priehradky, do ktorých sa pohodlne vojdú krabice s mliekom alebo džúsom.

Mraznička vám zas ponúka tri priestranné zásuvky pre uskladnenie aj väčších kusov potravín. Model spadá do energetickej triedy A+, vďaka čomu šetrí dostatok energie a nízku náročnosť.

Nechýba ani premium LED svetlo, ktoré rovnomerne a neoslnivo poskytuje svetlo v celom interiéri chladničky. Toto LED svetlo nezohrieva vnútorný priestor chladničky, takže nebude robiť zbytočné problémy pri chladení.

O značke

Na koniec by sme vám radi predstavili značku Beko. Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia automatické práčky, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie automatické práčky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou automatických práčok značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo podobných spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať.