Prichádza leto a s ním aj veľmi teplé obdobie, ktoré je u nás čoraz teplejšie a teplejšie. Teploty sa šplhajú na nepekné čísla a vy už nevydržíte s ventilátorom? Niet sa ani čomu čudovať. Ventilátor je možno skvelá a omnoho lacnejšia voľba, no určite vám nespraví presne takú istú službu, ako napríklad klimatizácia, ktorá dokáže ochladiť celý váš dom alebo minimálne aspoň jednu izbu. V dnešnej dobe sa v domoch asi len tak neochladíme a namiesto toho, aby ste neustále boli vo vode a ochladzovali sa tam, by sme mali staviť na nejakú klimatizáciu, ktorá sa dnes predáva už veľmi jednoducho a nájdete ju takmer v každom jednom obchode. Dnes totižto nejde o klimatizácie, ktoré sa montujú rovno do domov, ale o klimatizácie, ktoré si jednoducho, ako nejaký ventilátor, postavíte do izby a pekne vám ochladí úplne každú miestnosť, do ktorej ho postavíte. Nemáte tak žiadne problém, ktorý by ste inak mohli mať s inou, väčšou klimatizáciou.

Prenosné klimatizácie, ktoré vyzerajú veľmi podobne ako nejaké menšie ventilátory alebo ohrevné spotrebiče, sú dnes už úplne normálnou vecou, ktorú nájdete v domácnostiach. Majú skvelé ceny, skvelý výkon a veľmi jednoducho si ich môžete zakúpiť aj vy a mať tak príjemný studený vzduch. Vysoké teploty nie sú dobré nielen na pocit, ale takisto aj pre celé telo. Náš organizmus nie je zvyknutý na vysoké teploty, ktoré k nám pomaly prichádzajú, a preto je klimatizácia riešením, pre ktoré sa rozhodlo čoraz viac a viac rodín. Príjemný, nie príliš studený, ale mierne chladný vzduch je niečo, čo by ste mohli mať doma aj vy a to za príjemnú cenu, za ktorú sa dnes väčšina týchto prístrojov predáva.

Značka Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče a nie je asi človek, ktorý by ju nepoznal alebo na našom trhu ešte nevidel. Jej výrobky sú kvalitné, štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem klimatizácií sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, rúr alebo aj práčok. Všetky tieto výrobky vyrába švédska značka Electrolux s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov a niet sa ani čomu čudovať. Spotrebiče, ktoré vyrába, a ktoré si zákazníci veľmi radi kupujú, vydržia veľmi dlho a ich výkon je viac ako uspokojivý. Práve preto by ste aj vy mali staviť na klimatizáciu Electrolux EXP34U338HW, ktorá vás nadchne svojím jednoduchým dizajnom a perfektným výkonom.

Klimatizácia je dnes už pomocníkom v mnohých rodinách. Nenachádza s len v hoteloch, kanceláriách či v nemocniciach, ale takisto aj v domácnostiach, ktoré chcú aspoň trochu komfortu počas teplých letných mesiacov. Malé domácnosti si nemôžu dovoliť veľké klimatizácie, ktoré nielen že sú drahé, ale takisto pokazia celý vonkajší výzor domu. Ak ani vy nechcete kupovať veľkú klimatizáciu a radšej by ste chceli niečo, čo vám spríjemní teplé mesiace, mali by ste staviť aj vy na klimatizáciu Electrolux EXP34U338HW , ktorá sa veľmi jednoducho zmestí aj do menších priestorov, vyzerá štýlovo a jednoducho sa ovláda. Prijateľná cena, pekný dizajn a jednoduché ovládanie je niečo, čo v sebe táto klimatizácia kombinuje.

Ak sa obávate vysokých nákladov, pri klimatizácií Electrolux EXP34U338HW  sa toho báť nemusíte, pretože má úspornú energetickú triedu A, vďaka čomu ušetrí omnoho viac energie, ako by ste si mysleli. Klimatizácia vám dokáže zaistiť maximálny komfort vďaka kapacite chladenia 3,4 kW a vďaka ohrevu 2,6 kW. A prečo hovoríme o ohreve? Je to kvôli tomu, že klimatizáciu Electrolux EXP34U338HW  môžete použiť nielen na chladenie, ale takisto aj na ohrievanie počas nízkych teplôt. Treťou funkciou, ktorú vám klimatizácia ponúka je aj odvlhčovacia funkcia, vďaka čomu sa môžete zbaviť veľkého problému v domácnosti.

Načerpajte počas teplých letných dní doma energiu vďaka chladnejšiemu vzduchu, ktorý vám zabezpečí Electrolux EXP34U338HW. Svieži vzduch bez veľkej spotreby energetickej energie vám zaručí práve klimatizácie značky Elecotrlux. Jednotku Chill Fles Pro jednoducho premiestnite presne tak, kam potrebujete pomocou postranných držadiel a praktických koliesok, vďaka čomu nezničí žiadnu podlahu.

Pre to najlepšie pohodlie aj počas dňa a takisto aj počas noci vám klimatizácia Electrolux EXP34U338HW ponúka prehľadný LED displej, ktorý má až 5 možností a to auto, chladenie, ohrievanie, sušenie alebo vetranie. Pritom si môžete nastaviť vy sami teplotu v rozmedzí od 17 do 30 stupňov Celzia. Príjemného pohodlia sa nemusíte vzdať ani počas noci, pretože vám klimatizácia ponúka tichý režim s názvom “sleep mode”, ktorý vás svojou prevádzkou nebude vôbec rušiť a vy sa v pokoji vyspíte. Jednotlivé funkcie si môžete zapnúť a nastaviť si aj časovať, prostredníctvom ktorého potom môže klimatizácia kedykoľvek automaticky vypnúť.

Súčasťou balenia klimatizácie je diaľkové ovládanie s batériou, nastaviteľná okenná sada, výfukový hadica a sada šróbov. Návod vám postačí na jednoduchú inštaláciu a pustenie prevádzky. Vo vnútri sady sa takisto nachádza aj prachový filter, ktorý je nutné vyčistiť hneď, ako sa ukáže svetelný indikátor.