V našich končinách je každým rokom stále teplejšie a teplejšie. Vysoké teploty sú veľkým problémom pre mnohých ľudí, ktorým je zle, neustále sa potia a potrebujú chlad. Ventilátory v takomto teple niekedy nie sú práve tým najlepším, pretože rozvíriť vzduch nedokážu a nevedia tak poskytnúť naozaj dostatočný chlad. V minulosti mnohí odsudzovali klimatizácie. Hovorili, že z nich ľudia majú len choroby, oslabenú imunitu alebo dokonca aj alergie. Pravdou však je, že práve klimatizácie dokážu v takomto teple skutočne pomôcť. ak neviete, ako ďalej v tomto teple, takýto prístroj vám ako jediný pomôže. Technológie neustále napredujú a ponúkajú vám to najlepšie, čo budete potrebovať. Aj klimatizácie vám dnes ponúkajú omnoho lepšie výsledky a takisto dopad na zdravie ako tie, ktoré tu boli v minulosti. Výhodou tohto všetkého je aj to, že si nemusíte montovať obrovské klimatizácie na dom, ktoré vám budú len príťažou a na dome nebudú dobre vyzerať. Dnes nájdete na trhu kvalitné a veľmi dobré klimatizácie, ktoré môžete prenášať z miesta na miesto, nikde vám nebudú zavadzať a poskytnú vám omnoho viac funkcií, ako by ste na začiatku čakali. Kvalitné klimatizácie vám dokážu totižto vo vysokých teplotách pomôcť ochladiť sa a v mínusových teplotách zas teplý vzduch, pri ktorom sa príjemne ohrejete počas chladných zimných mesiacov.

Viete však, čo je najdôležitejšie? Vybrať si tú najlepšiu klimatizáciu, ktorá vám naozaj pomôže. Prvou zásadou pri nákupe je to, aby ste si pozreli trh a našli na ňom tú najlepšiu klimatizáciu, ktorá vám bude vyhovovať. Nakúpte u odborníka na klimatizácie či na e-shope, kde nájdete naozaj kvalitné výrobky a nielen to. Takisto aj kvalitné servis. Kvalitné klimatizácie si tak môžete pozrieť nielen na internete, ale aj v špecializovaných predajniach, kde nájdete tie najlepšie. Nesmiete zabúdať ani na výkon! Práve dobre výkonná klimatizácia vám dokáže poskytnúť príjemné ochladenie počas tropických dní, ktoré máme už aj my tu na našom území. Výhodou dnešných klimatizácií je najmä to, že aj malé produkty dokážu perfektne vychladiť veľké priestory, ktoré máte buď doma alebo v pracovni. S výkonom sa mnohokrát spája aj spotreba a tá by nemala byť vysoká, aby ste neutratili príliš veľké čiastky pri platení účtov za energie. Staršie modely sú samozrejme vyššie nákladové a naopak tie novšie menej. Radšej investujte na začiatku a potom ušetrite ako naopak, čo by bolo omnoho nákladnejšie. Spomeňme si ešte choroby s klimatizáciou. Tie sa spájajú s výrobkom len vtedy, keď je zanedbávaná. Mali by ste teda staviť na pravidelnú údržbu klimatizačných jednotiek, aby ste sa vyhli vírusom a baktériám.

Známa značka Electrolux už veľmi dlho predáva kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy ich nebudete chcieť zameniť. Táto švédska značka sa na našom trhu objavila už pred dlhými rokmi, no stále patrí medzi tie najlepšie, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Mnohí spotrebitelia stavia práve na túto značku vďaka kvalitným spotrebičom, skvelým recenziám a jednoduchému ovládaniu v kombinácií s kvalitnými funkciami. Toto všetko a omnoho viac tak nájdete v jednom výrobku, ako napríklad v klimatizácií. Práve klimatizácie vyrába Electrolux naozaj veľmi kvalitné a dobré, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste po kúpe niečo ľutovali. Všetko toto a omnoho viac získate v jednom výrobku, ktorý vám dnes aj predstavíme. Je ním klimatizácia Electrolux EXP34U338CW, ktorá vás prekvapí hneď niekoľkými prednosťami.

Stačil vám jeden jediný tropický deň počas leta a túžite, aby konečne skončilo celé letné obdobie a vy ste prešli do príjemnej jesene? Ľudia, ktorí žijú v bytoch, tesne pod strechou alebo majú okná orientované na juh alebo západ, to majú omnoho ťažšie, ako niekto iný. Teplo v noci alebo počas dňa môže byť pre mnoho ľudí a nielen pre nich, ale aj pre domácich maznáčikov, neznesiteľné. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre vás tip na spotrebič a skvelú klimatizáciu, ktorá vám pomôže v ťažkých horúcich dňoch. Vy si ich príjemne užijete a môžete robiť všetko to, čo doteraz. Bez problémov sa môžete sústrediť na prácu, variť, cvičiť alebo robiť niečo, čo máte radi. Nemusíte pri tom ani stráviť každú hodinu niekoľko minút v studenej sprche. Kúpte si aj vy tú najlepšiu klimatizáciu v šedo bielom prevedení Electrolux EXP34U338CW, ktorá okrem toho, že skvelo vyzerá, vám ponúka aj perfektný výkon a všetko, čo budete potrebovať.

Výhod klimatizácií je naozaj mnoho a aj klimatizácia Electrolux EXP34U338CW vám ich všetky ponúka. Je to prídavná funkcia ako odvlhčovanie. Klimatizácie udržiavajú vlhkosť na úrovni od 40 – 60 %, čo pôsobí pozitívne na ľudí s alergiami, čo zabraňuje zvýšenej tvorbe prachu a plesní. Takisto je dôležité aj kombinovanie klimatizovania a vetrania. Vetranie je veľmi dôležité aj v tom prípade, keď si priestory chladíte. Nové klimatizácie možno skombinovať s vetraním. Klasické vetranie je v dnešnej dobe izolovaných budov stále dôležitejšie a prívod čerstvého vzduchu do miestnosti umožní predísť syndrómu „chorých budov“. No a samozrejme nesmie chýbať ani filtrácia. Moderné klimatizácie majú moderné filtre. Základom všetkých klimatizácií sú prachové filtre, ktoré čistia vzduch od najväčších nečistôt a dajú sa očistiť pod tečúcou vodou. V závislosti od modelu a značky klimatizácie filtre dokážu odstraňovať jemný prach a peľ, baktérie, vírusy, pachy, ale aj mikróby a dym. A to je len naozaj začiatok toho, čo vám všetko klimatizácia  Electrolux EXP34U338CW ponúka. Za skvelú cenu si tak kúpite úplne ten najlepší výrobok, ktorý potrebujete doma v teplých dňoch a vo vysokých horúčavách.

Potrebujete sa spoľahnúť na nejaký spotrebič, ktorý by vám mal zadovážiť príjemný chlad počas teplých dní? Stavte na prevádzku klimatizácie Electrolux EXP34U338CW, ktorou si nespálite celú svoju výplatu. Je totižto veľmi úsporná a patrí do energetickej triedy A. To znamená, že spotrebuje minimálne množstvo elektrickej energie. Klimatizácia sa tak postará o váš maximálny komfort kedykoľvek budete potrebovať a to bez žiadnych problémov. V kapacite chladenia 3,4 kW a väčšiemu toku vzduchu v miestnosti máte príjemný chlad v každej jednej miestnosti. Okrem toho vám klimatizácia Electrolux EXP34U338CW ponúka aj viac sviežeho vzduchu zásluhou odvlhčovacej funkcie.

Dobite sa energiou aj behom letných dní v pohodlia vášho domova. Doprajte si čistý a svieži vzduch kdekoľvek potrebujete. Klimatizačná jednotka Chill Flex Pro jednoducho prenesiete pomocou postranných držadiel a praktických koliečok, ktoré nepoškodia podlahu. Jednoducho tak prenášate klimatizáciu z miesta na miesto a máte tak zaistený príjemný vzduch úplne všade. Výhodou je, že má nízku hlučnosť, a tak vás nebude rušiť ani pri pozeraní televízie, čítaní kníh alebo práci.

Aby ste sa cítili skvelo vo dne aj v noci, použite na nastavenie klimatizácie Electrolux EXP34U338CW LED displej, ktorý je prehľadný a nájdete na ňom úplne všetko. K dispozícií máte štyri módy prevádzky ako auto, chladenie, vysušenie a vetrák. V noci určite oceníte aj tichý režim, známy pod názvom sleep mode, ktorý nebude rušiť ani vás pokojný spánok. Bude sa vám tak v príjemne vychladenej izbe spať omnoho lepšie. Klimatizáciu Electrolux EXP34U338CW si môžete spustiť len na určitú dobu prostredníctvom časovača a po uplynutí nastavenej doby sa spotrebič automaticky vypne.

V balení nájdete takisto aj diaľkové ovládanie a výfukovú hadicu. Podľa návodu tak jednoducho zapojíte klimatizáciu Electrolux EXP34U338CW do prevádzky. Súčasťou tohto spotrebiču je takisto aj antibakteriálny filter. Na jeho čistenie vás zas upozorní svetelný indikátor.