Letné mesiace prinášajú naozaj veľmi veľké teplá, ktoré sa niekedy nedajú zniesť. Radi sa v tomto období schladíte, no nestačí vám ventilátor? V mnohých obchodných centrách či nejakých kanceláriách sa nachádzajú profesionálne klimatizácie, ktoré vás skvelo ochladia a budete sa cítiť dobre. Doma by ste mohli mať takisto klimatizáciu za skvelú cenu.

Uvažovali ste niekedy nad tým, že by ste si zakúpili domov klimatizáciu? Určite by ste nad tým mali začať rozmýšľať, pretože niekedy ventilátory nie sú riešením a omnoho lepšie výsledky získate práve klimatizáciou. Dokonca to nie je vôbec tak drahé, ako si myslíte a nevyzerá to tak zle, ako niekedy v minulosti.

Osviežte sa príjemnou klimatizáciou od značky Electrolux – EXP12HN1W6. Táto klimatizácia vyzerá veľmi minimalisticky, štýlovo a vyzerá skvelo. Kvôli priemernej teplote, ktorá sa každým rokom neustále zvyšuje je niekedy ventilátor alebo klimatizácia nevyhnutná. Nevýhodou ventilátorov je to, že studený vzduch produkujú len na malom mieste. Ten sa nedostáva nikam inam a mnohým ľuďom vzduch z ventilátorov vadí, pretože im fúka rovno do tváre alebo očí. Stavte aj vy na klimatizáciu Electrolux EXP12HN1W6 a každé leto vám bude veľmi príjemne.

Nepríjemné prehriatie ľudského organizmu je nežiadúce a veľmi časté. S prenosnou klimatizáciou Electrolux EXP12HN1W6 v bielej farbe a minimalistickom dizajne si jednoducho zaistíte skvelý, studený vzduch vo vašom byte, dome alebo vo vašej miestnosti. Nebudete sa musieť báť už nikdy horúcich tropických dní, ktoré nejdú len tak vydržať. Komfort sviežeho a studeného vzduchu si užijete aj počas parných dní.

Predstavte si, že sa z práce vraciate do svojho bytu, kde je príjemne, chladno a sviežo. No nie je to skvelý pocit? S ovládacou jednotkou ControlBox, ktorú vám ponúka aj klimatizácia Electrolux EXP12HN1W6 to nie je len sen, ale skutočnosť! Svoju kompaktnú klimatizáciu môžete diaľkovo ovládať pomocou aplikácie, ktorú máte s ňou prepojenú. Nastavíte si na diaľku ideálnu teplotu, ktorú by ste chceli mať doma. Všetko, čo k tomu potrebujete je len smartfón s operačným systémom iOS alebo Android.

Klimatizácia Electrolux EXP12HN1W6 je vhodná do každej domácnosti, či už bývate vo veľkom dome alebo v menšom byte. Získate perfektné osvieženie a to za pomoci štýlovej, minimalistickej a ľahkej klimatizácie, ktorú jednoducho prenášate z miesta na miesto. Kdekoľvek chcete, aby ste mali svieži vzduch, položíte ju tam a je hotovo! Studený vzduch sa bude šíriť po celom byte a dome.

Vďaka tejto perfektnej klimatizácií od značky Electrolux získate dokonalé osvieženie najmä tam, kde je najväčší problém s teplotou a inštaláciou chladiacej jednotky, ktorá je klasická a bola vždy obľúbená medzi ľuďmi. Ideálna je táto klimatizácia preto do podkrovných bytov, domácností s malými deťmi alebo pre seniorov, ktorí si môžu jednoducho nastaviť klimatizáciu. Klimatizáciu môžete umiestniť aj tam, kde je vždy veľmi vysoká teplota počas leta.

Určite sa vám bude páčiť aj energetická trieda klimatizácie Electrolux EXP12HN1W6. Tá sa radí do triedy A. Skvelo vám preto ušetrí aj energie a nemusíte sa báť, že by ste platili niečo navyše. Klimatizácia vychladí miestnosť až do 120 m3.

Automatický režim, ktorý udrží príjemnú teplotu je výhoda. Nebude vám tak zbytočne skákať teplota z vyššej na nižšiu. Po náročnom teplom dni sa môžete tešiť domov, až sa ochladíte a zrelaxujete sa. Pripravte si svoju klimatizáciu už dopredu, aby ste nemuseli potom dlho čakať, kým sa byt vychladí. Pomocou plne automatického režimu s časovačom na 24 hodín si môžete nastaviť chladenie tak, aby ste mali miestnosti pripravenú napríklad pri príchode práce.

Zaujímavá je aj funkcia Follow me, ktorý automaticky udrží predom nastavenú teplotu. Určite oceníte aj funkciu spánková režim, s ktorou zaistíte optimálnu teplotu v spálni. Ovládanie klimatizácie je jednoduché a plne vám k tomu pomôže aj ovládač s displejom. Na tom si jednoducho nájdete všetko, čo potrebujete vedieť.

Bojíte sa vlhkého vzduchu? Je to to najmenej! Viac sviežosti prichádza aj s odvhlčovaním. Pohoda vašej domácnosti tak nikdy nebude chýbať. Táto klimatizácia má dvojité vrstvy filtrov a je vybavená odvlhčovačovam, vďaka ktorému bude vzduch v miestnosti ešte viac svieži. Nemusíte preto riešiť vlhkosť, ktorá sa môže vyskytnúť. Zvoliť môžete jednoducho režim Auto, Chladenie, Sušenie, Vetranie alebo Ohrievanie a to všetko v troch rýchlostiach. Za jeden výrobok, ktorý si kúpite tak máte omnoho viac funkcií. Nechýba ani funkcia automatického vypnutia.

Klimatizácia Electrolux EXP12HN1W6 je vždy tam, kde ju potrebujete aj vďaka tomu, že sa dá jednoducho prenášať z miesta na miesto. Nová technológia chladenia vie veľmi dobre pracovať účinnejšie pri veľmi nízkej hlučnosti. Ani pri spánku vás nebude rušiť.