V horúcich dňoch, kedy teploty dosahujú veľmi vysoké čísla by ste mali staviť na klimatizácie, ktoré vás perfektne ochladia a budete sa cítiť pri nich príjemne. Staré dobré ventilátory síce môžu byť pre vás menej nákladné a možno si poviete, že aj zdravšie, no nikdy nie je nad dobre vychladenú miestnosť, v ktorej sa zrelaxujete po celom úmornom dni v práci.

Nebavia vás už vysoké teploty a brali by ste radšej chladnejšiu jeseň? Nebojte sa! Máme pre vás riešenie, ktoré si zamilujete. Majte za oknom slnečný deň, ktorý je omnoho dlhší ako depresívne jesenné krátke dni. Klimatizácie sú dnes veľkým pomocníkom v každom jednom modernom rodinnom dome. Zaobstarajte si aj vy jednu, vďaka ktorej budete mať vždy vo vnútri príjemnú teplotu.

Značka Electrolux sa už roky zameriava na kvalitné elektrospotrebiče do vašich domácností. Prináša vždy inovatívne technológie, ktoré sú o krok vpred pred ostatnými značkami. Stavte aj vy na najlepšiu značku, ktorá má tisícky spokojných zákazníkov po celom svete. Vyskúšajte aj vy klimatizáciu Electrolux EXP11CKEWI, ktorá je najlepšou na trhu.

Bavte sa, relaxujte a zažívajte tie najlepšie situácie, ktoré budete prežívať v chladnom a sviežom vzduchu. Zaistite si doma prostredie, v ktorom si bezstarostne užijete tie najlepšie hodiny relaxu, oddychu a zábavy. Okrem chladného a sviežeho vzduchu si môžete byť istí aj tým, že vám klimatizácia značky Electrolux odsaje zbytočnú vlhkosť.

Mobilná klimatizácia Electrolux EXP11CKEWI bude vašim ideálnym spoločníkom nielen v lete, ale aj v zime. Do každej rodiny bude tak tento výrobok vhodný a nikdy vás nesklame. Nebudete mať nikdy problém s inštaláciou. je navrhnutá v elegantnom dizajne, ktorá kombinuje čisté línie s dômyselnou funkciou jednoducho čitateľného LED displeja. Ak máte niekedy problém čítať nejaké menšie písmená na displeji, odteraz to tak nebude. Všetko budete jednoducho vidieť. Táto klimatizácia vám tak jednoducho zapadne do akejkoľvek domácnosti. Dokonca aj do tej modernej, v ktorej máte len samé najnovšie výrobky.

Klimatizácia Electrolux EXP11CKEWI vám vytvorí príjemné pohodlie, ktoré si budete skvelo užívať. Buďte plní pozitívnej energie vo vysokých teplách. Vysoký výkon chladenia vám bez obáv vychladí veľkú miestnosť. Naviac vďaka novej technológií vám táto klimatizácia skvelo pracuje aj pri nízkej spotrebe energie. Nikdy tak nebudete platiť vysoké účty za elektrinu. Chladenie si sami môžete nastaviť v troch stupňoch intenzity podľa vašich potrieb. Vďaka funkcií časovača s 24 hodinovým cyklom budete cítiť príjemné chladenie počas celého dňa i noci.

Pohoda v domácnosti začína až vtedy, keď zistíte, že máte príjemné okolie. Vďaka klimatizácií Electrolux EXP11CKEWI budete mať vždy príjemnú teplotu tam, kde potrebujete. Okrem toho, že sa vám klimatizácia značky Electrolux postará o to, aby ste mali chlad či teplo vo vnútri, zbaví vás aj prebytočnej vlhkosti, ktorá by mohla narúšať váš pokoj a neskôr ničiť aj iné veci v dome či byte. Kombinácia režimu chladenia spoločne s funkciou odvlhčovania sa vám bude určite páčiť. Dýchanie čerstvého vzduchu nebolo nikdy lepšie. Pokročilý filtračný systém zachytáva poletujúce častice v miestnosti. K dispozícií máte aj funkciu spánku, ktorá vám vypočíta tú najlepšiu teplotu na spanie, aby ste sa aj počas noci cítili príjemne.

Máte radi chladnejšie miestnosti, ako ostatní? Je len na vás, kam si svoju klimatizáciu vezmete a kde vám bude chladiť miestnosť. Užívajte si tak vlastnú klimatizáciu, kde potrebujete len vy. Výhodou je tak perfektná mobilita, ktorú vám Electrolux ponúka. Spotrebič sa jednoducho prenáša, pretože je ľahký a takisto je ak prakticky vybavený držadlom, ktoré sa nachádza navrchu. Chyťte si svoju klimatizáciu a vezmite si ju kam potrebujete. Kompaktná veľkosť a jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača s displejom si zamilujete. Sú to dve najväčšie výhody, ktoré klimatizácia Electrolux EXP11CKEWI ponúka.

Okrem tohto všetkého sa vám bude klimatizácia páčiť aj vďaka bielej, minimalistickej farbe a jemnými čierno-sivými detailami, ktoré má. Spotrebič sa radí do energetickej triedy A, vďaka čomu si môžete byť istí, že vždy vám spotrebič skvelo zaistí nízku spotrebu a nikdy sa vám nedostane vysoký účet, ktorý musíte zaplatiť.

Klimatizácia Electrolux EXP11CKEWI je vhodná aj na používanie počas noci. Má na to špeciálny režim, vďaka ktorému vždy budete vedieť, či máte dostatočne vychladenú miestnosť na spánok. Okrem toho je elektrospotrebič veľmi tichý a nebude vás vyrušovať. Stále ste sa nerozhodli? Určite vás presvedčí nízka hmotnosť, vďaka ktorej sa klimatizácia skvelo prenáša!