Milujete kávu a radi si ju vychutnáte aj v teple domova? Ak vás nebaví piť stále tú istú kávu, ktorú si len zalejete horúcou vodou z rýchlovarnej kanvice, mali by ste staviť na poriadny stroj, ktorý vám vyčaruje tú najchutnejšiu a najlepšiu kávu, po ktorej určite túžite. Nemusíte chodiť neustále do kaviarní či do nejakých podnikov, kde si dáte dobré cappucino alebo latté. Stačí, aby ste mali doma ten najlepší prístroj, ktorý sa vám postará o tú najlepšiu a najkvalitnejšiu kávu a uvidíte, že všetko pôjde jednoducho a rýchlo. Netreba sa ničoho báť, ani ovládanie na dnešných kávovaroch nie je príliš ťažké a bude ho vedieť ovládať každý. Dokonca aj človek, ktorý s kávovarmi doteraz nemal skúsenosti. Nemusíte byť baristami na to, aby ste si spravili doma dobrú a chutnú kávu!

Káva je niečo, čo sa pije na svete už niekoľko stoviek rokov. Tento chutný a horúci nápoj patrí medzi tie najlepšie, na ktoré by ste mali staviť, ak sa cítite unavení alebo potrebujete “dobiť baterky”. Mnohí ľudia však nemajú radi len obyčajnú kávu, ktorú si zalejú horúcou vodou. Doba je stále modernejšia a modernejšia, napreduje ďalej a vy si aj doma môžete jednoducho spraviť presne takú istú kávu, akú by ste dostali aj v nejakej kaviarni. Stavte na tú najlepšiu kávu aj vy a uvidíte, že sa budete cítiť doma naozaj príjemne. Novodobé kávovary sú špičkové a pomôžu vám pri každom jednom kroku, ktorý budete musieť spraviť, aby ste sa dopracovali ku káve, po ktorej tak dlho a túžobne čakáte.

Značka Nescafé je u nás veľmi známa najmä vďaka jej káve, ktorú dostať kúpiť úplne v každom obchode. Ak ju pijete aj vy a nejako sledujete dianie okolo tejto značky, určite ste mohli zaregistrovať, že pred niekoľkými rokmi začala vyrábať aj kávovary, ktoré sa tešia veľkej obľube. Prečo je tomu tak? Profesionálne stroje, ktoré dnes nájdete v obchodoch si častokrát vyžadujú prax a zručnosti, ktoré by ste mohli nadobudnúť až nejakým kurzom. Práve preto by ste mali vedieť, že kávovary Dolce Gusto od značky Nescafé sú plne automatické a vám stačí do nich len vložiť kapsule, z ktorých sa vám spraví káva. V najnovších výrobkoch si stroj sám prečíta aj to, kedy skončiť a ďalej prívod vody zastaviť. Vy si len meníte kapsule podľa toho, čo má nasledovať ďalej. Dnes máme pre vás na recenziu kávovar Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza, ktorý vás určite dostane nielen svojim výkonom, ale aj nadčasovým dizajnom, ktorý je naozaj prekvapivý a veľmi zaujímavý.

Hľadáte do svojej kuchyne nielen kvalitný kávovar, ale takisto aj dokonale elegantný dizajnový kúsok, ktorý zvládne omnoho viac, ako len zažiariť pri výrobe kávy? Práve ste naň narazili! Plne automatický kávovar Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza dokáže pripraviť vašu kávu za naozaj veľmi krátky čas. Precízne pripravená a chutná káva vás prekvapí a určite sa vám bude pozdávať. Pripravte si vašu obľúbenú kávu presne tak, ako to máte najradšej a zároveň si do domácnosti kúpte ten najlepší a najkvalitnejší stroj, o ktorý určite nebudete chcieť prísť. Z ponuky si môžete vybrať napríklad cappuccino s nadýchanou penou, silné esspreso alebo latté, ktoré má rôzne príchute. Prístroj Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza vám však spraví nielen kávu, ale takisto aj iné horúce nápoje.

Premeňte robenie kávy na doslova umelecký zážitok, ktorý budete milovať! Kávovar Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza vás na prvý pohľad dostane svojím unikátnym dizajnom, oblými tvarmi a skutočne modernou farebnou kombináciou. Takisto sa vám bude určite páčiť aj to, ako vyzerá, keď sa skladuje, pretože sa dá poskladať do omnoho menšieho tvaru, aký by ste čakali a veľmi jednoducho sa dá tak uschovať. Dojem na vás urobí aj efektívne otváranie, ktoré spustíte jednoduchým dotykom prsta. V zloženom stave je kávovar naozaj veľmi kompaktný a ušetríte s ním omnoho viac miesta, ako by ste na prvý pohľad čakali. Bez problémov ho však môžete nechať aj postavený na kuchynskej linke, kde vám naozaj nebude zavadzať. Premeňte svoj kávovar a prípravu kávy na umelecké dielo, na ktoré sa budete veľmi radi pozerať vždy, keď si pôjdete spraviť svoj obľúbený horúci nápoj. Príprava nezaberie vôbec veľa času a po chvíľke máte hotový každý jeden nápoj, ktorý by ste potrebovali alebo chceli. Spríjemnite si každé ráno dobrou kávou.

V pohodlí vašeho domova si vďaka kávovaru Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza môžete spraviť kávu, ktorá sa rovná kvalitným kávam v kaviarňach či reštauráciách. Profesionálny tlak 15 barov vám zaistí, že dosiahnete plnú chuť kávy a silnej arómy, ktorá sa bude vznášať po celom vašom dome či byte. Jedinečná a bohatá pena na každom nápoji vás omámi a inú už určite nebudete chcieť. Nechýba ani silný príkon, ktorý má až 1500 W. Príprava vody je tak veľmi rýchla, jednoduchá a spotrebič sa zahreje behom chvíle. Svoju šálku kávy si tak pripravíte veľmi jednoducho a rýchlo. Nádržka má objem neuveriteľných 1000 ml, takže si môžete byť istí, že ak pôjdete robiť niekoľko káv, určite vám vystačí a nebudete ju musieť dopĺňať. Doplnenie je však jednoduché a rýchle.

S kávovarom Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza si môžete pripraviť viac ako 20 druhov kávy či horúcich nápojov, po ktorých túžite. V ponuke máte napríklad Latte Macchiato, Grande, Cappuccino či Espresso. Nechýba ani ponuka iných nápojov ako horúca čokoláda, kakao alebo nejaký dobrý teplý čaj. Značka Dolce Gusto vám však ponúka aj studené nápoje ako napríklad ľadový čaj, ktorý vás perfektne osvieži počas horúcich dní.

Príprava kávy na kávovare Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza je naozaj jednoduchá, rýchla a naviac aj maximálne pohodlná. Kávovar disponuje prehľadným dotykovým displejom, na ktorom nájdete úplne všetko, čo potrebujete. Môžete si na ňom nastaviť všetky potrebné parametre. Jednoducho si nastavíte aj požadovanú množstvo či intenzitu kávy. Nápoj si môžete pripraviť do rôznych druhov šálok či pohárov, ktoré značka Dolce Gusto ponúka. Niekoľko dostanete v balení s kávovarom a ostatné si môžete pohodlne kúpiť na internetovom obchode značky alebo v obchodoch, ktoré ponúkajú tieto stroje. Ak teda túžite po kvalitnom stroji, Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto Movenza je pre vás ako stvorený. Výhodou je najmä to, že patrí medzi kávovary, ktoré sú plne automatické a vy nemusíte robiť takmer nič. Jediná činnosť, ktorú budete musieť urobiť je len výber nápoja, na ktorý máte chuť.