Milujete kávu a radi si vychutnávate tú najkvalitnejšiu a najlepšiu? Mnohokrát sa nám podarí ísť na dobrú a kvalitnú kávu len niekoľkokrát do týždňa, keď si sadneme do kaviarne alebo na rýchlo si ju z kaviarne kúpime a niekam znova letíme. Káva by mala byť o oddychu a vychutnávaní. O pomalých minútach s dobrou knihou alebo pri dobrej spoločnosti, kde preberiete úplne všetko so svojimi priateľmi alebo blízkymi. Práve preto si mnohí ľudia zakupujú do domácností kvalitné kávovary, na ktoré dnes nepotrebujete dvadsať stranový návod. Jednoducho vám stačí len ovládať jeden či dva gombíky a intuitívne riešenie je na svete. Kvalitné kávy si dnes spravíte jedným jediným stlačením tlačidla. S tým najlepším kávovarom za príjemnú cenu si dnes môžete pripraviť kávu ako v kaviarni a to bez toho, aby ste sa nejako stresovali, že nie ste barista a kávu jednoducho neviete urobiť. Dnešné stroje ju urobia za vás a to úplne bez pomoci, vďaka čomu nepotrebujete čítať dlhé a rozsiahle manuály, ktorými by ste si len zbytočne zabili čas. Užívajte si každodenné jednoduché a najmä intuitívne ovládanie, ktoré vám pôjde od ruky.

Milovníci kávy, pozor! Na trh sa dostáva nový kávovar, ktorý by ste mali mať doma bezpodmienečne aj vy. Je to presne taký kávovar, ktorý vám spraví kávu bez toho, aby ste ovládali pokročilé a profesionálne nastavenia, na ktoré potrebujete nejaký kurz. Je to kávovar, ktorý vám po stlačení jedného tlačidla vyčaruje kvalitnú a veľmi dobrú kávu, ktorá sa bude podobať presne tej, ktorú ste si nedávno kúpili v kaviarni. Neveríte? Tak vyskúšajte a uvidíte, že sme hovorili pravdu. Práve vďaka takýmto kávovarom si dnes môže urobiť pohodlne kávu úplne každý, bez väčšej prekážky, ktorá by sa dostávala do cesty. Mnohé kávovary totižto v dnešnej dobe sú profesionálne, ťažké na ovládanie a takisto aj na údržbu. Vznik kávy je tak spojený nielen s ťažším ovládaním, ale takisto aj s dlhšou prácou. Mnohí ľudia však ráno nemajú dlhé minúty alebo hodiny na prípravu kávy, a práve preto si mnohí nasypú granolovanú alebo instatnú kávu do šálky, zalejú a vyrazia do práce. Pomocou najnovších, poloprofesionálnych prístrojov, sa však nemusíte báť, že by vám príprava vášho obľúbeného nápoja trvala príliš dlho. Stačí stlačenie jedného alebo dvoch tlačidiel a váš nápoj je na svete. Rovnako však tieto kávovary ponúkajú vytvorenie nie jedného alebo dvoch, ale takisto aj troch či viacerých druhov nápojov od espressa cez cappuccino až po latte. Využite aj vy najnovšie profesionálne výrobky a užite si spolu s nimi kávu, ako sa patrí.

O značke

Značka DeLonghi patrí medzi veľmi obľúbené značky, ktoré sa na slovenskom trhu objavujú už roky. Mnohí zákazníci si ju spájajú najmä s kvalitnými kávovarmi. To však nie je všetko, čo značka poskytuje. Svoju históriu začala už v roku 1990, kedy vytvorila prvé automatické kávovary. Odvtedy sa jej výrobky rozšírili a vo svojom portfóliu má napríklad grily, fritézy, hriankovače a mnoho ďalšieho.

Vychutnajte si kávu doma

Možnosť vychutnať si kvalitnú kávu v príjemnej atmosfére domova je dnes už skoro normálnou vecou, ktorá nie je ničím výnimočným. Vďaka najnovším spotrebičom a výrobkom si môžete už úplne jednoducho a bez dlhých návodov na ovládanie pripraviť espresso, cappuccino alebo cafe latte, ktoré bude chutiť ako z profesionálnych strojov, ktoré sa nachádzajú v kaviarňach. Na to, aby ste si takúto kávu pripravili, budete potrebovať len poloprofesionálny kávovar Espresso DeLonghi EC850. Príprava kávy tak nebola nikdy jednoduchšia a svoje obľúbené horúce nápoje si vychutnáte úplne každé ráno bez toho, aby ste museli niekam odchádzať.

Jednoduchá príprava

Jednoduchosť je to, čoho by ste sa mali pri kávovaroch držať. Nadčasový dizajn kávovaru Espresso DeLonghi EC850 vás oslní hneď na prvý pohľad a jednoduché ovládanie, ktoré sa ovláda pomocou šiestich intuitívnych podsvietených tlačidiel vám len dodá istotu, že aj doma je príprava kávy jednoduchá a najmä rýchla. Mnohých ľudí totižto odrádzajú zdĺhavé procesy pri vytváraní kávy, na ktoré nemá nikto čas. Stlačením jedného tlačidla si tak pripravíte lahodné cappuccino, latte macchiato alebo silné espresso. Profesionálny tlak 15 barov a príkon 1450 W vám zaručujú, že šálka vašej kávy bude pripravená za pár sekúnd bez nejakých problémov.

Nemusíte sa ani báť toho, že pri väčšej rodine strávite pol dňa umývaním. Automatický systém čistenia kávovaru Espresso DeLonghi EC850, ktorý umožní po použití nádobu s mliekom umiestniť do chladničky, čo vám ušetrí naozaj veľmi veľa času. Jeho súčasťou je naviac takisto aj odkvapkávacia tácka, ktorá je odnímateľná, a preto je umývanie omnoho jednoduchšie ako by ste si mysleli.

Poradí si s každým druhom kávy

Každá návšteva má iné preferencie a vy vďaka profesionálnemu držiaku filtru máte kávovar vhodný pre mletú a takisto aj porciovanú kávu. A aby bola pre vás príprava lahodnej kávy ešte pohodlnejšia, kávovar Espresso DeLonghi EC850 je vybavený takisto praktickou odkladacou plochou na šálky, takže budú vždy pripravené po ruke k rýchlemu použitiu. Naraz môžete pripraviť rovno dve šálky kávy, čo sa pomerne hodí v prípade návštevy rodiny či priateľov. A ani zásobu vody nebudete musieť dopĺňať vďaka kapacite 1 litra. Prevádzku kávovaru Espresso DeLonghi EC850 je naviac ohľaduplný k životnému prostrediu. V prípade, že ho zrovna nepoužívate, prejde automaticky do režimu stand-by. Šetrí vám tak vaše peniaze.

Minimalistický dizajn

Minimalistický štýl a jednoduché spracovanie je niečo, čo sa vám bude hodiť do každej jednej moderne kuchyne. Vysoký výkon a podsvietené tlačidla slúžia pre výber obľúbenej kávy ako je kapučíno, latte, espresso alebo dve kávy naraz. Patentovaný Automatic cappuccino system zaistí prípravu kapučína alebo latte stlačením jedného jediného tlačidla. Tento stroj je vhodný aj na mletú kávu, vďaka čomu nemusíte kupovať klasické zrná.

Mnohí ľudia hľadajú kvalitný stroj. Tento poloprofesionálny stroj Espresso DeLonghi EC850 vám ponúka tlak 15 barov, čo sa veľmi jednoducho dokáže vyrovnať profesionálnym kávovarom, ktoré vám robia kávu napríklad v kaviarni alebo niekde v obchode. Stavte aj vy na ten najlepší kávovar na trhu, ktorým je Espresso DeLonghi EC850. Zamilujete si ho hneď na prvý pohľad a to bez toho, aby ste museli uvažovať, ako si kávu pripravíte.