Na svete existuje len veľmi málo ľudí, ktorí netúžia po jemnej pokožke bez zbytočných chĺpkov. Mnohí muži, ktoré nenosia bradu či fúzy sa snažia svoju tvár upravovať prostredníctvom žiletky či rôznych holiacich strojčekov, ktorých dnes na trhu nájdete naozaj nespočetné množstvo. Dobré výrobky však nie sú všetko, čo môžete pre svoju tvár urobiť. Pri správnej starostlivosti sa vám tiež veľmi dobre odvďačí. Veľká väčšina holiacich strojčekov však nie je správne vyrobená a neponúka tak jemnej a citlivej pokožke na tvári všetko, čo potrebuje. Mnohé holiace strojčeky sú príliš drsné a pokožku len zbytočne oslabujú, čo zapríčiňuje vrásky omnoho skôr, ako by ste chceli. Muži by preto určite mali staviť na presne také výrobky, ktoré im prinesú nielen želaný efekt a skvelé oholenie, ale takisto aj dobrú starostlivosť o pleť, ktorá je dnes na nezaplatenie.

Holiace strojčeky sú na trhu už nejaký ten piatok a výber toho najlepšieho je niekedy poriadna drina. Zo všetkých výrobkov, ktoré sa na vás valia z jednej strany je dobré vedieť, ktorý je naozaj ten najlepší a postará sa o vašu tvár a pleť najlepšie, ako dokáže.
Ako sme spomenuli vyššie, na trhu je veľké množstvo holiacich strojčekov. Tie sa rozdeľujú podľa niekoľkých kategórií, no tou základnou je tá, či je strojček vodeodolný alebo nie. Ak je, nie je to len výhoda navyše, ktorú možno nevyužijete. Vodeodolné strojčeky sú dnes totižto veľmi vítané. Môžete ich pokojne používať v sprche pri zapnutej tečúcej vode, na sucho v kúpeľni pred zrkadlom alebo niekde na dovolenke, keď nebudete mať dostatočne veľa času na holenie. My sme si v dnešnej recenzií pre vás vybrali ten najlepší holiaci strojček, ktorý môžete používať rovno na niekoľko spôsobov.

Ušetrite čas pri holení

Zaberá vám pravidelné holenie veľké množstvo času a nemáte tento proces radi? Určite v tomto prípade stojí za zváženie, či si nekúpite výrobok, ktorý vás chĺpkov na pokožke vie zbaviť. Rýchlo a jednoducho. Klasický holiaci strojček Philips Series 9000 S9031/12 je prvotriednou alternatívou. Táto elegantná a dokonalá hračka s elektrickým pohonom je vybavená jedinečnou technológiou detekcie kriviek a zaručuje tak dokonalé oholenie s maximálnym rešpektom k jedinečným kontúram vašej tváre. Nikdy sa tak nestane, že by sa strojček niekam na tvár nedostal.

Suché aj mokré holenie

So žiletkou sa často môže stať, že vás podráždi, porežete sa ňou alebo vám chĺpky môžu zarásť. So strojčekom Philips Series 9000 S9031/12 sa však nič takéto nestane. Holiaci strojček je totižto založený na princípe slobodnej voľby medzi suchým alebo hladkým holením, pričom obe varianty zaisťujú šetrný prístup k vašej pokožke bez straty na kvalite výsledkov. Podieľajú sa n tom najmä patentované britvy V Tack Precision. Tieto britvy sa vyznačujú schopnosťou nastaviť každý jednotlivý fúz do optimálnej pozície pre odstránenie, vďaka čomu je potreba menej ťahov. Pokožka tak nie je taká citlivá a bolestivá.

Výhodou strojčeka Philips Series 9000 S9031/12 je najmä to, že sú vhodné na nielen suché, ale takisto aj mokré použitie. Okrem vody môžete pokojne použiť aj gél alebo nejakú penu. Mokrá varianta je pohodlná a pokožka sa omnoho ľahšie poddáva, pretože je zmäknutá. Ak však potrebujete rýchle oholenie, rozhodne stavte na suchú variantu, ktorú môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Dizajn

Dizajn strojčeka Philips Series 9000 S9031/12 je naozaj veľmi štýlový. Jeho klasické čierne prevedenie je elegantné a jednoduché. Má skvelý tvar, dobré ergonomické uchopenie a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre. Hlavica nie je príliš široká, takže na tvári skvelo splynie a pracuje.

Pri holiacich strojčekoch je veľmi dôležité, aby sa vám dobre držali. Holiaci strojček Philips Series 9000 S9031/12 má ergonomické uchopenie, vďaka ktorému sa strojček dobre drží a môžete s ním pracovať aj niekoľko minút vkuse. Pri mokrom použití sa strojček nešmýka a veľmi jednoducho sa drží.

Unikátna hlavica

Holiaci strojček Philips Series 9000 S9031/12 využíva unikátnu hlavicu, ktorá sa pohybuje až v ôsmich rôznych smeroch. Vďaka tomu získavate ďalší krok k ešte jednoduchšiemu oholeniu bez časovej straty alebo vyšších nárokov na techniku holenia. Rovnako získate aj o 20% efektívnejšie oholenie pri každom jednom ťahu spolu so systémom dvojitých britiev Super Lift and Cut, čo zaisťuje úsporu času. Hlavica perfektne kopíruje vašu tvár a britva fúz elegantne nadvihne a zastrihne. Všetko je jednoduché a rýchle.

Nadstavce a iné doplnky

Chcete si nechať dlhšie fúzy? Pokojne si ich upravte pomocou zastrihávacieho nadstavca Smart Click. Je to ideálny pomocník pre tých, ktorí si potrpia na detaily a chcú mať bradu či fúzy upravené na mieru. Hlavu holiaceho strojčeka jednoducho očistíte jeho opláchnutím pod tečúcou vodou.

Jednoduché ovládanie

Najväčšou výhodou tohto strojčeka je jeho jednoduché ovládanie. Zvládne to naozaj úplne každý bez ohľadu na vek a toho, či predošlé skúsenosti s používaním strojčekov máte alebo nie. Všetky dôležité informácie o prevádzke strojčeka Philips Series 9000 S9031/12 sú vám k dispozícií vďaka intuitívneho displeja. Nájdete na ňom trojúrovňový indikátor nabitia batérie a takisto aj cestovného zámku. Nechýbajú ani senzory na čistenie, vybitie alebo upozornenie na výmenu hlavíc. Spoľahlivú prevádzku zaisťuje aj výkonná batéria s dlhou životnosťou, s ktorou získate pri plnom nabití až 50 minút čistej prevádzky. Štandardná doba pre opätovné načerpanie energie činí jednu hodinu. Rýchle oholenie však zvládnete už po piatich minútach nabitia.

Pri kúpe v balení spolu s holiacim strojčekom Philips Series 9000 S9031/12 nájdete aj zastrihávač a cestovné púzdro, v ktorom môžete pokojne svoj strojček prenášať. Hlavica sa odporúča vymeniť po dvoch rokoch, takže sa môžete spoľahnúť, že vám vydrží naozaj dlho.