Na svete existuje len veľmi málo ľudí, ktorí netúžia po jemnej pokožke bez zbytočných chĺpkov. Mnohí muži, ktoré nenosia bradu či fúzy sa snažia svoju tvár upravovať prostredníctvom žiletky či rôznych holiacich strojčekov, ktorých dnes na trhu nájdete naozaj nespočetné množstvo. Dobré výrobky však nie sú všetko, čo môžete pre svoju tvár urobiť. Pri správnej starostlivosti sa vám tiež veľmi dobre odvďačí. Veľká väčšina holiacich strojčekov však nie je správne vyrobená a neponúka tak jemnej a citlivej pokožke na tvári všetko, čo potrebuje. Mnohé holiace strojčeky sú príliš drsné a pokožku len zbytočne oslabujú, čo zapríčiňuje vrásky omnoho skôr, ako by ste chceli. Muži by preto určite mali staviť na presne také výrobky, ktoré im prinesú nielen želaný efekt a skvelé oholenie, ale takisto aj dobrú starostlivosť o pleť, ktorá je dnes na nezaplatenie.

Holiace strojčeky sú na trhu už nejaký ten piatok a výber toho najlepšieho je niekedy poriadna drina. Zo všetkých výrobkov, ktoré sa na vás valia z jednej strany je dobré vedieť, ktorý je naozaj ten najlepší a postará sa o vašu tvár a pleť najlepšie, ako dokáže.
Ako sme spomenuli vyššie, na trhu je veľké množstvo holiacich strojčekov. Tie sa rozdeľujú podľa niekoľkých kategórií, no tou základnou je tá, či je strojček vodeodolný alebo nie. Ak je, nie je to len výhoda navyše, ktorú možno nevyužijete. Vodeodolné strojčeky sú dnes totižto veľmi vítané. Môžete ich pokojne používať v sprche pri zapnutej tečúcej vode, na sucho v kúpeľni pred zrkadlom alebo niekde na dovolenke, keď nebudete mať dostatočne veľa času na holenie. My sme si v dnešnej recenzií pre vás vybrali ten najlepší holiaci strojček, ktorý môžete používať rovno na niekoľko spôsobov.

Dokonalé oholenie za krátku dobu

Holiaci strojček Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 vám poskytne dokonalé oholenie ďaka hlave Dynamic Flex, ktorá sa pohybuje až v piatich smeroch a dokáže tak doslova obkresliť úplne každý záhyb na vašom tele. Dokonalé oholenie máte aj vďaka dvojitým čepeliam Super Lift and Cut, ktoré si chlp samé nadvihnúť a následne oholia aj tie najmenšie chĺpky. Okrem toho, tento strojček je vhodný aj pre mužov, ktorí majú veľmi citlivú a jemnú pokožku. Je totižto šetrný voči pokožke a holenie zabezpečujú mikroguľôčky, ktoré pripomínajú púder.

Najväčšou výhodou holiaceho strojčeka je to, že vy sami si vyberáte, ako ho použijete. Ak ste v sprche a máte ho po ruke, pokojne ho použite, voda mu nič neurobí. Je totižto vodeodolný. Ak sa však chcete oholiť nasucho, bez problémov to môžete urobiť. Rovnako môžete využiť aj alternatívu holenia pomocou gélu alebo peny. Jeho používanie je bezpečné aj vďaka tomu, že funguje na batérie a nemusíte ho používať len vtedy, keď je pripojený k elektrickej sieti.

Úsporné batérie Li-ion

Strojček značky Philips funguje na áklade výkonných a úsporných batérií Li-ion. V tomto prípade máte na výber z dvoch možností. Tou prvou je, že si strojček po hodinovom nabíjaní zo siete vytiahnete a môžete ho používať až 50 minút holenia. Druhou možnosťou je rýchle nabíjanie, kde budete mať už po pár minútach výkon na jedno bežné oholenie.

V dnešnom svete sa vám každý výrobok snaží pri všetkom pomôcť. Práve vďaka tomu vám strojček Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 poskytuje naozaj veľmi príjemné a rýchle oholenie, ktoré doteraz nebolo nikdy jednoduchšie. Obsluhu zvládne úplne každý. Na strojčeku sa totižto nachádza displej s indikátormi nabitia, čistenia a nutnosti výmeny hlavíc. Jednoducho tak zistíte, čo práve váš strojček potrebuje.

Bezchybne a rýchlo oholí

Holiaci strojček Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 funguje bezchybne a rýchlo. Vďaka tomu môžete hladkým pohybom oholiť úplne všetky fúzy. Krúžky, ktoré sa nachádzajú na strojčeku sa nazývajú Comfort a sú vytvorené z mikrogulôčok, ktoré pripomínajú púder. Spoločne tvoria mäkký povrch a zabraňujú tak treniu alebo trhaniu. Strojček sa vďaka nim po tvári pohybuje jemne a nedráždi zbytočne pokožku.

Srdcom celého strojčeku je hlavica s názvom Dynamic FLes, ktorá sa pohybuje v piatich smeroch. Bezpečne dokáže obkresliť každú krivku vašej tváre. Nikdy sa tak nestane, že by ste mali na určitej časti tváre chĺpky, ktoré by vám tam ostali kvôli zlému oholeniu.

Hlavné sú britvy

Na hlavici sa nachádzajú britvy, ktoré vám fúzy nadvihnú a zaistia tak najlepšie oholenie, ktoré by ste pomocou žiletiek rozhodne nezažili. Výhodou holiaceho strojčeka je však to, že špeciálny systém nadvihnutia je dvojitý, vďaka čomu poskytuje ešte lepšie oholenie. Tento systém pracuje v dvoch fázach. Prvý nadvihne každý chlp a druhý ho následne oholí až pod úrovňou pokožky. Výsledkom je tak bezbolestné oholenie a tvár bez podráždenia.

Súčasťou strojčeka Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 je aj bohaté príslušenstvo, medzi ktorým nájdete aj zastrihávací nadstavec. Ten vám zaistí precíznu úpravu kotliet a fúzov. Vďaka tomuto zastrihávaču nebudete musieť chodiť už do žiadneho kaderníctva, pretože doma máte naozaj profesionálneho pomocníka. Výsledky sú naozaj perfektné.

Displej

Na to, aby ste mohli strojček ovládať je dôležité, aby mal displej, na ktorom uvidíte úplne všetko. Práve strojček Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 má intuitívny displej, ktorý vám vždy ukáže stav batérie, indikátor čistenia ,cestovný zámok alebo upozornenie, kedy je potrebné vymeniť holiacu hlavicu.

A viete, čo je na holiacom strojčeku Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 najlepšie? Jeho jednoduchá údržba, kedy po skočení holenia jednoducho strojček opláchnete pod prúdom tečúcej vody. Odstránite z neho tak chĺpky veľmi rýchlo a jednoducho a môžete sa tešiť na ďalšie použitie. Práca so strojčekom Philips Series 7000 Wet & Dry S7310/12 je naozaj jednoduchá a určite si ho zamilujete už na prvé použitie!

O značke

Na koniec si už len povedzme niečo o značke Philips. Značka Philips patrí medzi veľmi známe značky, ktoré sa na našom trhu vyskytujú už nejakú tú dobu. Ich výrobky sú naozaj veľmi kvalitné, vďaka čomu si našli uplatnenie u mnohých spotrebiteľov. Okrem vysávačov sa orientujú aj na inú elektroniku, vďaka ktorej budete pracovať omnoho efektívnejšie a rýchlejšie, ako doteraz. Práve vysávače sú však špecialitou, ktorú značka Philips naozaj vie. Túto informáciu vie aj mnoho ďalších ľudí, ktorí vždy radi stavia na tieto spotrebiče, s ktorými sú veľmi dlho spokojní. Ak aj vy túžite po kvalitnom výrobku, vďaka ktorému oholíte svoju tvár dokonale, určite stavte na značku Philips, ktorá si dáva na takýchto výrobkoch naozaj záležať. A nejde tu len o výkon, ale takisto aj o dizajn a mnoho iných výhod, ktoré poskytuje. Pri kúpe tohto výrobku sa máte na čo tešiť.