Túžba po hladkej pokožke zaviedla mnohé značky na chodníčky holiacich strojčekov. Tie sa každým novým modelom zlepšujú a ponúkajú lepšie funkcie, ako tie predtým. Holiace strojčeky sú pre mužov skvelou alternatívou. Často nedráždia pokožku, skvelo sa používajú a sú štýlové. Sú kúskom, ktorý len tak neomrzí a poskytujú veľké množstvo funkcií. Vďaka nim môžete holiace strojčeky používať aj na zastrihávanie fúzov alebo na úplné oholenie. Výber je na vás.

Holiace strojčeky sú na trhu už nejaký ten piatok a výber toho najlepšieho je niekedy poriadna drina. Zo všetkých výrobkov, ktoré sa na vás valia z jednej strany je dobré vedieť, ktorý je naozaj ten najlepší a postará sa o vašu tvár a pleť najlepšie, ako dokáže.
Ako sme spomenuli vyššie, na trhu je veľké množstvo holiacich strojčekov. Tie sa rozdeľujú podľa niekoľkých kategórií, no tou základnou je tá, či je strojček vodeodolný alebo nie. Ak je, nie je to len výhoda navyše, ktorú možno nevyužijete. Vodeodolné strojčeky sú dnes totižto veľmi vítané. Môžete ich pokojne používať v sprche pri zapnutej tečúcej vode, na sucho v kúpeľni pred zrkadlom alebo niekde na dovolenke, keď nebudete mať dostatočne veľa času na holenie. My sme si v dnešnej recenzií pre vás vybrali ten najlepší holiaci strojček, ktorý môžete používať rovno na niekoľko spôsobov.

Hladko oholená tvár za veľmi krátku dobu

Hladko oholená tvár sa stane veľmi jednoducho a rýchlo skutočnosťou aj vďaka holiacemu strojčeku Philips Series 7000 S7940/16. Ten vám pomôže dosiahnuť požadovaný vzhľad kombináciou kvalitných prúžkov, nožov a hlavíc Flex. Ten dokáže kopírovať presne krivky vašej tvár a krku. Už pri prvom ťahu sa zbavíte všetkých chĺpkov a po jednom mieste nemusíte chodiť niekoľkokrát za sebou.

Celý proces je mimoriadne rýchly a vďaka tomu, že nemusíte opakovane prechádzať po koži, ju chránite aj pred podráždením a začervenaním.

Suché aj mokré holenie

So žiletkou sa často môže stať, že vás podráždi, porežete sa ňou alebo vám chĺpky môžu zarásť. So strojčekom Philips Series 7000 S7940/16 sa však nič takéto nestane. Holiaci strojček je totižto založený na princípe slobodnej voľby medzi suchým alebo hladkým holením, pričom obe varianty zaisťujú šetrný prístup k vašej pokožke bez straty na kvalite výsledkov. Podieľajú sa na tom najmä špeciálne britvy . Tieto britvy sa vyznačujú schopnosťou nastaviť každý jednotlivý fúz do optimálnej pozície pre odstránenie, vďaka čomu je potreba menej ťahov. Pokožka tak nie je taká citlivá a bolestivá.

Výhodou strojčeka Philips Series 7000 S7940/16 je najmä to, že je vhodný na nielen suché, ale takisto aj mokré použitie. Okrem vody môžete pokojne použiť aj gél alebo nejakú penu. Mokrá varianta je pohodlná a pokožka sa omnoho ľahšie poddáva, pretože je zmäknutá. Ak však potrebujete rýchle oholenie, rozhodne stavte na suchú variantu, ktorú môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Holiaci strojček Philips Series 7000 S7940/16 je taktiež vybavený niekoľkými ochrannými systémami, ktoré zabraňujú podráždeniu a škrabancom. Holiace krúžky sú prikryté špeciálnou hladkou vrstvou, ktorá zamedzuje treniu a znižuje tak podráždenie pokožky.

Dlhá výdrž batérie

Viete, čo si na strojčeku Philips Series 7000 S7940/16 zamilujete najviac? Jeho dlhú výdrž batérie. Strojček je určený pre akumulátorovú prevádzku, čo znamená, že funguje na nabíjanie batérie. Nabitý je už za jednu hodinu a poskytuje dlhých 50 minút nepretržitej úpravy váľho porastu.

Ak nestíhate a strojček nemáte nabitý, nebojte sa. V tomto prípade určite oceníte funkciu pre rýchle oholenie. Táto funkcia vám poskytne za 5 minút nabíjania možnosť jedného oholenia.

Ušetrite čas pri holení

Zaberá vám pravidelné holenie veľké množstvo času a nemáte tento proces radi? V tomto prípade stojí za zváženie, či si nekúpite výrobok, ktorý vás chĺpkov na pokožke vie zbaviť rýchlo a jednoducho. Klasický holiaci strojček Philips Series 7000 S7940/16 je prvotriednou alternatívou. Táto elegantná a dokonalá hračka s elektrickým pohonom je vybavená jedinečnou technológiou detekcie kriviek a zaručuje tak dokonalé oholenie s maximálnym rešpektom k jedinečným kontúram vašej tváre. Nikdy sa tak nestane, že by sa strojček niekam na tvár nedostal.

Dizajn

Dizajn strojčeka Philips Series 7000 S7940/16 je naozaj veľmi štýlový. Jeho klasické čierne prevedenie v kombinácií so sivou farbou je elegantné a jednoduché. Má skvelý tvar, dobré ergonomické uchopenie a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre.

Pri holiacich strojčekoch je veľmi dôležité, aby sa vám dobre držali. Holiaci strojček Philips Series 7000 S7940/16 má ergonomické uchopenie, vďaka ktorému sa strojček dobre drží a môžete s ním pracovať aj niekoľko minút vkuse. Pri mokrom použití sa strojček nešmýka a veľmi jednoducho sa drží.

Jednoduché ovládanie

Najväčšou výhodou tohto strojčeka je jeho jednoduché ovládanie. Zvládne to naozaj úplne každý bez ohľadu na vek a toho, či predošlé skúsenosti s používaním strojčekov máte alebo nie. Všetko ovládate jednoduchými ovládacími prvkami na strojčeku.

Využiť môžete aj LED displej, vďaka ktorému si jednoducho overíte stav batérie a dôležité informácie o aktuálnom stave strojčeka Philips Series 7000 S7940/16. Na rukoväti si taktiež môžete sami prispôsobiť otáčanie tak, aby bolo pre vás holenie čo najpohodlnejšie.

Okrem samotného strojčeka nájdete v balení tiež nasadzovací zastrihávač, s ktorým si môžete upraviť ako fúzy, tak aj kotlety. Strojček je vodotesný a jednoducho a sa používa ako na sucho, tak aj na mokro.

Tichý chod

O to, že by holiaci strojček značky Philips bol hlučný, sa báť nemusíte. Jeho prevádzka je tichá a veľmi príjemná. Holiť sa môžete aj počas noci a nikoho nezobudíte. Vadiť nebude nikomu, ani vám ani človeku, ktorý je vo vašej blízkosti. Hoľte sa tak kedykoľvek a kdekoľvek.

Špeciálne funkcie

Strojček je vybavený aj špeciálnymi funkciami ako napríklad krúžky Skin Glide s mikroskopickými guľôčkami, ktoré mu zaistí plynulý pohyb a maximálne pohodlie pokožky pri holení.

Okrem krúžkov si užijete aj nože Gentle Precision. Vďaka nim si môžete dopriať hladko oholenú tvár aj v prípade citlivej pokožky. Nože GentlePrecision holia presne, bez ťahania a na prvýkrát, aby ste nemuseli jedno miesto prechádzať viackrát.

Senzor Beard Adapt je taktiež výhodný. Pomocou neho zabudnete na nerovné oholenie. Senzor spozná hustotu fúzov a upravuje výkon tak, aby aj husté fúzy boli ihneď všetky preč.