Každý, kto raz vyskúšal holiace strojčeky určite vie, že práve tieto nástroje sú veľkými pomocníkmi v živote mnohých. Práve kvalitné holiace strojčeky vám dodajú sebavedomie, budete sa cítiť omnoho lepšie a o hladkú a príjemnú pokožku máte naozaj postarané. Nikdy sa nestane, že by ste boli porezaní alebo inak poranení, pretože tieto novodobé holiace strojčeky sa zameriavajú práve na váš komfort a príjemné narábanie. Mnohí muži stavia na holiace strojčeky najmä kvôli úprave svojej brady alebo fúzov, pretože holiace strojčeky nie sú len na holenie, ale takisto aj na strihanie alebo úpravu strniska, ktoré sa dnes nosí a na mužoch vyzerá veľmi príťažlivo. Ak ste doteraz doma nemali žiaden holiaci strojček a plánujete jeho kúpu, alebo len potrebujete vymeniť svoj starý, mali by ste staviť na holiace strojčeky od značky Philips, ktorá je naozaj jednotkou na trhu,

Značka Philips je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka tejto značke máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť aj vy na túto značku. Práve značka Philips prináša do domácností aj kvalitné spotrebiče, medzi ktoré sa radia napríklad aj holiace strojčeky, ktoré sú kvalitné, vedia oholiť bradu alebo fúzy presne tak, ako by mali a okrem toho vyzerajú aj dobre. Dnes máme pre vás recenziu na holiaci strojčekPhilips AquaTouch S5530/06, ktorý vám svojimi funkciami zaiste vyrazí dych!

Ohoľte sa hladko a bez zbytočných škrabancov či porezania. Mnohé tieto problémy vám prinášajú nevhodné žiletky, ktoré by mali letieť von oknom. Alebo aspoň do koša. So systémom presných britiev Multi Precision so zaobleným profilom hlavy, ktorý sa hladko a perfektne kĺže po tvári a chráni vám tak citlivú pokožku, budete každý deň vyzerať ako z nejakého obrázku. Tento holiaci strojček od značky Philips vám zaistí spokojnosť každý jedeň deň bez toho, aby ste vynaložili nejakú veľkú námahu. Toto všetko a mnoho iného vám ponúka holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06, ktorý nájdete v elegantnom čierno modrom prevedení. To sa vám bude určite páčiť, pretože je minimalistické a jednoduché. Takéto jednoduché a perfektne spracované holiace strojčeky sú jednoducho niečo, čo potrebujete, aby ste boli spokojní.

Vďaka systému Multi Precision vás holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 dokáže oholiť veľmi rýchlo a hladko bez zbytočných problémov, ktoré by sa mohli vyskytnúť. Ak náhodou nestíhate a ponáhľate sa, môžete vziať tento holiaci strojček a rýchlo ním prejsť svoje strnisko. Systém britiev Multi Precision ovláda a nadvihuje fúzy, vďaka čomu vám ich oholí úplne všetky bez väčšieho problému. Oholiť si tak môžete aj pár dňové strnisko, ktoré by bolo pre né holiace strojčeky veľkým problémom. Výsledkom je vždy perfektne oholená brada.

Spolu so systémom Aquatec je holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 naozaj nepremožiteľný a určite perfektne využiteľný. Tento systém vám ponúka dve možnosti holenia. Záleží čisto na vás, akú metódu si vyberiete. Môžete sa holiť na sucho alebo na mokro, po prípade s holiacou penou. Vyberiete si vždy presne to, čo sa vám hodí viac alebo čo je vám príjemnejšie. Holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 a jeho systém Aquatec je vám zaručuje, že je výrobok vhodný nielen na suché, ale takisto aj na mokré použitie. S účinným tesnením Aquatec Wet and Dry si môžete vybrať čo len chcete.

Mnohých mužov veľmi irituje a takisto a trápi nedokonalé oholenie v záhyboch na krku. Holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 si ale poradí s týmto problémom úplne jednoducho. Vďaka jeho hlavici, ktorá perfektne kopíruje vaše záhyby a vašu pokožku, si jednoducho oholíte všetky miesta, na ktoré sa iné strojčeky len horko-ťažko dostanú. Holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 vám totižto ponúka hlavicu Flex, ktorá sa otáča až do piatich strán . Takáto ohybná hlavica sa pohybuje nezávisle v piatich smeroch a zaisťuje vám tak bezproblémové oholenie vašej pokožky. Strojček dokonale kopíruje vašu tvár.

Máte husté fúzy a vždy máte problém pri ich úprave? Strojček Philips AquaTouch S5530/06 je pre vás ako stvorený. Elektrický holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 je opatrený režimom Turbo+, s ktorým narastie jeho výkon až o 20% a poradí si aj s hustým porastom na tvári, ktorý si potrebujete upraviť. Súčasťou príslušenstva je i presný zastrihávač Smart Click.

Nabíjanie holiaceho strojčeka Philips AquaTouch S5530/06 je jednoduché a batéria vydrží naozaj dlho! S lithium-iontovou batériou máte až 50 minút bezdrôtového holenia. Tento čas využijete zhruba na 17 holení a potom stačí, keď holiaci strojček značky Philips napojíte do siete a nabíjate. Ak budete dobíjať svoj strojček jednu hodinu, máe ďalších 50 minút. Ak však nemáte toľko času, stačí vám aj rýchle nabitie na 5 minút, ktoré vám ponúka dostatok času na jedno oholenie. Holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 bol vyvinutý na úspornú, no zároveň aj veľmi výkonnú batériu, ktorá vás nesklame. Strojček Philips AquaTouch S5530/06 pracuje len na bezdrôtový režim.

Elektrický strojček Philips AquaTouch S5530/06 je vybavený intuitívnym LED displejom, ktorý vás bude o všetkom dôkladne informovať. Nájdete tu trojúrovňový indikátor nabitia batérie, indikátor čistenia, kontrolku vybitia betérie a indikátor pre výmenu hlavy či ukazovateľ cestovného zámku. Starostlivosť o holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 nie je takisto vôbec náročná. Jednoducho ho opláchnete pod tečúcou vodou a ste hotoví.

Pre tých, ktorá sa boja ovládania, nemusíte mať naozaj žiaden strach. Holiaci strojček Philips AquaTouch S5530/06 sa veľmi jednoducho ovláda, pretože jeho ovládanie je intuitívne. Všetko, čo potrebujete, uvidíte na prehľadnom LED displeji. Okrem toho, holiaci strojček sa príjemne drží v rukách, pretože nie je príliš ťažký a takisto sa veľmi jednoducho používa. Ergonomicky tvarovaná rukoväť sa vám v rukách bude držať skvelo a strojček sa vám z nej nebude šmýkať.