Túžite po hladkej pokožke bez toho, aby ste sa porezali alebo nejako inak si ublížili? Presne na toto sú dnešné holiace strojčeky, vďaka ktorým bude vaše strnisko minulosťou. Jedným pohybom sa môžete zbaviť väčšiny fúzov či porastu, ktorý máte na tvári. Mnohí muži si nevedia dať rady a nevedia, ako sa oholiť bez nejakého zaškrabnutia. Na to je jednoduchá odpoveď. Stačí, ak si zakúpite kvalitný holiaci strojček, ktorý vám skvelo padne do ruky a budete ho môcť používať kdekoľvek a kedykoľvek bez väčších problémov. Mnohí ľudia si zakupujú najnovšie holiace strojčeky práve vďaka skvelému výkonu a jednoduchému používaniu, ktoré prichádza ruka v ruke s vysokým komfortom. Stavte aj vy na ten najlepší holiaci strojček vo svojej kategórií a uvidíte, že nebudete ľutovať žiadnu kúpu.

Holiace strojčeky dnes patria medzi bežnú výbavu každého muža, ktorý túži po hladkej pokožke bez jedného jediného chĺpku. Rovnako sú holiace strojčeky určené aj pre mužov, ktorí túžia po krásnej brade alebo strnisku, no potrebujú si ho pravidelne upravovať. Ak ste doteraz nemali žiadny holiaci strojček, mali by ste staviť na jeden z tých najlepších, ktoré sa dnes môžu kúpiť na trhu. Práve takéto strojčeky vám zaručia ten najvyšší komfort a tie najlepšie výsledky, po ktorých určite túžite aj vy. Dnes máme pre vás jeden tip na výrobok, ktorý sa vám určite bude páčiť a nikdy by ste ho nevymenili.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj holiaci strojček Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte.

Radi vyzeráte dobre a upravene, no s klasickou žiletkou sa vám to moc nedarí? Jediné, čo k svojmu vysnívanému výsledku potrebujete, je správny holiaci strojček, ktorý splní všetky vaše očakávania a pritom zamedzí podráždeniu pokožky, ktoré je veľmi časté pri holení so žiletkou. Vyskúšajte aj vy holiaci strojček Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue, ktorý nielen, že dobre vyzerá, ale takisto má perfektné výsledky, po ktorých túžia všetci muži a takisto aj ženy. Vychutnajte si dokonalé a bezchybné oholenie, vďaka ktorému môžete byť perfektne upravení.

Kvalitný holiaci strojček by nemal chýbať v žiadnej výbave dospelého muža, ktorý túži po hladkej pokožke. Holiaci strojček Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue v sebe ukrýva nielen možnosť pohodlného suchého holenia, ale vďaka tomu, že je vodeodolný, ho môžete používať aj na mokro. S použitím vody, gélu alebo peny sa vám tak dostane toho najlepšieho komfortu, po ktorom túže. Tento efektívny strojček vám zaručí hladkú pokožku za akýchkoľvek okolností, ktoré nastanú.

Rovnako tento holiaci strojček značky Braun môžete používať aj v sprche. Nie je to preň vôbec žiadny problém, pretože prístroj je úplne vodotesný. Púzdro spĺňa certifikáciu IPX7 a zvládne tak aj ponorenie až do jedného metra hlbokej vody. Môžete ho tak bez obáva používať aj pri sprchovaní. Bol špeciálne vyvinutý tak, aby pre neho nebola problém pena, gél či voda. Vaše holenie bude ešte jemnejšie, ako by bolo na sucho a zabránite tak podráždeniu pokožky. Ak máte citlivú pleť, možnosť mokrého holenia určite oceníte ešte viac, ako ostatní. Vyberte si podľa vašich potrieb medzi suchým a mokrým holením a môžete si byť istí, že si zvolíte dobre.

Používanie výrobku je tak jednoduché, ako jeho samotné čistenie. Po použití jednoducho a rýchlo svoj strojček od značky Braun očistíte. Vďaka vodotesnosti je jeho údržba rýchla a jednoduchá. Okrem vody môžete takisto použiť aj čistiacu kefku, ktorá je súčasťou balenia. V inom prípade ho zas môžete len opláchnuť pod tečúcou vodou. Čistenie prístroja je tak jednoduché a pohodlné, ako jeho používanie. Behom chvíľky bude opäť čistý a pripravený na ďalšie používanie.

Jednou z najväčších výhod holiaceho strojčeka Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue je najmä jeho flexibilná hlavica, ktorá vám ponúka dôkladné oholenie aj v problematických oblastiach, ako je napríklad krk či brada. Holiaca hlava sa citlivo prispôsobí kontúram vašej tváre a zaistí vám tak to najlepšie oholenie, ktoré určite vyžadujete. Ergonomicky tvarovaná rukoväť sa vám nebude kĺzať vďaka skvelému tvaru a pogumovaniu z ruky, takže ju strojček budete mať pevne v rukách aj vtedy, keď sa budete holiť v sprche. Strojček vám tak dokonale padne do ruky a bude sa vám s ním perfektne holiť aj to najneprístupnejšie miesto. Holiaci strojček Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue aktivujete spínacím gombíkom, ktorý sa nachádza na tele prístroja.

Pre každého muža je holiaci strojček Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue tým najlepším pomocníkom. Dokonalé holenie vám zaistí holiaca hlavica s perfektným výkyvom, ktorý sa prispôsobí kontúram vašej tváre aj v tých najhoršie prístupných miestach. Tento holiaci strojček vám tak ponúka to najlepšie riešenie v holení pokožky aj v tých najhorších miestach. Trojitý holiaci systém si poradí ako s krátkymi tak aj s dlhšími fúzami. Dokonalosť výsledku nakoniec zavŕši Opti Blade. Je to funkcia, ktorú vymyslela spoločnosť Braun a predstavuje najpokročilejšiu holiaci planžetu, ktorej jedinečný tvar je navrhnutý tak, aby zachytil viac fúzov. Holenie je tak omnoho dôkladnejšie, ako predtým.

Užite si dokonalý pocit s hladkej pokožky práve vďaka holiacemu strojčeku Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue. Ak hľadáte kompromis a chcete jemné strnisko, jednoducho stavte na zastrihávač dlhých fúzov, ktorý si so všetkým poradí. Jedná sa o skvelý a presný nástroj vhodný k zastrihávaniu nielen briadky, ale takisto aj na kotlety. Jednoducho ho vysuniete smerom hore a môžete zahájiť ten najlepší styling, presne podľa seba a svojich predstáv.

Holiaci strojček Braun WaterFlex WaterFlex WF2S Blue je nabíjací, vďaka čomu nemusíte neustále uvažovať, aké batérie doň kúpiť. Výkonná Li-Ion batéria je plne nabitá za jednu hodinu. Toto plné nabitie vám zaistí pracovanie bez sieťového prívodu až na 45 minút. POnáhľate sa, no strojček nie je nabitý? Môžete využiť funkciu rýchlonabíjania, vďaka čomu je strojček na jedno oholenie nabitý už za päť minút. Vy tak nemusíte mať starosti navyše. Majte kontrolu nad vašim strojčekom aj vďaka displeju, na ktorom uvidíte aj stav vašej batérie. Problémy s týmto holiacim strojčekom však nebudete mať ani na cestách. Systém Smart Plug sa postará o automatické nastavenie celosvetového napätia v rozmedzí od 100V do 240V. Vaša pokožka tak bude dokonalo hladká nielen v pohodlí domova, ale takisto aj na cestách a vždy, keď to budete potrebovať.