Na svete existuje len veľmi málo ľudí, ktorí netúžia po jemnej pokožke bez zbytočných chĺpkov. Mnohí muži, ktoré nenosia bradu či fúzy sa snažia svoju tvár upravovať prostredníctvom žiletky či rôznych holiacich strojčekov, ktorých dnes na trhu nájdete naozaj nespočetné množstvo. Dobré výrobky však nie sú všetko, čo môžete pre svoju tvár urobiť. Pri správnej starostlivosti sa vám tiež veľmi dobre odvďačí. Mnohé holiace strojčeky však nie sú správne vytvorené a neponúkajú jemnej a citlivej pokožke na tvári všetko, čo potrebuje. Mnohé holiace strojčeky sú príliš drsné a pokožku len zbytočne oslabujú, čo zapríčiňuje vrásky omnoho skôr, ako by ste chceli. Muži by preto určite mali staviť na presne také výrobky, ktoré im prinesú nielen želaný efekt a skvelé oholenie, ale takisto aj dobrú starostlivosť o pleť, ktorá je dnes na nezaplatenie.

Holiace strojčeky sa dnes radia medzi výrobky, ktoré by vám doma určite nemali chýbať. Práve dobré holiace strojčeky si vedia poradiť s úplne všetkým a veľmi jednoducho si spravia svoju prácu bez väčších problémov. Každý jeden holiaci strojček je navrhnutý tak, aby nejako špeciálne uspokojoval potreby svojich zákazníkov, mužov. Práve tie najlepšie v sebe skrývajú rovno niekoľko skvelých a špeciálnych funkcií, vďaka ktorým bude vaša pokožka perfektne oholená za každých podmienok. Viaceré holiace strojčeky majú aj tú výhodu, že sa veľmi jednoducho dajú použiť či už nasucho alebo namokro, vďaka čomu ich môžete nosiť všade, kde potrebujete a to aj na dovolenku či niekam na cesty. Jednoducho ich použijete bez toho, aby ste si museli vziať so sebou penu na holenie alebo iné prípravky. V jednom výrobku tak máte úplne všetko na to, aby ste vyzerali najlepšie, ako môžete.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj holiaci strojček Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte a budete radi, že ste si ho kúpili.

Vyskúšať technologický pokrok na vlastnej koži? Áno, ide to vďaka precíznemu a maximálne šetrnému holiacemu strojčeku Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry, ktorý vám ponúka to najexkluzívnejšie holenie. Ponúka vám totižto päť špecializovaných holiacich prvkov, ktoré sa postarajú o prvotriedne výsledky bez zbytočného podráždenia pokožky a patentovaná technológia Syncro Sonic sa dokáže perfektne prispôsobiť nielen vašej pokožke, ale takisto aj vašim fúzom a ponúknuť tak všetko, čo v skutočnosti potrebujete pre to najlepšie oholenie. Prácu vám takisto zjednoduší aj unikátna čistiaca a nabíjacia stanica, ktorá sa o strojček postará za vás. Spoznáte tak kúzlo presného a jednoduchého oholenia, ktoré ste doteraz nepoznali. Vyhoďte všetky žiletky, lebo k vám prichádza štýlový holiaci strojček Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry, ktorý si okamžite zamilujete.

Patentovaná technológia Syncro Sinc sa úplne prispôsobuje vašim fúzom a poskytuje tak mimoriadny výkon tam, kde je najviac potrebný. Pre každý jeden typov fúzov disponuje hlavica až piatimi rôznymi holiacimi prvkami, vďaka čomu máte zaistený komfort, o ktorom ste ani nesnívali. Tieto rôzne holiace prvky vám zistia dlhotrvajúce a dokonalé oholenie, strihanie na plocho rastúcich fúzov, strihanie fúzov rastúcich rôznymi smermi a takisto aj zjemnenie kože. Toto všetko vám ponúka holiaci strojček Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry s ohľadom na vašu pokožku, ktorá nebude po holení nepríjemne podráždená, ale veľmi jemná a príjemná na dotyk.

Dizajn je však pre mnohých veľmi dôležitý a holiaci strojček Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry vám ponúka to najlepšie, čo vie. Okrem krásneho strieborného a minimalstického dizajnu, ktorý je originálny a neuvidíte ho len tak na inom strojčeku, vám ponúka holiaci strojček značky Braun aj nízku hmotnosť a ergonomické uchopenie, vďaka čomu sa vám s týmto strojčekom bude holiť omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka jeho nízkej hmotnosti ho budete môcť používať dlhú dobu bez toho, aby vám v ruke oťažel.

Špičkových výsledkov dosiahnete bez problémov aj vďaka flexibilnému holiacemu systému 10 D. Hlavica s výkyvom až 40 stupňov sa dostane veľmi jednoducho aj na tie najnedostupnejšie miesta, kde by ste so žiletkou už dávno skončili. Zatiaľ čo samotné uchopenie chĺpkov prichádza hneď po kontakte s pokožkou, päť strihacích prvkov reaguje aj na to najmenšie zahnutie, vďaka čomu nebude mať problém so žiadnou časťou vašej tváre. Máte tak istotu absolútneho prispôsobenia vašej tvári a najtesnejšiemu kontaktu s pokožkou pri skutočne kvalitnom oholení.

Mokré či suché oholenie? Nerobí mu problém ani jedno! S holiacim strojčekom Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry máte istotu, že ho môžete používať aj pod vodou, pretože je 100% vodeodolný. Môžete si ho jednoducho a pohodlne umývať pod tečúcou vodou, vďaka čomu ho jednoducho vyčistíte a bez problémov sa oholíte takisto aj v sprche bez toho, aby sa vám holiaci strojček značky Braun zničil. Zvoliť si môžete holenie s vodou, penou, gélom alebo holenie na sucho, ktoré môžete využiť aj počas ciest. Vybrať si môžete takisto aj spôsob, ktorý vám a vašej pokožke vyhovuje. Výhodou je, že si s týmto holiacim strojčekom vytvarujete aj kotlety, pretože obsahuje aj zastrihávať, ktorý je ukrytý na zadnej strane strojčeka.

Pohodlnú prácu s holiacim strojčekom vám sľubuje ergonomicky prehnutý tvar, vďaka ktorému sa Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry drží prirodzene a veľmi pohodlne. Padne vám tak prirodzene a intuitívne do ruky. Praktické umiestnenie dotykových bodov vám zas umožňuje to najlepšie ovládanie, ktoré v každej situácií môžete ovládať. Pogumovaná textúra vám zas zaisťuje bezpečnú manipuláciu, dokonca aj vo vlhkom prostredí. Texturovaný prepínač Multi Head Lock dokáže zafixovať hlavu holiaceho strojčeka v piatich rôznych pozíciách, čo vám umožní holenie aj v obtiažnych miestach, ako napríklad dolná čeľusť či krk.

Stavte aj vy na holiaci strojček Braun Series 9 9290cc Clean&Charge Wet&Dry, ktorý vám umožňuje to najjednoduchšie holenie vôbec! Za skvelú cenu, za ktorú sa predáva na trhu, vám padne naozaj vhod!