Túžite po hladkej pokožke na tvári, no nedokážete sa k nej dopracovať? Mnohí muži veľmi radi dávajú prednosť klasickým žiletkám, ako nejakým kvalitným holiacim strojčekom. Myslia si, že je to omnoho výhodnejšie a lepšie, no pravda je presne opačná. Práve vďaka žiletkám sa mnohí muži zrania, porežú a nikdy nemajú tak dobrý výsledok ako muži, ktorí radi stavia na holiace strojčeky, ktoré sú dnes úplne na inom leveli, ako to bývalo v minulosti. Holiace strojčeky za vás spravia všetku prácu, vyzerajú omnoho lepšie ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť a určite vás oholia omnoho dôkladnejšie, ako klasické žiletky, s ktorými je efekt kratší a nie tak dobrý a pekný, ako so strojčekmi. Pri kúpe do strojčeka nemusíte investovať ani vysoké sumy, pretože aj tie najkvalitnejšie a dobré strojčeky majú dnes rozumnú cenu a predávajú sa veľmi výhodne.

Na trhu dnes nájdete hneď niekoľko zaujímavých výrobkov, ktoré vás určite oslovia. Mnohé zo strojčekov, ktoré sa dnes predávajú sú za nižšie sumy a vy si môžete myslieť, že nie sú tak kvalitné ako tie, ktoré sú za vysoké čiastky. Pravda je však taká, že aj keď si kúpite lacnejší strojček, vždy vám spraví lepší výsledok, ako holenie žiletkou, ktoré je zdĺhavé, potrebujete k nemu penu a mnohokrát sa stáva, že sa muži porežú. Práve preto by ste mali staviť na holiaci strojček, pri ktorom možno na začiatku investujete nejakú sumu navyše, no určite sa vám to vyplatí pri dlhodobom holení. Pri žiletkách musíte neustále kupovať nejaké nové žiletky, penu na holenie alebo iné dôležité doplnky, vďaka ktorým sa oholíte presne podľa vašich predstáv. Práve vďaka holiacemu strojčeku sa dostanete presne tam, kde ste vždy chceli.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám hneď zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj holiaci strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte a budete radi, že ste si ho kúpili.

Či už ste muž alebo žena, väčšina ľudí preferuje hladkú a hebkú pokožku pred jemným alebo hustejším strniskom. Perfektne oholená hladká tvár je niečo, čo je snom mnohých ľudí. Ak teda aj vy túžite po tom najlepšom, čo vám môže trh ponúknuť, mali by ste staviť na holiaci strojček, ktorý by mal byť ideálne taký, s ktorým bude holenie jedna radosť a zábava. Presne taký je aj holiaci strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry, s ktorým sa oholíte veľmi jednoducho a rýchlo. Ponúka totižto to najpríjemnejšie a najjednoduchšie holenie, ktoré kedy holiace strojčeky ponúkali. Okrem toho je vhodný nielen na suché použitie, ale takisto aj na mokré a vlhké vďaka jeho dômyselnému vodotesnému dizajnu, ktorý je viac ako lákavý.

Pri dizajne ešte ostaňme. Značka Braun sa zaoberá výrobou holiacich strojčekov už veľmi dlhú dobu, a preto je jasné, že vedela, na čo má staviť skôr. Dizajn je niečo, čo mnohých zákazníkov presvedčí o tom, aby si daný výrobok kúpili. Práve holiaci strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry má naozaj štýlový a veľmi mužný strieborný dizajn, ktorý sa bude páčiť nielen vám, ale takisto aj mnohým iným zákazníkom, ktorí si ho vybrali práve vďaka jeho funkciám a takisto aj vďaka jeho dizajnu a možnosti používať ho nielen na suché, ale takisto aj na mokré použitie.

Ak ste priaznivcami najnovších technológií, určite vás dostane najmä to, že holiaci strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry skrýva tie najlepšie technológie vo svojom štýlovom a elegantnom striebornom dizajne. Jeho dynamická holiaca hlavica s inovačnou technológiou známou aj pod názvom Sonic a Turbo Mode sa dokáže presne prispôsobiť kontúram vašej tváre a schopnosti prispôsobuje podľa hustoty vašich fúzov alebo strniska. Sami si zvolíte, ktorý z troch režimov nastavenia je pre vás ten najlepší. Záleží najmä na tom, či sa budete venovať celej tvári alebo iba vybraným partiám. Kombinácia najpokrokovejšej holiacej planžety OptiFoil, jedinečne oscilujúce stredové strihacie lišty Active Lift a plne flexibilný holiaci systém zaisťuje presné oholenie aj tých najmenej dostupných miest a najkratších fúzov, ktoré by ste mali na pokožke. Vďaka nadštandardnému výkonu s možnosťou voľby z troch režimov veľmi jednoducho a ľahko oholí aj tie najdlhšie fúzy, ktoré by ste nevedeli iným strojčekom oholiť.

Strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry je plne flexibilný a prispôsobivý vďaka svojej výkyvnej hlavici s trojitým holiacim systémom, integrovanými britvami a nezávisle plávajúcimi planžetami. Aj keď máte krátke fúzy, ktoré priliehajú k pokožke, nemôže sa stať, že by stroj fúz nezaregistroval, pretože jedinečná oscilujúca stredová strihacia lišta Active Lift si každý jeden chlp nadvihne a oholí. Najpokrokovejšia holiaca planžeta Opti Foil si vďaka zónam s rôzne tvarovanými otvormi zachytí každým ťahom viac fúzov, čím vám ušetrí drahocenný čas. Nemusíte tak prechádzať jedno miesto viackrát a zbytočne tak dráždiť pokožku. Samozrejmosťou je aj vaša vlastná regulácia rýchlosti. Vyberiete si teda takú rýchlosť, ktorá vám najviac vyhovuje.

Holiaci strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry myslí aj na vaše zdravie. Ako aj názov hovorí, s týmto strojčekom sa nemusíte báť holenia pomocou peny, gélu alebo v sprche. Môžete si sami vybrať či sa budete holiť namokro alebo nasucho. Vďaka inteligentnému patentovanému systému Clean/Charge od značky Braun sa nemusíte báť náročného a zdĺhavého manuálneho čistenia strojčeka. Užite si tak pocit z úplne nového strojčeka Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry, ktorý je vhodný na úplne každé holenie. Čistiaca stanica od značky Braun je 10-krát hygienickejšia, ako čistenie holiaceho strojčeka pod tečúcou vodou. Jedná sa tak o jedinú čistiacu stanicu, v ktorej je spoľahlivosť odstránenia 99,99% baktérií a všetkých ostatných fúzov a gélu z holenia. Strojček Braun Series 7 7899cc Clean&Charge Wet&Dry vám vydrží v nepretržitej prevádzke až 50 minút.