Na svete existuje len veľmi málo ľudí, ktorí netúžia po jemnej pokožke bez zbytočných chĺpkov. Mnohí muži, ktoré nenosia bradu či fúzy sa snažia svoju tvár upravovať prostredníctvom žiletky či rôznych holiacich strojčekov, ktorých dnes na trhu nájdete naozaj nespočetné množstvo. Dobré výrobky však nie sú všetko, čo môžete pre svoju tvár urobiť. Pri správnej starostlivosti sa vám tiež veľmi dobre odvďačí. Veľká väčšina holiacich strojčekov však nie je správne vyrobená a neponúka tak jemnej a citlivej pokožke na tvári všetko, čo potrebuje. Mnohé holiace strojčeky sú príliš drsné a pokožku len zbytočne oslabujú, čo zapríčiňuje vrásky omnoho skôr, ako by ste chceli. Muži by preto určite mali staviť na presne také výrobky, ktoré im prinesú nielen želaný efekt a skvelé oholenie, ale takisto aj dobrú starostlivosť o pleť, ktorá je dnes na nezaplatenie.

Holiace strojčeky sú na trhu už nejaký ten piatok a výber toho najlepšieho je niekedy poriadna drina. Zo všetkých výrobkov, ktoré sa na vás valia z jednej strany je dobré vedieť, ktorý je naozaj ten najlepší a postará sa o vašu tvár a pleť najlepšie, ako dokáže.
Ako sme spomenuli vyššie, na trhu je veľké množstvo holiacich strojčekov. Tie sa rozdeľujú podľa niekoľkých kategórií, no tou základnou je tá, či je strojček vodeodolný alebo nie. Ak je, nie je to len výhoda navyše, ktorú možno nevyužijete. Vodeodolné strojčeky sú dnes totižto veľmi vítané. Môžete ich pokojne používať v sprche pri zapnutej tečúcej vode, na sucho v kúpeľni pred zrkadlom alebo niekde na dovolenke, keď nebudete mať dostatočne veľa času na holenie. My sme si v dnešnej recenzií pre vás vybrali ten najlepší holiaci strojček, ktorý môžete používať rovno na niekoľko spôsobov.

Jednoduché holenie

Túžite po hladkom oholení, ktoré priláka pohľady ostatných ľudí? Siahnite po spoľahlivom holiacom strojčeku Braun Series 3 3030s v čierno-červenom farebnom prevedení, ktoré ponúka perfektný komfort pre pokožku. Je vybavený pohyblivým trojitým holiacim systémom a novou planžetou s hrebienkom pre ešte lepšie výsledky za zlomok času. Vďaka tomuto pohyblivému systému sa o pokožku jemne opiera, neťahá ju a krásne sa po nej kĺže bez toho, aby strojček vytváral vrásky.

Nové technológie

Vďaka najnovšej použitej technológií je strojček vhodné použiť ako na suché, tak aj na mokré holenie, vďaka čomu s ním nebudete mať nikdy problém. Ľudia s citlivou pokožkou ocenia ešte viac možnosť mokrého holenia, ktoré zbytočne pokožku nedráždi a strojček sa po nej kĺže ľahšie.

Značka Braun predstavuje pri svojom strojčeku novú generáciu svetovo najpredávanejších planžetových holiacich strojčekov. Modely zo Série 3 sú navrhnuté pre moderného muža, ktorý požaduje dokonalé oholenie bez námahy a kompromisov. Nová vylepšená séria produktorv dosiahla v porovnaní s prechádzajúcou sériou výborné výsledky. Rozdiely sú naozaj obrovské, najmä pri náročnej a bolestivej skúške na strnisku. Už nemusíte hľadať svojho šikovného pomocníka, pretože ste ho už práve našli.

Strojček, narozdiel od žiletky, dokáže jednoducho a veľmi rýchlo zbaviť každého muža aj trojdenného strniska. Všetko je to najmä vďaka trojitému holiacemu systému Triple Action, ktorý je zložený z dvoch planžiet a stredovej strhávacej lišty. Tie sa dokážu prispôsobiť kontúram tváre a každým ťahom účinne oholia krátke aj dlhé fúzy. To znamená, že strojček Braun Series 3 3030s je naozaj vhodný pre úplne každého.

K významným prednostiam tohto stroja patrí aj planžeta SensoFoil s hrebienkom, ktorý optimálne oholí fúzy a je neuveriteľne jemná k pokožke. Integrovaný hrebienok MicroComb, ktorý je umiestnený okolo stredovej strihacej lišty, lepšie navádza fúzy do holiacej časti planžety pre vynikajúci výkon na trojdennom strnisku a minimalizuje tak podráždenie pokožky. Muži tak pokojne môžu zabudnúť na červenú pokožku po holení, ktorá sa často objavuje najmä pri použití žiletky.

Komfortné používanie

Komfortné používanie holiaceho strojčeka zaistí najmä pokročilý displej s tromi LED kontrolkami pre presnú indikáciu stavu batérie, pričim 1 LED kontrolka upozorňuje na opotrebenie planžety. Vďaka tomuto budete mať neustály prehľad o stave, v ktorom sa strojček nachádza. Ak chcete zmenu, určite využijete aj výsuvný zastrihávač dlhých fúzov, ktorý je určený pre presné zastrihávanie kotliet, fúzov alebo briadky.

Pri holiacich strojčekoch je veľmi dôležité, aby sa vám dobre držali. Holiaci strojček Braun Series 3 3030s má ergonomické uchopenie, vďaka ktorému sa strojček dobre drží a môžete s ním pracovať aj niekoľko minút vkuse. Pri mokrom použití sa strojček nešmýka a veľmi jednoducho sa drží.

Výkonná batéria

Holiaci strojček Braun Series 3 3030s disponuje výkonnou akumulátorovou Ni-MH batériou, ale môžete ho používať aj so sieťovým prívodom. Stačí jedna jediná hodina k jeho plnému nabitiu, ktorá vám poskytuje 45 minút dokonalej starostlivosti o pokožku.
Ponáhľate a nestíhate? Určite oceníte rýchle, päťminútové dobitie, ktoré je dostatočné pre jedno oholenie bez pripojenia káblu. Smart PLug sa automaticky prispôsobí výstupnému napätiu v rozmedzí od 100 V do 240 V  a zaručí vám pohodlie ako doma, tak aj na cestách. Strojček je 100 % vodeodolný a umývateľný. Súčasťou balenia je aj čistiaca kefka pre jednoduchú údržbu.

Dizajn

Dizajn strojčeka Braun Series 3 3030s je naozaj veľmi štýlový. Jeho červeno-čierne prevedenie pritiahne pozornosť okolia. Má skvelý tvar, dobré ergonomické uchopenie a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre. Hlavica nie je príliš široká, takže na tvári skvelo splynie a pracuje.

O značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka nej máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť na túto značku aj vy.