Túžba po hladkej pokožke zaviedla mnohé značky na chodníčky holiacich strojčekov. Tie sa každým novým modelom zlepšujú a ponúkajú lepšie funkcie, ako tie predtým. Holiace strojčeky sú pre mužov skvelou alternatívou. Často nedráždia pokožku, skvelo sa používajú a sú štýlové. Sú kúskom, ktorý len tak neomrzí a poskytujú veľké množstvo funkcií. Vďaka nim môžete holiace strojčeky používať aj na zastrihávanie fúzov alebo na úplné oholenie. Výber je na vás.

Holiace strojčeky sú na trhu už nejaký ten piatok a výber toho najlepšieho je niekedy poriadna drina. Zo všetkých výrobkov, ktoré sa na vás valia z jednej strany je dobré vedieť, ktorý je naozaj ten najlepší a postará sa o vašu tvár a pleť najlepšie, ako dokáže.
Ako sme spomenuli vyššie, na trhu je veľké množstvo holiacich strojčekov. Tie sa rozdeľujú podľa niekoľkých kategórií, no tou základnou je tá, či je strojček vodeodolný alebo nie. Ak je, nie je to len výhoda navyše, ktorú možno nevyužijete. Vodeodolné strojčeky sú dnes totižto veľmi vítané. Môžete ich pokojne používať v sprche pri zapnutej tečúcej vode, na sucho v kúpeľni pred zrkadlom alebo niekde na dovolenke, keď nebudete mať dostatočne veľa času na holenie. My sme si v dnešnej recenzií pre vás vybrali ten najlepší holiaci strojček, ktorý môžete používať rovno na niekoľko spôsobov.

Dokonalé oholenie

Hľadáte aj vy kvalitný strojček, ktorý by vám pomohol dosiahnuť hladkú pokožku? Stavte na holiaci strojček Braun Series 1 130. Tento model je zárukou pohodlia pri holení a kvalitných výsledkov. Nikdy sa nestane, že by ste po holení mali pokožku podráždenú alebo začervenanú.

Holiaci strojček značky Braun si poradí s každým jedným chĺpkom. Dokonca aj tým najmenším a tým, ktorý nerastie v rovnakom smere. O všetko sa postará úzka a presná holiaca hlavica. Tá sa prispôsobuje kontúram vašej tváre a dostane sa aj na miesta, kde by iné modely dávno skončili. Úzka hlavica je vhodná aj na horšie dostupné miesta, ako napríklad pod nosom. Zamilujte si aj vy dokonale hladkú pokožku.

Pre tých, ktorí po hladkej pokožke netúžia a potrebujú si svoje strnisko len trochu podstrihnúť, je model Braun Series 1 130 vhodný taktiež. V tomto prípade však oceníte najmä výsuvný zastrihávač dlhých fúzov.

Plne umývateľný pod vodou

Holiaci strojček Braun Series 1 130 síce nie je vodeodolný, čo môže byť menšou nevýhodou, no pri jeho čistení vám nič nebráni. Je plne umývateľný pod tečúcou vodou. Vďaka tomu sa jednoducho čistí a vždy ho budete mať po použití vyčistený od všetkých chĺpkov.

Strojček však nemusíte umývač vždy. Občas, po krátkom používaní, môžete využiť čistiacu kefku, ktorú nájdete v balení. Čistenia sa však nemusíte báť. nie je to nič náročné.

Dlhá výdrž batérie

Viete, čo si na strojčeku Braun Series 1 130 zamilujete najviac? Jeho dlhú výdrž batérie. Strojček je určený pre akumulátorovú prevádzku, čo znamená, že funguje na nabíjanie batérie. Nabitý je už za jednu hodinu a poskytuje dlhých 50 minút nepretržitej úpravy váľho porastu.

Ak nestíhate a strojček nemáte nabitý, nebojte sa. V tomto prípade určite oceníte funkciu pre rýchle oholenie. Táto funkcia vám poskytne za 5 minút nabíjania možnosť jedného oholenia.

Ušetrite čas pri holení

Zaberá vám pravidelné holenie veľké množstvo času a nemáte tento proces radi? V tomto prípade stojí za zváženie, či si nekúpite výrobok, ktorý vás chĺpkov na pokožke vie zbaviť rýchlo a jednoducho. Klasický holiaci strojček Braun Series 1 130 je prvotriednou alternatívou. Táto elegantná a dokonalá hračka s elektrickým pohonom je vybavená jedinečnou technológiou detekcie kriviek a zaručuje tak dokonalé oholenie s maximálnym rešpektom k jedinečným kontúram vašej tváre. Nikdy sa tak nestane, že by sa strojček niekam na tvár nedostal.

Dizajn

Dizajn strojčeka Braun Series 1 130 je naozaj veľmi štýlový. Jeho klasické čierne prevedenie v kombinácií so modrou farbou je elegantné a jednoduché. Má skvelý tvar, dobré ergonomické uchopenie a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre.

Pri holiacich strojčekoch je veľmi dôležité, aby sa vám dobre držali. Holiaci strojček Braun Series 1 130 má ergonomické uchopenie, vďaka ktorému sa strojček dobre drží a môžete s ním pracovať aj niekoľko minút vkuse. Pri mokrom použití sa strojček nešmýka a veľmi jednoducho sa drží.

Jednoduché ovládanie

Najväčšou výhodou tohto strojčeka je jeho jednoduché ovládanie. Zvládne to naozaj úplne každý bez ohľadu na vek a toho, či predošlé skúsenosti s používaním strojčekov máte alebo nie. Všetko ovládate jednoduchými ovládacími prvkami na strojčeku.

Tichý chod

O to, že by holiaci strojček značky Braun bol hlučný, sa báť nemusíte. Jeho prevádzka je tichá a veľmi príjemná. Holiť sa môžete aj počas noci a nikoho nezobudíte. Vadiť nebude nikomu, ani vám ani človeku, ktorý je vo vašej blízkosti. Hoľte sa tak kedykoľvek a kdekoľvek.

Niečo o značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka nej máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť na túto značku aj vy.