Túžba po hladkej pokožke zaviedla mnohé značky na chodníčky holiach strojčekov. Tie sa každým novým modelom zlepšujú a ponúkajú lepšie funkcie, ako tie predtým. Holiace strojčeky sú pre mužov skvelou alternatívou. Často nedráždia pokožku, skvelo sa používajú a sú štýlové. Sú kúskom, ktorý len tak neomrzí a poskytujú veľké množstvo funkcií. Vďaka nim môžete holiace strojčeky používať aj na zastrihávanie fúzov alebo na úplné oholenie. Výber je na vás.

Holiace strojčeky sú na trhu už nejaký ten piatok a výber toho najlepšieho je niekedy poriadna drina. Zo všetkých výrobkov, ktoré sa na vás valia z jednej strany je dobré vedieť, ktorý je naozaj ten najlepší a postará sa o vašu tvár a pleť najlepšie, ako dokáže.
Ako sme spomenuli vyššie, na trhu je veľké množstvo holiacich strojčekov. Tie sa rozdeľujú podľa niekoľkých kategórií, no tou základnou je tá, či je strojček vodeodolný alebo nie. Ak je, nie je to len výhoda navyše, ktorú možno nevyužijete. Vodeodolné strojčeky sú dnes totižto veľmi vítané. Môžete ich pokojne používať v sprche pri zapnutej tečúcej vode, na sucho v kúpeľni pred zrkadlom alebo niekde na dovolenke, keď nebudete mať dostatočne veľa času na holenie. My sme si v dnešnej recenzií pre vás vybrali ten najlepší holiaci strojček, ktorý môžete používať rovno na niekoľko spôsobov.

Univerzálny holiaci strojček

Tento elegantný strojček v sebe ukrýva omnoho viac, ako sa na prvý pohľad môže zdrať. Poskytuje možnosť 3 v 1. Po prvom použití ho nedáte z ruky. Je to výkonný strojček, ktorý jemne oholí tvár do hladka. Okrem toho však poskytuje aj zastrihávač, ktorý je vhodný, ak nosíte fúzy. Zastrihávač však môžete zvoliť aj v prípade, ak túžite len po dobre vyzerajúcom strnisku. Treťou funkciou, ktorú strojček poskytuje, je tvarovať. Ten poskytne priestor dokonale presným kontúram a líniam vašich fúzov či vlasovej línií.

Holiaci strojček Braun MG 5090 spoločne s nastaviteľným hrebeňom a ďalším príslušenstvom zvládne už naozaj úplne všetko. Jeho výhodou je vodeodolnosť, vďaka ktorej sa môžete holiť napríklad aj v sprche. Pri čistení ho taktiež môžete opláchnuť pod tečúcou vodou.

Dlhá výdrž batérie

Viete, čo si na strojčeku Braun MG 5090 zamilujete najviac? Jeho dlhú výdrž batérie. Strojček je určený pre akumulátorovú prevádzku, čo znamená, že funguje na nabíjanie batérie. Nabitý je už za jednu hodinu a poskytuje dlhých 30 minút nepretržitej úpravy váľho porastu.

Ak nestíhate a strojček nemáte nabitý, nebojte sa. V tomto prípade určite oceníte funkciu pre rýchle oholenie. Táto funkcia vám poskytne za 5 minút nabíjania možnosť jedného oholenia.

Ušetrite čas pri holení

Zaberá vám pravidelné holenie veľké množstvo času a nemáte tento proces radi? V tomto prípade stojí za zváženie, či si nekúpite výrobok, ktorý vás chĺpkov na pokožke vie zbaviť rýchlo a jednoducho. Klasický holiaci strojček Braun MG 5090 je prvotriednou alternatívou. Táto elegantná a dokonalá hračka s elektrickým pohonom je vybavená jedinečnou technológiou detekcie kriviek a zaručuje tak dokonalé oholenie s maximálnym rešpektom k jedinečným kontúram vašej tváre. Nikdy sa tak nestane, že by sa strojček niekam na tvár nedostal.

Suché aj mokré holenie

So žiletkou sa často môže stať, že vás podráždi, porežete sa ňou alebo vám chĺpky môžu zarásť. So strojčekom Braun MG 5090 sa však nič takéto nestane. Holiaci strojček je totižto založený na princípe slobodnej voľby medzi suchým alebo hladkým holením, pričom obe varianty zaisťujú šetrný prístup k vašej pokožke bez straty na kvalite výsledkov. Podieľajú sa na tom najmä špeciálne britvy . Tieto britvy sa vyznačujú schopnosťou nastaviť každý jednotlivý fúz do optimálnej pozície pre odstránenie, vďaka čomu je potreba menej ťahov. Pokožka tak nie je taká citlivá a bolestivá.

Výhodou strojčeka Braun MG 50902 je najmä to, že je vhodný na nielen suché, ale takisto aj mokré použitie. Okrem vody môžete pokojne použiť aj gél alebo nejakú penu. Mokrá varianta je pohodlná a pokožka sa omnoho ľahšie poddáva, pretože je zmäknutá. Ak však potrebujete rýchle oholenie, rozhodne stavte na suchú variantu, ktorú môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Dizajn

Dizajn strojčeka Braun MG 5090 je naozaj veľmi štýlový. Jeho klasické čierne prevedenie v kombinácií so sivou farbou je elegantné a jednoduché. Má skvelý tvar, dobré ergonomické uchopenie a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre.

Pri holiacich strojčekoch je veľmi dôležité, aby sa vám dobre držali. Holiaci strojček Braun MG 5090 má ergonomické uchopenie, vďaka ktorému sa strojček dobre drží a môžete s ním pracovať aj niekoľko minút vkuse. Pri mokrom použití sa strojček nešmýka a veľmi jednoducho sa drží.

Jednoduché ovládanie

Najväčšou výhodou tohto strojčeka je jeho jednoduché ovládanie. Zvládne to naozaj úplne každý bez ohľadu na vek a toho, či predošlé skúsenosti s používaním strojčekov máte alebo nie. Všetko ovládate jednoduchými ovládacími prvkami na strojčeku.

Ak patríte medzi mužov, ktorí si pestujú strnisko alebo fúzy, so strojčekom Braun MG 5090 si prídete na svoje. Výsuvný hrebeň s možnosťou nastavenia štyroch rôznych dĺžok vám pomôže udržovať si fúzy, ktoré chcete. Všetko je zaručené pomocou systému click-and-lock. Jedným dotykom prsta si nastavíte zvolenú dĺžku, ktorú si rovno uzamknete. Počas holenia sa tak nikdy nestane, že by sa dĺžka zmenila.

Manipulácia a nastavovanie dĺžky sú veľmi jednoduché bez nutnosti hrebeň vymieňať. Nemusíte používať ani žiadne zbytočné príslušenstvo, ktoré by ste nemuseli využiť. Dĺžka 1,2 mm je špeciálne navrhnutá tak, aby docielila perfektné moderné strnisko.

Túžite dosiahnuť ten najlepší výsledok? Vyskúšajte nastaviteľný zastrihávač presných kontúr. Jednoducho tak docielite osobný štýl fúzov. Zastrihávač je otočný a má dve strany. Úzka strana s presným hrebienkom je skvelá pre ostré línie, krivky a okraje. Širšia časť je vhodná pre väčšie partie.

Výhodou holiaceho strojčeka Braun MG 5090 je najmä to, že sa dostane aj na neprístupné miesta.

Špeciálna hlavica

Strojček Braun MG 5090 je vybavený extra širokou holiacou hlavicou, ktorá zaistí dokonalé hladké oholenie v priebehu zopár ťahov. Zároveň vďaka technológií Smart Foil zachytí aj tie fúzy, ktoré rastú rôznymi smermi. Nikdy sa tak nestane, že by ste počas holenia nejaké fúzy vynechali alebo by ste všetko neoholili.

Aby bolo holenie úplne dokonalé a hladké, holiaci strojček značky Braun má integrovaný systém citlivosti na dotyk. To znamená, že sa prispôsobí použitému tlaku pri holení. Vaša pokožka je dokonale čistý a hladká bez akéhokoľvek nepríjemného poranenia. Nemusíte sa báť žiadneho škrabnutia alebo krvácania.

O značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka tejto značke máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť aj vy na túto značku. Práve značka Braun prináša do domácností aj kvalitné spotrebiče, medzi ktoré sa radia napríklad aj holiace strojčeky.