Každý muž si zaslúži poriadnu starostlivosť o svoju pokožku a nielen to. Okrem toho, že sa mnohí muži starajú o svoj zovňajšok pomocou rôznych gélov či krémov, mnohí nerozmýšľajú nad tým, čo používajú pri holení svojej brady či fúzov. Mnohí vezmú do ruky len žiletku a pomocou peny na holenie a žiletky si oholia svoju tvár. Mali by ste však vedieť, že to nie je to najlepšie, čo môžete svojej pokožke ponúknuť. Tá býva často od žiletiek alebo od peny vysušená a nepríjemne popraskaná, proti čomu nebojujú už ani niektoré krémy alebo vody po holení, ktoré si nanášate. Niekedy nestačí ani vymeniť si novú žiletku. Práve v tomto prípade by ste mali staviť na niečo iné, niečo čo vám určite bude slúžiť čo najlepšie a oholí vás naozaj perfektne. Medzi tieto výrobky patria najmä holiace strojčeky, ktoré ste možno niekedy doma mali, no zatvorili ste ich späť do skrinky.

Holiace strojčeky nepatria medzi nejaký nový výdobytok techniky. Je to bežná súčasť našich každodenných dní, no aj tak mnohí niekedy zabúdajú, že ich majú doma. Síce holiace strojčeky nie sú nejakou novou pokrokovou technikou, určite sú to veci, ktoré neustále napredujú a každý nový výrobok vám ponúka niečo nové. Najnovšie holiace strojčeky vás nielen holia, ale takisto aj masírujú a ponúkajú vám skvelé pohodlie a komfort, ktorý by ste u starších modelov, ktoré máte možno doma, ani len nečakali. Každý nový model vám tak teraz ponúka veľký a široký záber novodobých funkcií, ktoré by ste inak ani neočakávali. Stavte aj vy na holiace strojčeky, ktoré vám perfektne oholia pokožku bez rizika, že by ste sa poranili, poškriabali alebo si spravili niečo iné. Rovnako vám holiace strojčeky ponúkajú viacero možností holenia, vďaka čomu vyhovejú úplne každému.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj holiaci strojček Braun CT2s Cooltec, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte.

Zažite nevšedný zážitok z holenia každý jeden deň pomocou holiaceho strojčeka Braun CT2s Cooltec. Tento perfektný strojček sa stane vašim každodenným priateľom a každodenným spoločníkom, ktorý bude spoľahlivý najmä pri holení, ale takisto aj pri úprave vašej brady či fúzov. Holiaci strojček Braun CT2s Cooltec bol navrhnutý tak, aby vám zaistil perfektnú kvalitu a vysokú spoľahlivosť, vďaka čomu sa radí medzi tie najlepšie holiace strojčeky, ktoré dnes nájdete na trhu. Je takisto vynikajúcou voľbou nielen pre muža s citlivou pokožkou, ale takisto aj pre mužov, ktorí očakávajú perfektný výkon a najmä, tie najlepšie výsledky, ktoré sa vám budú určite a s istotou páčiť.

Holiaci strojček Braun CT2s Cooltec má niečo, čo ostatné strojčeky nie. Je to totižto prvý holiaci strojček na svete, ktorý je vybavený technológiou aktívneho chladenia. V holiacej hlave má zabudovanú inovačnú alumíniovú chladiacu lištu, ktorá bude aktívne ochladzovať vašu pokožku počas celého holenia, vďaka čomu nebude nikdy začervenaná alebo inak poranená. Okrem toho minimalizuje aj podráždenosť, začervenanosť alebo nejaké svrbenie pokožky. Tento holiaci strojček značky Braun zanechá na vašej pleti príjemne chladnú a sviežu stopu, ktorá sa vám bude určite páčiť. Po holení nemusíte používať ani gél či krém, čo je ešte väčšou výhodou.

Väčšina holiacich strojčekov pre mužov je navrhnutá tak, aby v holiacej hlavici zhromažďovala teplo, čo býva mnohokrát najväčšou príčinou podráždenia a začervenania pokožky. Práve toto je aj častý dôvod, prečo mnohí muži nekupujú holiace strojčeky a radšej stavia na starú metódu žiletky a peny. Holiaci strojček Braun CT2s Cooltec má však inovačnú termoelektrickú chladivú technológiu, ktorá robí tento produkt naozaj veľmi výnimočným. Zbaví vás týchto zbytočných problémov veľmi jednoducho a vaša pleť bude po dokončení holenia od holiaceho strojčeka Braun CT2s Cooltec svieža a najmä, príjemná na dotyk. Pomocou tohto holiaceho strojčeka minimalizujete svrbenie, pálenie a začervenanosť.

Hlavica holiaceho strojčeka Braun CT2s Cooltec má trojitý holiaci systém, ktorý obsahuje dva samostatne pohybujúce sa prvky. Tieto prvky sa veľmi jednoducho prispôsobia každej kontúre vašej tváre. Holiace britvy Senso Blade, ktorú sú súčasťou hlavice, sú špeciálne navrhnuté tak, aby zachytili chĺpky, ktoré rastú v rôznych smeroch. Máte tak istotu, že holiaci strojček Braun CT2s Cooltec si poradí naozaj so všetkým. Nezáleží na tom, či si budete holiť kratšie strnisko alebo dlhšie fúzy. Všetko máte perfektne oholené a nič pre holiaci strojček značky Braun nie je problémom.

Súčasťou holiaceho strojčeka Braun CT2s Cooltec je aj zabudovaný zastrihávač, pomocou ktorého môžete udržiavať dokonalý tvar svojich kotliet alebo fúzov. S týmto holiacim strojčekom jednoducho všetko ide veľmi jednoducho. Vďaka svojim ideálnym rozmerom, ktoré padnú presne do ruky je tak jeho používanie jednoduché a bezproblémové vďaka čomu si svojho pomocníka zamilujete okamžite.

Viete aká je najväčšia výhoda holiaceho strojčeka Braun CT2s Cooltec? To, že si môžete vybrať z dvoch spôsobov používania. Vzhľadom na to, že je holiaci strojček vodotesný a plne umývateľný ho môžete jednoducho používať aj pod vodou, čo je pre mnohých mužov omnoho lepšie, ako používanie na sucho. Holenie pod prúdom čistej vody znižuje aj podráždenie pokožky, ktorého sa však pri tomto holiacom strojčeku nemusíte báť. Je na vás, ktorý spôsob si vyberiete. Vďaka tomu, že je plne umývateľný, je veľmi jednoducho udržovať holiaci strojček v čistote.

V holiacom strojčeku Braun CT2s Cooltec sa nachádza akumulátorová Li-Ion batéria, ktorá vydrží pri plnom nabití pracovať po dobu dlých 45 minút pričom plného nabitia dosiahne už za jednu hodinu nabíjania. Pokiaľ by ste svoj strojček zabudli po vybití znovu nabiť, stačí, ak ho dáte do elektrickej siete na rýchle dobitie a hotovo. Toto rýchle dobíjanie vám pomôže najmä vtedy, keď budete na cestách a nebudete stíhať. O všetkom vás bude informovať LED displej, vďaka čomu budete mať vždy perfektný prehľad.

V rámci balenia dostanete k holiacemu strojčeku Braun CT2s Cooltec aj stojan na prístroj, nabíjačku a čistiacu kefku, pomocou ktorej jednoducho a rýchlo prístroj po použití vyčistíte a pripravíte si ho na ďalšie používanie.