Zdravý životný štýl a fitness sa poslednou dobou rozrástli a dostávajú sa do každej sféry nášho sveta. Či už máte radi cvičenie, zdravú stravu a pohyb alebo ste skôr za oddych, určite by ste mali poznať aspoň základné pravidlá, ktoré vám môžu zlepšiť život a celkovo aj zdravotný stav. Pre všetky tieto údaje sa mnohokrát využívajú aj fitness náramky či hodinky, ktoré sú veľmi populárnou vecou.

Fitness hodinky či náramky sú elektronikou, ktorú nosí už skoro každý. To, koľko kilometrov ste prešli či koľko ste spálili kalórií zaujíma veľkú časť obyvateľstva, a práve preto si mnohí zaobstarali nejaký ten múdry náramok. Ak aj vy chcete mať všetky tieto informácie po kope a chcete vedieť o sebe omnoho viac, určite stavte aj vy na takýto “vynález”.

Fitness náramky a hodinky vyrába mnoho značiek, ktoré vám ponúknu skvelé ceny a tvrdia o svojich výrobkoch, že sú kvalitné. Opak je však mnohokrát pravdou, a preto by ste mali vedieť, že vždy je lepšie staviť na značku, ktorá je svetovo známa a poznáte aj jej kvalitu. Medzi tieto značky sa radí napríklad značka Samsung, ktorá vytvára nielen kvalitné mobilné telefóny či tablety, ale takisto aj fitness náramky. Stavte na istotu a stavte na značku, ktorú veľmi dobre poznáte.

Náramok Samsung Gear Fit2 je vhodný nielen pre vášnivého športovca, ale aj pre človeka, ktorý chce vedieť to, koľko kilometrov prešiel, koľko kalórií spálil a omnoho viac. Presne pre vás je tu náramok Samsung Gear Fit2  od svetoznámej firmy Samsung, ktorá vytvára kvalitné výrobky. Zážitok zo športovania a cvičenia je jednoducho na nezaplatenie, keď viete, že všetky údaje vám bude sledovať “niekto iný”.

Vďaka tomu, že v náramku Samsung Gear Fit2 je zabudovaný čip GPS, vždy si môžete byť istí, že náramok presne vie, kde sa nachádzate a bude vedieť spraviť trasu v aplikácií, ktorá vám ukáže, kde ste cvičili alebo bežali. Informácie o trase, vzdialenosti, rýchlosti, tempe a čase máte na jednom mieste a dosiahnete tak úplné maximum, po ktorom túžite. Takisto je náramok vhodný aj pre ľudí, ktorí majú problémy so srdcovou činnosťou a tepom. Ak aj vy chcete byť čo najlepšie monitorovaní, určite stavte na kvalitný štýlový náramok Samsung Gear Fit2 .

Musíte držať v ruke mobil, aby vám sledoval, koľko času ste bežali a všetky iné informácie o tréningu? Teraz to tak nemusí byť! Stačí, ak si mobil necháte v taške a pôjdete si do fitness centra zacvičiť bez neho. Stačí vám na ruke malý náramok Samsung Gear Fit2 , ktorý má automatickú detekciu Auto Activity Tracking. Sám tak rozpozná, či ste sa rozhodli pre tréning vo voľnej prírode alebo napríklad na bežiacom páse. Rovnako sa nemusíte báť ani dlhédo zapínania, pretože náramok je neustále v pohotovostnom režime, takže môžete začať cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Dostatočne veľký LCD displej vám ponúka možnosť prezerania všetkých informácií rovno na ňom. Super AMOLED vám ponúkne dostatočnú veľkosť, realistické farby a perfektnú čitateľnosť. Nechýba ani najpokročilejšie jednoduché ovládanie, pomocou ktorého bude ovládanie náramku rýchle, jednoduché a bezproblémové.

Pri náramkoch, ktoré nosíte denno-denne na ruke je veľmi dôležité, aby boli štýlové. Práve náramok Samsung Gear Fit2 má elegantné prevedenie so zakryveným displejom. To sa postará o to, aby displej zbytočne netrčal a nevyzeral na ruke zle. Máte tak okamžitý kontakt s náramkom, ktorý je vždy na očiach. Rovnako sa vám bude páčiť aj matný prvok na celom náramku a to, že je ľahký a nosí sa veľmi príjemne.

Náramok Samsung Gear Fit2  ponúka GPS, internú kapacitu až 4GB a certifikáciu krytia IP68, vďaka ktorému je odolný voči prachu a vode. Môžete s ním tak jednoducho a bez problémov plávať či kúpať sa. Fitness náramok Samsung Gear Fit2 sa používa veľmi jednoducho a dobre, takže s ním nemáte žiaden problém.