V dnešnej dobe, kedy sa každý snaží mať čo najlepšie výsledky, zdravo jesť a cvičiť, je úplne normálne ak si niekto sleduje aj kroky, spálené kalórie či dokonca počet poschodí, ktoré vyšľapaľ. Vďaka tomu, že doba ide stále dopredu a ľudia potrebujú kontrolovať úplne všetko, boli vynájdete zaujímavé výrobky. Okrem mobilov, ktoré vám dokážu počítať kroky, či okrem aplikácií, ktoré vám dokážu spočítať úplne všetko, prišli na rad a na trh aj múdre fitness náramky, ktoré by ste mali mať doma aj vy, ak túžite po kvalitnom a dobrom náramku. Stavte aj vy na nejaký takýto náramok, ktorý vám pomôže pri každej jednej situácií.

Fitness náramky patria medzi výrobky, ktoré sa dostali na trh len nedávno, no aj tak majú veľmi dobré hodnotenie a ľudia po nich veľmi radi siahajú. Odpoveď na otázku prečo, je veľmi jednoduchá. Ak cvičíte, určite by ste radi vedeli, ako ste počas dňa aktívni, koľko krokov či kilometrov ste prešli alebo dokonca, aký máte spánkový režim. Aj ten sa vám môže pomocou tohto náramku jednoducho upraviť. Tieto náramky sú veľkým pomocníkom nielen pri športe, ale takisto aj pri klasickom živote. Môžete si ich kúpiť aj vtedy, ak chcete byť počas dňa aktívni aj bez toho, aby ste cvičili. Dôvodov na kúpu je viac než dosť.

Značka Fitbit patrí medzi výrobcov fitness náramkov, ktorí sú tí najlepší z najlepších. Na trhu prezentujú niekoľko druhov svojich výrobkov, ktoré sú kvalitné a bez chyby sa dokážu vyrovnať aj inteligentným hodinkám, ktoré by ste si inak mohli zakúpiť namiesto náramku. Spoločnosť Fitbit nie je na trhu príliš dlho, a preto sa na Slovensko dostala len nedávno. Jej výrobky však ohromili mnohých a vďaka tomu sa tu aj usadila. Kvalitné výrobky, ako napríklad náramky či osobné váhy vám tak dokonalo pomôžu pri každej jednej aktivite, ktorú chcete urobiť. Fitbit náramky sú vo viacerých veľkostiach, farbách a prevedeniach, vďaka čomu si môžete byť istí, že vždy, keď budete potrebovať, si môžete vybrať taký, aký chcete len vy. Dnes tu máme pre vás recenziu o náramku Fitbit Alta HR large, ktorý sa vám bude určite hodiť na každú jednu aktivitu, ktorú robíte.

Ako sme spomínali na začiatku, spoločnosť Fitbit vytvára hneď niekoľko druhov náramkov, z ktorých si môžete vybrať podľa vlastných preferencií. Fitness náramok Fitbit Alta HR large patrí do kategórie stredne veľkých náramkov s displejom, na ktorom uvidíte všetko, čo potrebujete. Na displeji sa vám zobrazí čas, váš tep a po poklepkaní po displeji sa vám zobrazia aj ďalšie údaje, ktoré by ste potrebovali, ako napríklad počet prejdených krokov, kilometrov alebo počet prejdených poschodí.

Fitness náramok Fitbit Alta HR large môžete nájsť hneď v niekoľkých farebných prevedeniach a to v ružovej, fialovej, čiernej či bielej. Na výber máte naozaj veľa, a preto si môžete vybrať presne takú farbu, aká sa vám páči. Tento náramok v sebe toho ukrýva však omnoho viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Niektorí ľudia si kupujú fitness náramky najmä kvôli odchodeným krokom, kilometrom alebo kvôli sledovaniu športovej aktivity. Vy si ho však môžete kúpiť aj vďaka tomu, že sleduje spánkovú aktivitu a vy tak budete vedieť, koľko hodín ste spali, ako dobre ste spali a koľkokrát ste boli hore. Môžete si tak byť istí, že sa vyspíte už len naozaj veľmi dobre a vždy budete dobre informovaní o svojom spánku.

Radi cvičíte? Práve preto by ste mali fitness náramok Fitbit Alta HR large mať vo svojej výbave! Vďaka nemu totižto budete vedieť, koľko minút ste boli aktívni alebo to, koľko kalórií ste spálili. Športová aktivita sa vám začne počítať po 10 aktívnych minútach.

Fitness náramok Fitbit Alta HR large je prepojený s Fitbit aplikáciou, ktorú si zadarmo môžete stiahnuť do svojho smartfónu. Je určená pre Android a takisto aj pre iOS. V aplikácií si zadáte všetky vaše údaje, ako sú výška, hmotnosť a to, na akej ruke náramok nosíte. Potom už len jednoducho začnete náramok používať. Môžete si zapnúť aj automatické upozorňovanie, ak počas jednej hodiny neprejdete minimálne 250 krokov. Takisto si môžete zmeniť aj váš denný cieľ. Odporúčaný denný cieľ je 10 000 krokov, no vy si ho môžete zmeniť. V aplikácií si môžete prezerať aj svoju spánkovú aktivitu, aktivitu počas dňa alebo si tu môžete monitorovať svoju športovú aktivitu. Takisto si v aplikácií jednoducho môžete sledovať aj počet vypitých litrov vody.

Batéria, ktorá sa v náramku nachádza vás určite poteší. Vydrží približne sedem dní, vďaka čomu ho môžete nosiť celý týždeň bez toho, aby ste si vôbec spomenuli, že je potrebné nabiť ho. Náramok nie je vodeodolný, no je odolný proti vysokej vlhkosti, vďaka čomu ho môžete nosiť počas všetkých dní v roku.