Základným elektrospotrebičom, ktorý by vám nemal doma chýbať na úpravu vlasov je fén. Fény sú už dlhé roky veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré používajú ľudia po celom svete. Či už ženy alebo muži, všetci radi stavia na teplý až horúci vzduch, ktorý dokáže rýchlo vysušiť každý druh vlasov.

Fén Rowenta Premium Care CV5361F0 patrí medzi najlepšie fény, na ktoré môžete staviť ohľadom domáceho tvarovania účesov. Fény sú jednoducho veľmi potrebné spotrebiče, ktoré doma musíte mať. Pomôžu vám vytvarovať dokonalý účes či usušiť veľmi rýchlo vlasy. Umývajte si vlasy kedykoľvek počas dňa a veľmi rýchlo si ich vysušte práve pomocou fénu Rowenta Premium Care CV5361F0. Neriskujte počas chladných dní to, že by ste vyšli von s mokrou hlavou. Fén určite ocení nielen žena, ktorá potrebuje mať krásny účes do práce alebo na inú príležitosť, ale aj muži, ktorí si umývajú ráno pred prácou hlavu alebo inokedy počas dňa. Okrem toho sa bude výrobok páčiť aj deťom, ktoré potrebujú mať rýchlo uschnuté vlásky, kým pôjdu von. Nemusíte sa báť, že by ste ich zničili.

Perfektná starostlivosť pre každý vlas

Doprajte svojim vlasom len tú najlepšiu starostlivosť pomocou fénu Rowenta Premium Care CV5361F0. Ten poskytuje vysoký výkon a perektný objem s maximálnym leskom vlasov bez akéhokoľvek poškodenia vlasových štruktúr. Moderné technológie vám zaistia ultra presné vysušenie a veľmi jednoduché použitie s profesionálnymi výsledkami.

Jednoduché ovládanie a perfektné funkcie

Úsporný fén značky Rowenta si zamilujete a stane sa pre vás pomocníkom, ktorého sa už nikdy nevzdáte. Krásne upravené hladné vlasy bez jediného neposlušného vlasu získate aj vďaka ionizačnej technológie. Nabité záporné ióny redukujú bežné vytváranie statickej energie. Tý pádom upravujú účes a uhladzujú vlasové folikuly. Tým umocňujú žiarivosť a lesk vašich vlasov. Dokonale si tak spevníte účes bez zbytočných chemických tužidiel, ktoré vlasy len zaťažujú a robia ich na dotyk veľmi nepríjemné.

Účes môžete perfektne a šetrne zafixovať pomocou tlačidla studeného vzduchu Cool Shot, vďaka ktorému váš účes taktiež vydrží veľmi dlho.

Fén Rowenta Premium Care CV5361F0 sa veľmi jednoducho ovláda. Na výber máte z troch nastavení teploty a troch rýchlostí. Nemusíte sa báť ani prehriatia fénu, pretože má špeciálnu technológiu rovnomernej distribúcie tepla.

Štýlový dizajn a nízka hmotnosť

To, čo sa vám bude na féne Rowenta Premium Care CV5361F0 veľmi páčiť je najmä to, že má krásny dizajn. Čisté čierne prevedenie doplnené o jemné ružové detaily sa bude hodiť do každej jednej ruky, či už pánskej alebo dámskej. Je veľmi elegantné a zapáči sa snáď každému. Má nízku hmotnosť, takže vás aj po dlhom držaní nebude bolieť ruka. Jednoducho sa drží aj vďaka ergonomickému uchopeniu, ktoré je tvarované presne do každej ruky. Skvelo si môžete robiť rôzne účesy, ktoré sú aj omnoho zložitejšie a namáhavejšie. Ruky vás nebudú nikdy bolieť a vy tak docielite presne to, čo potrebujete.

Nízka hmotnosť má však aj iné skvelé výhody. Jednu z nich objavíte pri cestovaní. Fén Rowenta Premium Care CV5361F0 nie je vôbec ťažký, a preto ho môžete so sebou brať kamkoľvek idete. Ušetríte pomocou neho nielen veľa miesta v kufri, ale taktiež váhu, ktorá je potrebná napríklad pri vstupe do lietadla.

Rovnomerné rozloženie teploty

Keramický modul, ktorý sa o vlasy stará vám naviac zaručí rovnomernú distribúciu tepla bez vzniku horúcich miest. Nechýba ani filter s mriežkou v zadnej časti, ktorá napomáha prechádzať lámiu vlasov. Zabraňuje aj tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať a vytrhnúť sa vám.

Skvelou technológiou je aj Edvanced Care, ktorá poskytuje vlasom dokonalú ochranu. Táto inteligentná technológia automaticky nastaví behom sušenia ideálnu teplotu a prúd vzduchu. Vďaka tomu sú vlasy dostatokčne chránené a majú zachované svoje zdravie a lesk.

Fén Rowenta Premium Care CV5361F0 je výrobne vyvážený, takže sa pohodlne drží a dobre sa s ním pri sušení manipuluje. Praktická údržba sa vám takisto určite bude páčiť. Snímateľný filter, ktorý chráni systém pred nečistotami sa veľmi jednoducho čistí. Hmotnosť prístroja je len 500 gramov, vďaka čomu vám nepríde príliš ťažký.

Tichá prevádzka

Vadí vám hlučný motor vášho fénu? Pri féne Rowenta Premium Care CV5361F0 sa toho naozaj báť nemusíte. Jeho výkonný a najmä tichý motor si jednoducho zamilujete. Fénovať vlasy si tak môžete pokojne aj v prípade, že v dome alebo byte niekto spí. Fén naozaj nikoho nezobudí.

Nielen na sušenie, ale aj na tvorbu účesov

Značka Rowenta však myslela aj na to, že ženy si veľmi radi robia rôzne účesy. Práve preto nie je fén určený len pre sušenie, ale aj tvarovanie vlasov a prípravu rôznych zložitejších účesov, ktoré by vám inokedy zabrali hodiny. V dnešnej dobe sa dá s mnohými fénmi dotvoriť celý styling vlasov. S fénom Rowenta Premium Care CV5361F0 však môžete robiť úplne každý jeden účes.

K dosiahnutiu perfektného účesu vám pomôže aj koncentrátor vzduchu Triple Air Precision, ktorý je určený k presnému vysušeniu. Sušenie je tak jednoduché, rýchle a bezproblémové pre úplne každého, kto túži po kvalitných vlasoch a dobrom účese za každých podmienok.

Vhodný pre úplne každého

Rozmýšľate, aký fén sa vám hodí do domácnosti? Stavte na model Rowenta Premium Care CV5361F0. Pomocou neho si vlasy vysušíte veľmi jednoducho. Je vhodný ako pre muža, tak aj pre ženu. Jeho veľkou výhodou je nízka hmotnosť. Aj po dlhšom sušení vlasov sa vám nebude šmýkať z ruky a neoťažie. Perfektne padne do ruky aj pomocou ergonomického uchopenia.

Stavte na jeden z najlepších fénov aj vy. Značka Rowenta vytvára jedny z najlepších fénov, ktoré majú výkon podobný ako profesionálne fény v kaderníctvach. Vytvorenie vášho účesu tak nebude trvať príliš dlho. Stavte na fén Rowenta Premium Care CV5361F0 aj vy a uvidíte, že nič nebudete ľutovať.

Súčasťou fénu je taktiež pútko na zavesenie. Pomocou neho môžete veľmi jednoducho fén zavesiť a skladovať ho tak napríklad na stene. Praktický je aj dlhý kábel, ktorý má až 1,8 metra. Pokojne si tak môžete sušiť vlasy aj ďaleko od elektrickej zástrčky.

O značke

Rowenta ponúka široký sortiment produktov, v ktorých sa snúbi bezkonkurenčný technologický výkon, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti. Jej poslaním je zaisťovať každodennú pohodu jej používateľov, a to prostredníctvom vysoko inteligentných riešení pre vysávače, žehličky, parné generátory, sušiče vlasov a epilátory. Rowenta, ktorá je vždy priekopníkom v odbore, sa viac ako desať rokov venuje vývoju eko-inteligentných produktov. Značka je lojálna voči svojim hodnotám. Práve to je dôvod prečo vstúpila do partnerstva so Svetovým fondom na ochranu prírody (WWF). V rámci tejto spolupráce stavia ekologický dizajn do popredia inovatívneho procesu značky.