Základným elektrospotrebičom, ktorý by vám nemal doma chýbať na úpravu vlasov je fén. Fény sú už dlhé roky veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré používajú ľudia po celom svete. Či už ženy alebo muži, všetci radi stavia na teplý až horúci vzduch, ktorý dokáže rýchlo vysušiť každý druh vlasov.

Fén Remington D 5000 patrí medzi najlepšie fény, na ktoré môžete staviť ohľadom domáceho tvarovania účesov. Fény sú jednoducho veľmi potrebné spotrebiče, ktoré doma musíte mať. Pomôžu vám vytvarovať dokonalý účes či usušiť veľmi rýchlo vlasy. Umývajte si vlasy kedykoľvek počas dňa a veľmi rýchlo si ich vysušte práve pomocou fénu Remington D 5000. Neriskujte počas chladných dní to, že by ste vyšli von s mokrou hlavou. Fén určite ocení nielen žena, ktorá potrebuje mať krásny účes do práce alebo na inú príležitosť, ale aj muži, ktorí si umývajú ráno pred prácou hlavu alebo inokedy počas dňa. Okrem toho sa bude výrobok páčiť aj deťom, ktoré potrebujú mať rýchlo uschnuté vlásky, kým pôjdu von. Nemusíte sa báť, že by ste ich zničili.

Dokonalá starostlivosť o každý typ vlasov

Faktom je, že fén Remington D 5000 je naozaj malý. Jeho rozmery sú veľmi kompaktné a hodí sa každému, kto rád cestuje alebo mení často miesta. Aj napriek jeho nízkej hmotnosti a malým rozmerom sa však nedá povedať, že by bol málo výkonný.

S výkonom 1800 W poskytuje perfektný výsledok na každom type vlasu. Vlasy si môžete dokonale vysušiť alebo si pripraviť presne taký účes, po ktorom túžite. Aj napriek teplu budú vaše vlasy neustále zdravé a lesklé. Vysušené sú totižto za veľmi krátku dobu. Nemusíte ich tak horúcemu vzduchu príliš dlho vystavovať.

Na to, aby ste získali ten najlepší výsledok, si môžete vybrať z niekoľkých typov teplôt. Na výber máte studený, stredný alebo teplý vzduch. Nechýba ani možnosť dvoch rôznych rýchlostí. Sušenie si tak môžete prispôsobiť presne podľa seba.

Medzi veľké výhody fénu Remington D 5000 patrí aj koncentrátor, ktorý je vhodný na styling vlasov. Sušenie nebolo nikdy jednoduchšie.

Štýlový dizajn a nízka hmotnosť

To, čo sa vám bude na féne Remington D 5000 veľmi páčiť je najmä to, že má krásny dizajn.  Čisto čierne prevedenie sa bude hodiť do každej jednej ruky, či už pánskej alebo dámskej. Je veľmi elegantné a zapáči sa snáď každému. Má nízku hmotnosť, takže vás aj po dlhom držaní nebude bolieť ruka. Jednoducho sa drží aj vďaka ergonomickému uchopeniu, ktoré je tvarované presne do každej ruky. Skvelo si môžete robiť rôzne účesy, ktoré sú aj omnoho zložitejšie a namáhavejšie. Ruky vás nebudú nikdy bolieť a vy tak docielite presne to, čo potrebujete.

Nízka hmotnosť má však aj iné skvelé výhody. Jednu z nich objavíte pri cestovaní. Fén Remington D 5000 nie je vôbec ťažký, a preto ho môžete so sebou brať kamkoľvek idete. Ušetríte pomocou neho nielen veľa miesta v kufri, ale taktiež váhu, ktorá je potrebná napríklad pri vstupe do lietadla. Kompaktné rozmery potešia rovnako ako nízka hmotnosť.

Ekológia na prvom mieste

Ekológia je dnes veľmi obľúbená a diskutovaná téma. Mnohých preto určite poteší, keď sa dozvedia, že tento malý sušič vlasov, vie vytvoriť nielen perfektný účes, ale je taktiež šetrný k životnému prostrediu. Stačí, keď si nastavíte program EKO a môžete si užívať to najlepšie, čo vám model Remington D 5000 poskytuje.

A ako tento program funguje? Veľmi jednoducho. Po zapnutí fén značky Remington spotrebuje omnoho menej elektrickej energie ako v iných prípadoch.

Rovnomerné rozloženie teploty

Keramický modul, ktorý sa o vlasy stará vám naviac zaručí rovnomernú distribúciu tepla bez vzniku horúcich miest. Nechýba ani filter s mriežkou v zadnej časti, ktorá napomáha prechádzať lámiu vlasov. Zabraňuje aj tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať a vytrhnúť sa vám.

Fén Remington D 5000 je výrobne vyvážený, takže sa pohodlne drží a dobre sa s ním pri sušení manipuluje. Praktická údržba sa vám takisto určite bude páčiť. Snímateľný filter, ktorý chráni systém pred nečistotami sa veľmi jednoducho čistí. Hmotnosť prístroja je len 600 gramov, vďaka čomu vám nepríde príliš ťažký.

Nielen na sušenie, ale aj na tvorbu účesov

Značka Remington však myslela aj na to, že ženy si veľmi radi robia rôzne účesy. Práve preto nie je fén určený len pre sušenie, ale aj tvarovanie vlasov a prípravu rôznych zložitejších účesov, ktoré by vám inokedy zabrali hodiny. V dnešnej dobe sa dá s mnohými fénmi dotvoriť celý styling vlasov. S fénom Remington D 5000 však môžete robiť úplne každý jeden účes.

Jednoduché uskladnenie

To, že je fén Remington D 5000 malý a kompaktný sme spomenuli už niekoľkokrát. Práve vďaka tomu sa však jednoducho udržuje a skladuje. Fén má spomínanú odnímateľnú zadnú mriežku, ktorú jednoducho dáte preč a fén vyčistíte.

Súčasťou fénu je taktiež pútko na zavesenie. Pomocou neho môžete veľmi jednoducho fén zavesiť a skladovať ho tak napríklad na stene. Praktický je aj dlhý kábel, ktorý má až 1,8 metra. Pokojne si tak môžete sušiť vlasy aj ďaleko od elektrickej zástrčky.

Model Remington D 5000 patrí medzi tie najlepšie fény na trhu. Jednoducho sa používa, poskytuje mnoho funkcií a pomáha pri vytváraní akéhokoľvek účesu. Jeho nízka hmotnosť sa vám zapáči nielen pri robení vlasov, ale taktiež pri cestovaní. Majte tak svoj fén Remington D 5000 neustále pri sebe.

Tento malý kompaktný fén značky Remington je vhodný pre nádherné živé vlasy. Ak si chcete aj vy kvalitne vysušiť vlasy, no pritom ich chcete mať zdravé, rozhodne stavte na model Remington D 5000. Ten sa o ne perfektne postará.

O značke

V roku 1937 predstavil Remington svoj prvý elektrický holiaci strojček, čo úplne zmenilo budúcnosť pánskeho i dámskeho holenia. Aj teraz, po 80 rokoch, značka neustále zdokonaľuje technológie i postupy a vytvára svetové novinky. Remington bol súčasťou každej éry. Od kúzla a lesku starého Hollywoodu, svižných rokov šesťdesiatych, cez 70-te roky plné bujarých disco večierkov, punk rocku až po 90. roky plné popu. Počas každej z týchto ér vám značka pomáhala nájsť, definovať a vyjadriť váš osobitý štýl, vašu individualitu. A presne to robí i dnes.