Základným elektrospotrebičom, ktorý by vám nemal doma chýbať na úpravu vlasov je fén. Fény sú už dlhé roky veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré používajú ľudia po celom svete. Či už ženy alebo muži, všetci radi stavia na teplý až horúci vzduch, ktorý dokáže rýchlo vysušiť každý druh vlasov.

Fén Philips HP8243/00 patrí medzi najlepšie fény, na ktoré môžete staviť ohľadom domáceho tvarovania účesov. Fény sú jednoducho veľmi potrebné spotrebiče, ktoré doma musíte mať. Pomôžu vám vytvarovať dokonalý účes či usušiť veľmi rýchlo vlasy. Umývajte si vlasy kedykoľvek počas dňa a veľmi rýchlo si ich vysušte práve pomocou fénu Philips MoistureProtect HP8281/00. Neriskujte počas chladných dní to, že by ste vyšli von s mokrou hlavou. Fén určite ocení nielen žena, ktorá potrebuje mať krásny účes do práce alebo na inú príležitosť, ale aj muži, ktorí si umývajú ráno pred prácou hlavu alebo inokedy počas dňa. Okrem toho sa bude výrobok páčiť aj deťom, ktoré potrebujú mať rýchlo uschnuté vlásky, kým pôjdu von. Nemusíte sa báť, že by ste ich zničili.

Komfortný pomocník

Fén Philips MoistureProtect HP8281/00 je komfortným spoločníkom, ktorý vám pomôže vytvoriť si perfektný účes za každých okolností. Okrem toho, že je výkonný, poskytuje vysoký príkon 2300 W a 100 % ochranu proti presušeniu vlasov. Keď sú vlasy presušené, dochádza k ich lámaniu a ničeniu. Ak tomu chcete predchádzať, jednoducho stavte na kvalitný fén značky Philips aj vy.

Správna kombinácia výkonu, rýchlosti a použitých technológií prispieva nielen k rýchlejšej, ale aj pohodlnejšej úprave vlasov so zárukou dosiahnutia dokonalého účesu. Model je vybavený technológiou Moisture Protect, vďaka ktorej sú vlasy prirodzene hydratované, žiarivé a chránené pred stratou vlhkosti.

Štýlový dizajn a nízka hmotnosť

To, čo sa vám bude na féne Philips MoistureProtect HP8281/00 veľmi páčiť je najmä to, že má krásny dizajn.  Čisté biele prevedenie doplnené o jemne ružovo-zlaté detaily sa bude hodiť do každej jednej ruky, či už pánskej alebo dámskej. Je veľmi elegantné a zapáči sa snáď každému. Má nízku hmotnosť, takže vás aj po dlhom držaní nebude bolieť ruka. Jednoducho sa drží aj vďaka ergonomickému uchopeniu, ktoré je tvarované presne do každej ruky. Skvelo si môžete robiť rôzne účesy, ktoré sú aj omnoho zložitejšie a namáhavejšie. Ruky vás nebudú nikdy bolieť a vy tak docielite presne to, čo potrebujete.

Nízka hmotnosť má však aj iné skvelé výhody. Jednu z nich objavíte pri cestovaní. Fén Philips MoistureProtect HP8281/00 nie je vôbec ťažký, a preto ho môžete so sebou brať kamkoľvek idete. Ušetríte pomocou neho nielen veľa miesta v kufri, ale taktiež váhu, ktorá je potrebná napríklad pri vstupe do lietadla.

Tie najlepšie výsledky zo sušenia

Ak chcete mať vlasy zdravé, mali by ste si ich sušiť len s kvalitnými výrobkami, ako je napríklad Philips MoistureProtect HP8281/00. Práve jeho funkcia Thermo Protect zabraňuje tomu, aby sa vlasy prehriali a následne zlomili. Inteligentný infračervený snímač, ktorý môžete podľa potreby vypínať, neustále sleduje a upravuje teplotu sušenia podľa potrieb vlasov tak, aby nedochádzalo k strate ich vlhkosti alebo poškodenia vlasového folikulu.

Výsledkom je výkonné, no citlivé sušenie vlasov s dôrazom na ich ochranu. Veľkou výhodou, ktorú tento fén má, je aj ionizačná technológia. Tá zabraňuje tomu, aby vám vlasy elektrizovali, či už počas zimy alebo leta. Váš účes je tak hladký, lesklý a bez nežiadúcich stojacich vláskov.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie fénu Philips MoistureProtect HP8281/00 je naozaj veľmi jednoduché. Pri úprave vlasov si môžete vybrať zo šiestich nastavení rýchlosti a šiestich teplôt. Z tých si vyberiete vždy tú, ktorá bude sedieť na vaše vlasy.

Nechýba ani objemový difuzér, pomocou ktorého si doladíte svoj účes presne tak, ako potrebujete. Účes môžete perfektne a šetrne zafixovať pomocou tlačidla studeného vzduchu Cool Shot, vďaka ktorému váš účes taktiež vydrží veľmi dlho.

Rovnomerné rozloženie teploty

Keramický modul, ktorý sa o vlasy stará vám naviac zaručí rovnomernú distribúciu tepla bez vzniku horúcich miest. Nechýba ani filter s mriežkou v zadnej časti, ktorá napomáha prechádzať lámiu vlasov. Zabraňuje aj tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať a vytrhnúť sa vám.

Fén Philips MoistureProtect HP8281/00 je výrobne vyvážený, takže sa pohodlne drží a dobre sa s ním pri sušení manipuluje. Praktická údržba sa vám takisto určite bude páčiť. Snímateľný filter, ktorý chráni systém pred nečistotami sa veľmi jednoducho čistí. Hmotnosť prístroja je len 900 gramov, vďaka čomu vám nepríde príliš ťažký.

Tichá prevádzka

Vadí vám hlučný motor vášho fénu? Pri féne Philips MoistureProtect HP8281/00 sa toho naozaj báť nemusíte. Jeho výkonný a najmä tichý motor si jednoducho zamilujete. Fénovať vlasy si tak môžete pokojne aj v prípade, že v dome alebo byte niekto spí. Fén naozaj nikoho nezobudí.

Nielen na sušenie, ale aj na tvorbu účesov

Značka Philips však myslela aj na to, že ženy si veľmi radi robia rôzne účesy. Práve preto nie je fén určený len pre sušenie, ale aj tvarovanie vlasov a prípravu rôznych zložitejších účesov, ktoré by vám inokedy zabrali hodiny. V dnešnej dobe sa dá s mnohými fénmi dotvoriť celý styling vlasov. S fénom Philips MoistureProtect HP8281/00 však môžete robiť úplne každý jeden účes.

Vhodný pre úplne každého

Rozmýšľate, aký fén sa vám hodí do domácnosti? Stavte na model Philips MoistureProtect HP8281/00. Pomocou neho si vlasy vysušíte veľmi jednoducho. Je vhodný ako pre muža, tak aj pre ženu. Jeho veľkou výhodou je nízka hmotnosť. Aj po dlhšom sušení vlasov sa vám nebude šmýkať z ruky a neoťažie. Perfektne padne do ruky aj pomocou ergonomického uchopenia.

Stavte na jeden z najlepších fénov aj vy. Značka Philips vytvára jedny z najlepších fénov, ktoré majú výkon podobný ako profesionálne fény v kaderníctvach. Vytvorenie vášho účesu tak nebude trvať príliš dlho. Stavte na fén Philips MoistureProtect HP8281/00 aj vy a uvidíte, že nič nebudete ľutovať.

Súčasťou fénu je taktiež pútko na zavesenie. Pomocou neho môžete veľmi jednoducho fén zavesiť a skladovať ho tak napríklad na stene. Praktický je aj dlhý kábel, ktorý má až 2,5 metra. Pokojne si tak môžete sušiť vlasy aj ďaleko od elektrickej zástrčky.