Každá žena by mala mať doma nejaký výrobok, ktorý jej dokáže pripraviť vlasy na každý jeden deň. Či už je to žehlička, kulma alebo fén, aspoň jeden z nich by mala mať. Vďaka takémuto výrobku si vie potom urobiť hocijaký účes, po ktorom túži bez zbytočne veľkej námahy. Ak aj vy potrebujete nejaký z týchto výrobkov alebo by ste len chceli niečo zmeniť a kúpiť si tak niečo lepšie, mali by ste staviť aj vy na najnovšie výrobky, ktoré so sebou prinášajú aj nové technológie. Vďaka nim sa vám vlasy nikdy nespália ani nijak inak nezničia a vy budete vždy spokojní s výsledkom.

Najnovšie fény majú nové funkcie, ktoré rozhodne budete chcieť aj vy. Fén je výhodný vďaka tomu, že si ním nemusíte len vyfúkať vlasy dosucha, ale takisto si ním môžete vytvoriť objem alebo nejaké iné účesy, po ktorých ste vždy túžili. Rovnako si môžete spraviť pomocou tohto fénu aj nejaké vlny či lokne, ktoré by ste dosiahli len kulmou. Všetko je možné, ak stavíte na tie najnovšie modely, ktoré ponúkajú tie najlepšie technológie. Dnes máme pre vás jednu recenziu na výrobok, ktorý sa vám určite hneď zapáči nielen svojim dizajnom, ale takisto aj tým, aké výsledky prináša.

Značka Philips prináša na trh vždy to najlepšie, čo vie. Snaží sa, aby svoje výrobky neustále zdokonaľovala a mala čo najlepšie výsledky vo všetkých sférach. Výrobky značky Philips sa predávajú veľmi dobre a vyzerajú kvalitne a zaujímavo. Okrem perfektných výsledkov, ktoré vám výrobky ponúkajú, si môžete byť istí, že získate aj skvelého pomocníka, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Práve fén Philips MoistureProtect HP8280/00 je jedným z tých najlepších výrobkov, na ktoré by ste mohli staviť.

Vlasy sú korunou krásy každej ženy. Či už máte dlhé alebo krátke vlasy, mali by ste vedieť, ako sa o ne starať a ako si ich upravovať. Každá žena má iný typ vlasov a každá túži po niečom inom. Jedno je však rovnaké. Vlasy musia byť krásne, lesklé a zdravé, inak nevyzerajú dobre. Pomocou fénu Philips MoistureProtect HP8280/00 budú vaše vlasy nádherne lesklé, žiariace a hlavne, neustále zdravé, pretože ich horúci vzduch vychádzajúci z tohto fénu neničí. Philips MoistureProtect HP8280/00 sa bude o vaše vlasy starať a vy si ho tak okamžite zamilujete. Iný fén ani nebudete chcieť. Niet sa čomu čudovať. Okrem skvelého výkonu vás určite zaujme aj krásny a elegantný dizajn, ktorý je ladený do bielo zlatej farby. Takýto výrobok sa hodí do každej jednej kúpeľne či cestovnej tašky a všade, kde ho vytiahnete bude stredobodom pozornosti spolu s vami!

Najnovšie výrobky, ktoré sa starajú o styling vlasov majú jednu novú technológiu, ktorá vlasy udržuje zdravé a lesklé. Pokrok v technológiách sa tým pádom odráža aj v starostlivosti o vaše vlasy. Už dávno to nie je len horúci vzduch, ktorý má jednu jedinú funkciu, a tou je vysušenie vlasov. Vďaka jedinečnému a zaujímavému snímaču Moisture Protect vie fén Philips MoistureProtect HP8280/00 využiť infračervenú technológiu na diagnostiku vašich vlasov a následne prispôsobí používanú teplotu vzduchu tak, aby vaše vlasy dobre vysušila, no nezničila ich. Vaše vlasy budú hydratované a vysušené bez toho, aby boli zničené. Vlasy si tak zachovajú až 85% hydratácie.

Technológia Moisture Protect však ponúka ešte omnoho viac, ako len diagnostiku vašich vlasov. Svojim jedinečným senzorom dokáže zmerať nielen hydratáciu vašich vlasov, ale takisto aj ich aktuálnu teplotu. V momente, keď zistí, že vaše vlasy sú už vysušené, automaticky sa prepne na inú, nižšiu teplotu, aby ich chránil a zbytočne viac navysušoval či neprehrieval. 100% ochrana proti presušeným vlasom, ktoré sa lámu, sú bez lesku a výživy.

Ak si pamätáte na to, ako vám vždy po sušení vlasy elektrizujú, určite sa bránite sušeniu. Odteraz však nemusíte! Fén Philips MoistureProtect HP8280/00 využíva ionizačnú technológiu, ktorej začnete rozumieť veľmi dobre a rýchlo aj vy. Táto technológia využíva záporné ióny, ktoré redukujú vytváranie statickej energie, upravujú účes a uhladzujú vlasové folikuly, takže vlasy nikdy nebudú nejako elektrizovať alebo inak odstávať. Budete mať krásny účes bez potreby neustále si ho chytať a uhladzovať.

Určite veľmi dobre viete, že každá jedna žena či muž má iný druh vlasov. Práve preto má fén Philips MoistureProtect HP8280/00 až 6 flexibilných nastavení rýchlosti prúdenia a teploty vzduchu pre individuálnu starostlivosť, ktorá je určená presne pre vás. Jednoducho si tak nastavíte fén presne pre váš typ vlasov a veľmi jednoducho si ho urobíte bez toho, aby ste si vlasy nejako zničili. Styling vlasov nebol nikdy jednoduchší.

Problém starších typov fénov bol najmä ten, že sa prehrievali. Vďaka jedinečnej technológií Thermo Protect sa nikdy nič také nestane, Táto funkcia využíva optimálnu teplotu pri vysušení vašich vlasov a tým ich chráni pred prehrievaním a vysušením. Dokonalé výsledky máte tak za každú cenu.

S fénom Philips MoistureProtect HP8280/00 nemáte nikdy problém so zafixovaním. Vďaka tomu, že fén zafixuje vaše vlasy pomocou funkcie Cool Shot, nebudete už nikdy potrebovať lak na vlasy či tužidlo. Prirodzeným studeným a intenzívnym vzduchom tak účes zafixujete omnoho efektívnejšie a najmä šetrnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Príkon fénu Philips MoistureProtect HP8280/00 je 2300 W. Vďaka úzko tvarovacou koncovkou, s ktorou vždy docielite dokonalý účes a objemným difuzérom, ktorý vášmu účesu dodá objem si môžete byť istí, že fén Philips MoistureProtect HP8280/00 bude vašim najlepším priateľom vždy, keď budete potrebovať.